DZIŚ JEST:   26   LISTOPADA   2020 r.

Św. Leonard z Porto Maurizio
Bł. Jakub Alberione
 
 
 
 

Różaniec Do Granic Nieba ewangeliczną odpowiedzią na „Piekło Kobiet”

Różaniec Do Granic Nieba ewangeliczną odpowiedzią na „Piekło Kobiet”
Źródło: youtube.com/ Różaniec Do Granic

„Kładę przed wami życie i śmierć, błogosławieństwo i przekleństwo. Wybierajcie więc życie, abyście żyli wy i wasze potomstwo” (Pwt 30, 19). Dlaczego tak wielu wybiera dzisiaj śmierć i przekleństwo? Czy z szerokiej drogi da się jeszcze zawrócić tych, których na samym jej końcu czeka „straszna przepaść, czyli otchłań piekła”?

 

Stwórca stawia człowieka wobec decyzji, która ma swoją wieczną konsekwencję. Obrazowo nakreśla nam ją św. s. Faustyna, opisując w swoim Dzienniczku wizję dwóch dróg. „Jedna szeroka, wysypana piaskiem i kwiatami, pełna radości i muzyki i różnych przyjemności”. Druga „wąska i zasłana cierniami i kamieniami, a ludzie, którzy nią szli ze łzami w oczach i różne boleści były ich udziałem”. Na końcu tej pierwszej „była straszna przepaść, czyli otchłań piekielna”.  Dla tych, którzy „padali na te kamienie, ale zaraz powstawali i szli dalej”, Bóg przygotował „wspaniały ogród przepełniony wszelkim rodzajem szczęścia”. (Dz. 153)

 

Każdy, kto aktywnie włącza się w ruch obrony życia poczętego, wie, że decyzja ta będzie miała swoje duchowe następstwa, gdyż bój toczy się między Niewiastą a starodawnym wężem. Instynktownie czują to również ci, którzy nie zawsze opłaceni, ale z pewnością zwiedzeni, postanowili stanąć po złej stronie historii zbawienia. Jak bowiem inaczej wytłumaczyć obłędny atak rozwścieczonych aktywistów różnych lewackich i feministycznych organizacji na katolickie miejsca kultu i duchowieństwo po wyroku ludzkiego trybunału? To już nawet nie pozór zła, to czytelna, jawnie demoniczna symbolika i język pełen nienawiści. Jak nie wiedzieć w tym wzburzonym tłumie podobieństwa do skandujących przed pretorium Poncjusza Piłata?

 

I to, tak naprawdę, nie powinno dziwić, gdyż Kościół katolicki w sposób najbardziej kompleksowy pomaga rodzinie, zarówno od strony materialnej, jak i duchowej, ponieważ budzi sumienia i ma tę sakramentalną moc je oczyszczać. Strona, dla której rzekomo dobro kobiet jest priorytetem, nie dorobiła się ani jednego okna życia czy domu dla samotnej matki. Jedną ofertą „pomocy” jest zawsze śmierć nienarodzonego, dlatego, iż w tej dialektyce dziecko jest wrogiem kobiety. Trzeba być ślepym, żeby nie widzieć, że - szczególnie dzisiaj - przed mającą porodzić Niewiastą staje Smok, „ażeby skoro porodzi, pożreć jej dziecię” (por. Ap 12,4).

 

Niestety duchowa ślepota dotknęła nie tylko tych sprzed krakowskiej kurii. O tym, jak wielu dało się nabrać wśród naszych najbliższych na czcze hasełka, mogliśmy się przekonać, korzystając ostatnio z mediów społecznościowych. W nasze serca wkrada się osąd. Zaczynamy się dzielić na „dobrych” i „złych”. I rzeczywiście, trzeba się opowiedzieć, nie tylko „za życiem”, ale też za „biednym grzesznikiem”, korzystając ze starych i sprawdzonych metod, ponieważ ten rodzaj duchów można wyrzucić tylko modlitwą i postem (por. Mk 9,29).

