DZIŚ JEST:   27   WRZEŚNIA   2020 r.

XXVI Niedziela zwykła
Św. Wincentego a Paulo
Św. Elzeara de Sobran
 
 
 
 

Rzucił się z kamieniem na samochód kampanii antypedofilskiej

Rzucił się z kamieniem na samochód kampanii antypedofilskiej
Fot. StronaZycia.pl

Akcja społeczna ukazująca prawdziwe oblicze tak zwanej edukacji seksualnej sprowokowała jednego z przechodniów na stołecznej ulicy do wybuchu agresji. Mężczyzna uszkodził kamieniem samochód fundacji prowadzącej kampanię „Stop pedofilii”.

 

 

„Wczoraj i dziś prowadzimy w Warszawie społeczną kampanię informacyjną „Stop pedofilii”. Od pierwszych chwil widać, że ataki ludzi owładniętych ideologią LGBT są bardzo agresywne” – czytamy na stronie prowadzonej przez fundację Pro – Prawo do Życia.

 

„W piątek około godziny 15:00 przy al. Jana Pawła II mężczyzna zaatakował nas używając kamienia. Najpierw rzucił nim w furgonetkę. Po chwili podbiegł gdy staliśmy w korku, uderzył kamieniem w lusterko pasażera i rozbił je. Walił także w szybę drzwi, na szczęście nie stłukł jej” – relacjonuje StronaZycia.pl

 

 

 

 

„Co robi ideologia z umysłem człowieka, że w konfrontacji z niewygodnymi faktami doprowadza go do stanu furii i szaleńczego rozwścieczenia?! Jeśli się nie sprzeciwimy wywrotowcom, którzy chcą zniszczyć porządek społeczny będą posuwać się coraz dalej. Czy chcemy w Polsce takich scen jakie rozgrywają się w państwach zachodu?” – przestrzegają obrońcy życia.

 

 

Źródło: StronaZycia.pl

RoM

 

 

 


DATA: 2020-08-01 16:52
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
18
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Co za Kłamliwy propagandowy bełkot. Akcję przeciw pedofili organizuje i wspiera opozycja. Przeciwny jest PIS. Więc kto rzucał kamieniem? I co ma z tym wspólnego LGBT?
1 miesiąc temu / Ggg
 
Chłopaki powinni zareagować, zatrzymać kolesia, bo inaczej to będzie się powtarzało.
1 miesiąc temu / bjs
 
gdyby on trafił tym wielkim kamieniem w boczną szybę /chyba tak chciał trafić/, ten człowiek siedzący na miejscu pasażera mógłby zginąć, ciekawe czy go znajdą i sprawiedliwie osądzą
1 miesiąc temu / tak tylko
 
Ten mężczyzna z grymasu twarzy wygląda jak zaburzony psychicznie albo... opętany. Nie wiem czy ktoś na to zwrócił uwagę w ogóle, oglądając to nagranie. Może brzmi dosyć śmiesznie, ale tak wygląda. Może warto żeby czasem za samochodem jechał nieoznakowany samochód wynajętej firmy ochroniarskiej, bo dzisiaj ktoś rzuci kamieniem, innym razem może się rzucić z czymś groźniejszym, ale wynajęcie ochrony słono kosztuje. Już nie pisząc o tym, że napastnik powinien zostać obezwładniony i zapłacić za szkody plus grzywnę. Ewentualnie się leczyć... u psychiatry albo egzorcysty. Swoją drogą, może jednak lepiej pieniądze inwestować w zapewnienie opieki dzieciom uratowanym od aborcji. niepełnosprawnym. sierotom. Nie jestem przeciwny takim akcjom. ale nie wiem czy jeżdżenie z megafonem coś zmieni w społeczeństwie na lepsze. Posłowie zablokowali kandydaturę ks. Isakowicza-Zalewskiego, więc lobby skutecznie ochrania różnych dewiantów.
1 miesiąc temu / Piotr
 
Pedofil???
1 miesiąc temu / Anna
 
do janek.... atakuja to srodowiska LGBT. kampania antypedofilska informuje i otwiera ludziom oczy.
1 miesiąc temu / ...
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.