DZIŚ JEST:   17   CZERWCA   2019 r.

Św. Alberta Chmielowskiego
Bł. Teresy Portugalskiej
 
 
 
 

Robert Winnicki: rząd Prawa i Sprawiedliwości podąża tęczową autostradą i nie widać nawet hamowania

Robert Winnicki: rząd Prawa i Sprawiedliwości podąża tęczową autostradą i nie widać nawet hamowania
FOT.JERZY DUDEK/FORUM

W ostatnich dniach napływają coraz bardziej bulwersujące informacje świadczące o tym, że, niestety, rząd Prawa i Sprawiedliwości w polityce dotyczącej tradycji, obyczajów, kultury, ochrony rodziny nie tylko nie przeciwstawił się temu co robiła Platforma Obywatelska, ale nadal podąża tą tęczową autostradą i nie widać nawet hamowania - powiedział we wtorek z mównicy sejmowej poseł Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego.

 

Jak podkreślił Winnicki „okazuje się, że Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dofinansowało w kwocie 200 tys. złotych program fundacji Autonomia, który wchodzi właśnie do polskich szkół, w którym to programie mamy m. in. takie pojęcia z zakresu marksizmu kulturowego jak walka z homofobią, jak walka o równouprawnienie różnych tzw. orientacji seksualnych.


Zdaniem posła „mamy do czynienia z feministyczną, homoseksualną propagandą w polskich szkołach za pieniądze Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej”.

 

Winnicki zauważa, że „jest to kontinuum polityki, która została wyrażona przez rząd w czerwcu tego roku, kiedy to poparliśmy na forum Unii Europejskiej kolejne przepisy tego typu. Co więcej, 21 listopada, na forum Organizacji Narodów Zjednoczonych, rząd razem z innymi liberalnymi krajami przeciwstawił się rezolucji grupy afrykańskiej, która nie chce, żeby marksizm kulturowy i homopropaganda funkcjonowały w ONZ-ecie. Niestety, rząd Prawa i Sprawiedliwości to popiera. I to jest skandal”.

 

Parlamentarzysta zwrócił się do z pytaniem do jak się wyraził „posłów katolickich, którzy są w PiS-ie”.

- Co Wy robicie w tym Sejmie?! Wasz rząd na forum Unii Europejskiej, na forum ONZ-etu, w polityce ministerstwa popiera homopropagndę. Co Wy robicie w tym Sejmie i dlaczego popieracie taką władzę? – mówił.

 

Źródło: dzienniknarodowy.pl

luk

 

 

 


DATA: 2016-11-30 09:51
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Cichy w czym w promowaniu LGTB ??/
ponad 2 lata temu / Tomasz
 
Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.
ponad 2 lata temu / cichy
 
Warto sprawdzić w jaki sposób katolicy w PIS-ie głosowali przeciwko ustawie p-aborcyjnej Ordo Iuris.
ponad 2 lata temu / Faryzeusze
 
A co na to władza? Czekamy na reakcję na ten głos p. posła Winnickiego.
ponad 2 lata temu / Emanuel Czyżo
 
Jaki jest lewacki beton partii PiS, widać dokładnie na listach głosowania sejmowego: Kaczyński i jego totumfaccy podpisali się pod cyrografem, popierającym aktualny tzw. kompromis aborcyjny, czyli uznanie obowiązującego, bandyckiego bezprawia - zabijania bezbronnych istot ludzkich przed narodzeniem. Przykłady pokazują też że, w dzisiejszej Polsce zabija się także dzieci w trakcie narodzin, a gdy to się nie uda, to zostawia się je bez pomocy na pewną śmierć!!! Mało tego - te zabójstwa są finansowane za pieniądze wszystkich podatników, czyli także katolików. Tylko ci, którzy walczą przeciw temu bezprawiu mogą być nazwani prawymi ludźmi. Trzeba stale przypominać tym hipokrytom - Kaczyńskiemu, Dudzie i Szydło, że obowiązuje ich prawdziwe prawo. NIE BĘDZIESZ ZABIJAŁ! Brak przestrzegania tego nakazu, skończy się sądem i karą, od której nikt się nie wykręci. Cyniczne uśmieszki Kaczyńskiego nie różnią się od tych tow. Millera i Tuska. Za to co uczynili - zapłacą!
ponad 2 lata temu / wmo
 
Filip obrona wartości Katolickich jest zadaniem praktykującego Katolika.
ponad 2 lata temu / Tomasz
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "47749"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.