DZIŚ JEST:   10   GRUDNIA   2019 r.

NMP Loretańskiej
Św. Grzegorza III, papieża
Bł. Adolfa Kolpinga
 
 
 
 

Przerażające! Departament Stanu ostrzega przed zamieszkami w Polsce 11 listopada

Przerażające! Departament Stanu ostrzega przed zamieszkami w Polsce 11 listopada
fot. Twitter

Agresywne działania polskich władz wokół Marszu Niepodległości, spotkały się z odzewem amerykańskiego Biura ds. Konsularnych Departamentu Stanu. Wśród ostrzeżeń dla turystów, przemierzających Europę, znalazło się także to, dotyczące… obchodów 100-lecia niepodległości Polski.

 

Biuro ds. Konsularnych ostrzega na Twitterze przed niebezpieczeństwami lub problemami, na jakie mogą napotkać amerykańscy turyści w Europie. Obok m.in. ostrzeżenia przed wielkim protestem w Rzymie czy atakiem bombowym w Barcelonie, znalazła się też informacja o… Marszu Niepodległości.

 

„Marsz Niepodległości przejdzie spod budynku Sejmu do Wybrzeża Szczecińskiego. Podczas tego wydarzenia w ubiegłych latach dochodziło do starć między maszerującymi a policją” – można przeczytać na Twitterowym koncie amerykańskiego Biura ds. Konsularnych. Wpis oznaczony został zdjęciem z podpisem „Security alert” („alarm bezpieczeństwa”).

 

W tym roku organizatorzy Marszu Niepodległości nie uzyskali zgody na pochód. W miejsce tego wydarzenia zorganizowany zostanie rządowy marsz. Jednak jego potencjalni uczestnicy sugerują, że środowiska narodowe mogą wziąć w nim udział i promować swoje organizacje.

 

Ostrzeżenie wydawane przez Biuro ds. Konsularnych Departamentu Stanu to efekt corocznego straszenia przez polityków i wielu dziennikarzy pochodem organizowanym przez narodowców, jako „faszystowską” manifestacją.

 

 

Źródło: twitter.com

ged


DATA: 2018-11-08 18:44
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nie, to nie efekt corocznego straszenia. Departament Stanu jest na pewno bardzo dobrze poinformowany i wie co mówi. Ciekawi mnie (jest już po Marszu), czego ten Ubekistan się przestraszył, że zaniechał grubymi nićmi szytych prowokacji, ewidentnie już przygotowanych?
ponad 1 rok temu / agricola
 
co to znaczy ?raistowskie? hasła? czy jak napiszę na transparencie, że jestem biały, to jest to rasizm? poprawność polityczna i lewactwo życie czyni absurdalnym i w niedalekiej perspektywie nie do zniesienia.
ponad 1 rok temu / marek
 
nie ulega wątpliwości że Berlin i TVN zrobia wszystko aby było niebezpiecznie, ale w naszej historii juz nie takie sprawy przerabialiśmy, damy sobie radę.
ponad 1 rok temu / refleksja
 
Ten departament niech się zajmie,swoim krajem. A zamieszki będą, przygotowało je lewactwo samorządowe i chwiejna postawa lęklwego rządu.
ponad 1 rok temu / Zbigniew
 
@Amerikanos Donald Trump usunie czerwonych i wprowadzi fundamentalnych ewangelików wierzących, że budują drugą Jerozolimę wespół z Izraelem.
ponad 1 rok temu / aaa
 
byłam poprzedniego roku i widziałam tych naszych"patriotów" w akcji ,uciekliśmy
ponad 1 rok temu / ale ale
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.