DZIŚ JEST:   13   LIPCA   2020 r.

III Objawienie w Fatimie
Św. Andrzeja Świerada, pustelnika
Św. Benedykta, męczennika
 
 
 
 

Radni Zwierzyńca odrzucili ideologię LGBT. Pomogło Centrum Życia i Rodziny

Radni Zwierzyńca odrzucili ideologię LGBT. Pomogło Centrum Życia i Rodziny
Fot. Mateusz Wlodarczyk/FORUM

Przedstawiciele Centrum Życia i Rodziny wsparli Radę Miejską w Zwierzyńcu w debacie na temat ideologii LGBT na posiedzeniu komisji stałych 22 czerwca a następnie wystosowali list otwarty do Radnych. 25 czerwca Rada Miejska w Zwierzyńcu większością 12 z 15 głosów podtrzymała stanowisko przeciwko wprowadzaniu ideologii LGBT w ich wspólnocie samorządowej. To wspólne zwycięstwo w obronie wartości chrześcijańskich w Polsce i ważny sygnał dla innych samorządów w całym kraju.

 

W poniedziałkowym posiedzeniu komisji stałych Rady Miejskiej w Zwierzyńcu wziął udział Dyrektor Biura Analiz Centrum Życia i Rodziny Kazimierz Przeszowski. Ekspert Centrum Życia i Rodziny na przykładzie postulatów Parady Równości i zapisów warszawskiej Deklaracji LGBT+ przedstawił najważniejsze elementy ideologii ruchu LGBT a następnie odpowiadał na pytania radnych i mieszkańców miasta.

 

List otwarty do Rady Miejskiej w Zwierzyńcu wystosowali Prezes Paweł Ozdoba i Wiceprezes Kamil Zwierz, dziękując radnym za dotychczasowe zaangażowanie i zachęcając do konsekwentnego głosowania w obronie przyjętego stanowiska przeciwko ideologii LGBT. Zarząd Centrum Życia i Rodziny odniósł się także do prób szantażowania członków społeczności lokalnej:

 

Z najgłębszym oburzeniem przyjęliśmy informację o próbach zastraszania Państwa groźbami pozbawienia mieszkańców miasta i gminy Zwierzyniec środków funduszy unijnych, dochodów z ruchu turystycznego czy korzyści ze współpracy międzynarodowej w ramach partnerstwa placówek szkolnych. Takie działania organizacji LGBTQ+ i ich zwolenników przywodzą na myśl najgorsze praktyki łamania ludzkich charakterów i sumień okresu stalinowskiego. Jednocześnie ukazują jak w praktyce ruch LGBTQ+ realizuje głoszone hasła „tolerancji” czy „braku dyskryminacji”.

 

List Zarządu Centrum Życia i Rodziny przekazano radnym i odczytano we czwartek 25 czerwca 2020 r. na  XVIII sesji Rady Miejskiej w Zwierzyńcu. Za podtrzymaniem stanowiska Rady z dnia 29 października 2019 r. w sprawie powstrzymania wprowadzania ideologii LGBT do wspólnoty samorządowej Zwierzyńca głosowało 12 radnych, 2 wstrzymało się od głosu a 1 był przeciw.

 

– Wynik czwartkowego głosowania to wspólne zwycięstwo mieszkańców Zwierzyńca oraz sympatyków Centrum Życia i Rodziny z całej Polski. To także jasny głos sprzeciwu polskiego społeczeństwa wobec radykalnej ideologii ruchu LGBT i jej bulwersujących żądań jak adopcja dzieci przez pary homoseksualne, obowiązkowa seksedukacja dla dzieci już w przedszkolach czy sankcje karne dla osób wyrażających krytykę działalności i postulatów ruchu LGBT – podkreśla Kazimierz Przeszowski z Centrum Życia i Rodziny.

 

źródło: Centrum Życia i Rodziny

TK


DATA: 2020-06-26 11:18
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Zwierzyniec, bukowa gora to moje ulubione miejsce odwiedzam kiedy jestem na wakacjach w Polsce. Pozdrawiam i dziekuje radnym za prawdziwa postawe w obronie dzieci.
11 dni temu / Marian
 
Zwierzyniec jes jednym znajpiękniejszych miejsc na ziemi ! Wracam tam jak bumerang. Cudowni spokojni,dobrzy ludzie.A okolica ............
16 dni temu / Waldi !
 
Normalni Radni.
16 dni temu / andrzej
 
Brawo radni! Obyśmy doczekali się kontrrewolucji seksualnej, której pierwszym aktem będzie wpisanie praktyk lgbt do Kodeksu Karnego. Homoseksualizmu nie wolno promować. To trzeba leczyć w zamkniętych ośrodkach resocjalizacyjnych. Na tego typu terapie powinny iść środki, a nie promcje lgbt.
16 dni temu / Izydor Oracz
 
W tym roku jadę z rodziną na wakacje do Zwierzyńca i z radością wydam tam pieniądze wspierając gminę.
16 dni temu / .
 
Tylko na wschodzie Polski zachowało się to co wartościowe...
16 dni temu / rrr
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.