 

W tym kluczu należy odpowiedzieć na Apel organizatorów inicjatywy „RÓŻANIEC DO GRANIC NIEBA”, którzy pierwotny zamiar modlitewnej akcji, zaplanowanej na całą Oktawę Uroczystości Wszystkich Świętych, postanowili przeformułować w związku z aktualnymi wydarzeniami. Jak słyszymy w Apelu:

 

„Cywilizacja śmierci, to duch niezgody, nienawiści i zamieszania, który pragnie zamieszkać w naszych sercach, rozszerzać swoje panowanie. Czeka tylko na naszą zgodę. Nie wolno nam pójść za tym głosem.

 

Dlatego apelujemy, proszę, obudźmy się wszyscy, którzy jesteśmy za życiem i miłością. Którzy jeszcze traktujemy naszą wiarę poważnie, a największe przykazanie naszego Pana i Zbawiciela, bez względu na okoliczności, mamy zawsze w sercu. Miłujcie się, tak jak Ja was umiłowałem (por. J 13, 34), choć w oczach tego świata nic nie znaczymy.

 

Ośmielamy się zaapelować, abyśmy wszyscy na to, co się dzieje, zareagowali pokojem i cierpliwą modlitwą za wszystkich, którzy wybrali drogę prostą, łatwą, i przyjemną, ale, która w konsekwencji kończy się przepaścią, po przekroczeniu której nie ma już powrotu. Prosimy Was, abyście w dniach 1-8 listopada, odwiedzając groby najbliższych, błagali Boga o wybaczenie za wszystkie grzechy odrzucenia dzieci nienarodzonych w całej historii naszego narodu, abyście w swoich rodzinach przyjęli te, bezimienne, święte dusze oraz przyjęli, jako obywateli naszej ojczyzny, prosili je o modlitwę za nas.

 

Wystarczy jedna modlitwa serca, której przykład możecie znaleźć na naszej stronie internetowej www.rozaniecdogranic.pl. Jeden Psalm, w którym słowami Dawida prosimy o wybaczenie w imieniu naszym i tych wszystkich, którzy nie chcą lub już nie mogą tego uczynić. I, aby to wszystko dokonało się w Niepokalanym Sercu Maryi i Najświętszym Sercu Pana Jezusa, odmówmy jedną bolesną część różańca świętego.

 

Wierzymy, że zgodnie ze słowami Najświętszej Maryi Panny z Fatimy nie są potrzebne manifestacje, nie jest potrzebny tłum na ulicy, niepotrzebne jest oskarżanie kogokolwiek. Najpotrzebniejsza jest nasz modlitwa i uniżenie przed Bogiem, aby Bóg udzielił nam Swego Miłosierdzia zamiast Swojej Sprawiedliwości zapowiadanej w Fatimie, Akita czy Kibeho.

 

Bądźcie iskrą, którą Jezus powołuje w tym świętym narodzie polskim, do rozpalenia świata ogniem Bożej Miłości. Razem stańmy do walki!”.

 

Żródło: rozaniecdogranic.pl

 

Anna Nowogrodzka - Patryarcha

 

 


DATA: 2020-10-30 13:25
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
19
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

To prawda - modlitwa prawie nic nie kosztuje. Jest wręcz samą przyjemnością - wszak to rozmowa z Panem Bogiem, który kocha nas najmocniej. Modlitwa może zdziałać cuda!
24 dni temu / Czytelnik
 
Tak mało nas kosztować będzie a tak wiele jesteśmy w stanie dokonać modlitwa! Włączmy się w modlitwę Różańcowa,! Bombardujmy Niebo i ufajmy!!
26 dni temu / danutagidian130
 
Dzieci nienarodzone trafiają do limbusa, lecz modlitwa Kościoła chrzest dzieci nienarodzonych ma moc wprowadzić je do Nieba.
26 dni temu / Atanazy
 
Czy jest jakaś wiążąca nauka Kościoła o duszach dzieci abortowanych, czyli zabitych jako nieochrzczone? Czy można nazywać je świętymi? Czy można prosić je o modlitwę wstawienniczą?
26 dni temu / Prośba o wyja
 
likwidacji świąt ciąg dalszy
26 dni temu / nn
 
zmiana nicka nic nie da Izydorze
26 dni temu / do Czytelnik
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.