DZIŚ JEST:   04   LIPCA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Elżbiety Portugalskiej
Bł. Piotra Frassatiego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Niech pan rzeczony rzecznik zainteresuje się kryminalną działalnością korporacji polegającą na podawaniu dzieciom śmiertelnych szczepionek oraz trującego fluoru w paście i wodzie a ponadto kto i dlaczego zlikwidował gabinety stomatologiczne w szkołach i dlaczego w ramach ubezpieczenia zdrowotnego nie można skorzystać z publicznej opieki stomatologicznej. Dlaczego sprzedaje się dzieciom truciznę niszczącą zęby która nazywa się cola etc.
ponad 7 lat temu / gość
 
Niech pan rzeczony rzecznik zainteresuje się kryminalną działalnością polegającą na dodawaniu trującego fluoru do pasty i wody dla dzieci opiniowanych przez IMiD
ponad 7 lat temu / gość
 
Niech pan rzeczony rzecznik zainteresuje się kryminalną dz
ponad 7 lat temu / gość
 
Jestem przekonany, iż panu rzecznikowi coś się pomyliło i to nie rodziców a powinien pozwać rząd za niezapewnienie dostatecznej opieki stomatologicznej dzieciom w zamian za zabierane pieniądze rodzicom na ubezpieczenie zdrowotne.
ponad 7 lat temu / gość
 
Ha, już widzę dialog dentysty z dzieckiem podczas wizyty. - O, Jasiu, tutaj widać ubytek. O, a tu dalej zapalenie dziąsła. - Aooaooaououa - A tata w domu grzeczny? Czy czasem spuści lanie? - Eoouuaooouuoee - To niedobrze! Trzeba coś z tym zrobić.
ponad 7 lat temu / Tom.K
 
ten pan chyba jest chory i raczej stomatolog tu nie pomoże
ponad 7 lat temu / lolo
 
Dzieci państwa Bajkowskich - przed przemocą zastosowaną przez policję - nie uchronił! Przed odizolowaniem od rodziców też tych dzieci nie uchronił! Przed deprawacją wcale polskich dzieci nie chroni - nie przeszkadza mu wyuzdany seks w telewizji (często w biały dzień). A już życie nienarodzonych Polaków to ma w nosie! Przeciwko aborcji nie protestuje. Komu potrzebny rzecznik na poziomie... no, bo ja wiem... Biedronia! Wstyd i hańba! Ale pewnie taki właśnie miał być - politpoprawny i traktujący podejrzliwie normalne rodziny.
ponad 7 lat temu / Barbara Magdalena
 
To jest niewiarygodne kogo postawili na stołku RPD. "Lepsze osiągnięcia" ma już tylko Rajewicz.
ponad 7 lat temu / future_is_now
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.