Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   STYCZNIA   2021 r.

Dzień Babci
Św. Agnieszki, męczennicy
Św. Epifaniusza
 
 
 
 

Rekolekcje adwentowe PCh24 z ks. prof. Pawłem Bortkiewiczem. Część I


Odtwórz w YouTube
 

Zapraszamy do udziału w rekolekcjach adwentowych. W tym roku portal PCh24 zachęca do wsłuchania się w słowa księdza profesora Pawła Bortkiewicza.

 

 

Czytaj także:
DATA: 2021-01-12 13:16:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Bóg zapłać, za słowa nadziei, za głęboką mądrość przekazywaną zawsze przez Ks.profesora...Tak bardzo nam potrzeba dobrych, mądrych, bożych kapłanów. Bez Was świat przestał by istnieć.Niech Dobry Bóg wspiera, dodaje sił, darzy zdrowiem ks.profesora i wszystkich duchownych...Szczęść Boże.
1 miesiąc temu / Zofia
 
Matko ukochana Maryjo proszę, uproś u Syna,potrzebne łaski każdemu jakich najbardziej potrzebuje-amen.
1 miesiąc temu / ***
 
Bolesna prawdę odważnie i wprost wypowiedział Ksiądz Profesor. Ale powiedział też, że jesteśmy ludźmi nadziei. Idę ta drogą, czekam z radością na Narodziny Pana, bo On jest moja droga prawda i życiem. Zawsze stanę w obronie Krzyża, już bronię Jana Pawła II i jak tylko mogę przekazuje wraz z Przyjaciółmi Jego słowa. Przepraszam Matkę Boża i Chrystusa prosząc o łaskę zmilowania dla Polski, o wybaczenie naszych grzechów, o zaniechania Kapłanów, którzy zamilkli. Modlę się i wyczekuje Chrystusa. Dziękuję Księdzu za słowa prawdy, za którą stoi nadzieja dla nas.
1 miesiąc temu / Maria Magdalena
 
Ave Maria! Dzięujemy za słowa wyzwalającej prawdy. Niech Księdzu Bóg w Trójcy Jedyny błogosławi a Matka Boża obdarza potrzebnymi łaskami.
1 miesiąc temu / ewcia
 
Dziekujemy. Słuchamy. Pokolenie JPII
1 miesiąc temu / Piotr
 
Przecież Kościół to śpiący OLBRZYM. Obudźmy się, zjednoczmy w modlitwie wspólnej a potężnej i żadna aborcja nie będzie nam straszna. Naszą pomocą - NASZA KRÓLOWA, MARYJA. Naszym Królem PAN JEZUS. Czy możemy przegrać? Jeden warunek - codzienna wytrwała, powszechna modlitwa, pokuta, post. KSIĘŻE PAWLE - My gotowi, tylko jakieś ramy organizacyjne i ruszamy :
1 miesiąc temu / Mirek z JG
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 129 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.