DZIŚ JEST:   24   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Tran An Dung i towarzyszy
 
 
 
 

Prof. Bartyzel: elgiebetyzm stanowi najnowszą mutację antyspołecznego wirusa ideologii egalitaryzmu

Prof. Bartyzel: elgiebetyzm stanowi najnowszą mutację antyspołecznego wirusa ideologii egalitaryzmu
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com (PublicDomainPictures)

W facebookowym wpisie profesor Jacek Bartyzel odniósł się do relacji między ideologią LGBT a egalitaryzmem. Poniżej prezentujemy jego treść.

 

„Promotorzy homorewolucji odwołują się do idei równości. Pozostawiając chwilowo na boku aspekt moralny zrównywania dewiacji z normą naturalną, należy zauważyć, że jedno tylko jest w tym odwołaniu prawdziwe: że elgiebetyzm stanowi kolejną, najnowszą mutację najbardziej złośliwego i z gruntu antyspołecznego wirusa ideologii egalitaryzmu” – zaczyna swój wpis prof. Bartyzel.

 

„Jest ona antyspołeczna, ponieważ jak świat światem nigdy nie było – i być nie może – społeczeństwa egalitarnego. Nierówność jest najbardziej elementarnym prawem społecznym, co ujawniają również sytuacje nadzwyczajne, jak przypuszczalny zanik społeczeństwa, który powstaje w chwili, gdy człowiek, nie z własnej winy i woli, staje się idios, na przykład jako rozbitek na bezludnej wyspie. Ale wystarczy, żeby Robinson Cruzoe znalazł drugiego człowieka, Piętaszka, to natychmiast odtwarza się i społeczeństwo i nieegalitarna relacja autorytarialna: pan-sługa, władca-poddany” – czytamy.

 

„Ergo, rezultatem ewentualnego zwycięstwa – przed czym broń nas Boże – homorewolucji może być tylko panowanie Herrenvolku sodomitów nad heteroseksualnymi pariasami” – zakończył wpis profesor Jacek Bartyzel.

 

 

Źródło: FB

MWł

 

 


DATA: 2019-08-08 15:03
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
15
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jestem za leczeniem chorych dusz przez egzorcyści!
ponad 1 rok temu / Jan Kuzar - Są
 
Więc trzeba szczególnie uważać na wszystkich "prowokatorów" do buntu . Nawet jak nieposłuszeństwo wydaje się ze wszech miar uzasadnione . Vide satanistyczne totalitarne reżimy nazistowskie i komunistyczne . Ale nawet bunt przeciw satanizmowi nie musi prowadzić do Boga . Bunt ,to bunt domena diabła ...
ponad 1 rok temu / gość
 
Bunt szatana , był pod hasłem "być RÓWNYM Bogu" . Czyli "egalitarystyczne" podłoże . I pewnie w wielu rewolucjach , to tzw. leitmotiv .
ponad 1 rok temu / gość
 
@xeas Profesor Bartyzel raczej ma rację . To cały czas różne uzasadnienia BUNTU .Hasło "równości" jest często "chwytliwe" . A czy równość ma zapanować jak króla i arystokracje przytnie o głowę na gilotynie ,czy też teraz , jedym się wytnie "przyrodzenia" ,a feministkom przyszyje "klejnoty rodowe" od . To już "szczegóły" i "kreowanie potrzeb" ,dla rynku "chirurgii plastycznej" . Bussiness must go on . No tylko warto pamiętać ,że pierwowzorem buntownika ,to jest szatan .
ponad 1 rok temu / gość
 
Wszystko wg filozofii Platona, zarówno homoseksualizm, jak i egalitaryzm... Odsyłam do wykładów doktora Stanisława Krajskiego, tylko tych starszych sprzed kilku lat...
ponad 1 rok temu / Polka
 
Jezu uzdrów grzeszących homoseksualizmem i innymi dewiacjami Amen
ponad 1 rok temu / Obywatel
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.