DZIŚ JEST:   20   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Jana Kantego
Bł. Jakuba Kerna
 
 
 
 

Prezydent Gdańska: na homomarszu odnalazłem cząstkę siebie

Prezydent Gdańska: na homomarszu odnalazłem cząstkę siebie
Paweł Adamowicz na gdańskim marszu równości fot. Lukasz Dejnarowicz / FORUM

Prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz zadeklarował podczas sobotniego homomarszu, w którym brał udział, że „tutaj odnalazł cząstkę siebie”.

 

Adamowicz czuł się podczas marszu, jak ryba w wodzie. Otworzył manifestację, której uczestnicy domagali się legalizacji homomałżeństw oraz tzw. tolerancji, które w języku homoseksualistów oznacza po prostu przyznanie im przywilejów. Przyznał, że ci, którzy krytykują homoseksualistów to „zboczeńcy”. W rozmowie z TVP z kolei zadeklarował, że właśnie na homomarszu odnalazł… cząstkę siebie.

 

Adamowicz był gościem honorowym marszu. W przemówieniu, wygłoszonym do zgromadzonych homoseksualistów, obraził też Jana Pawła II, posługując się jego słowami, by wesprzeć homoseksualną propagandę. – Jan Paweł II mówił, że każdy powinien pomóc drugiemu nieść brzemiono, czyli los, czyli przyszłość. Nigdy jeden przeciwko drugiemu, tylko razem. Solidarnie – mówił prezydent Gdańska.

 

To wyjątkowo odrażająca manipulacja, wszak święty Jan Paweł II był wielkim obrońcą rodziny.

 

Sama manifestacja została oprotestowana przez obrońców tradycyjnej rodziny. Uczestnicy kontrmanifestacji przyznawali, że muszą mówić głośno, co myślą o postulatach pojawiających się na tzw. marszach równości, bo nie mają możliwości skutecznie walczyć z homopropagandą.

 

My tu pokazujemy problem parad homoseksualnych, ale nie jesteśmy w stanie zaprotestować w każdej szkole, gdzie dyrektorzy wpuszczają środowiska LGBT z tzw. programami równościowymi. Nie jesteśmy w stanie sprzeciwić się takim programom, które już są realizowane w przedszkolach – powiedziała obrończymi rodziny, Anna Kołakowska.

 

 

Źródło: radiomaryja.pl

ged


DATA: 2017-05-28 20:51
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Stop dewiacjom!
ponad 1 rok temu / Grzegorz
 
do ppp - a może tak ,,nowoczesny" człowieku popracujesz trochę ze słownikiem ortograficznym?
ponad 1 rok temu / hehehe
 
Otrzymuje spam z informacją ludzi chorych, szukających niewiadomo czego. Jako normalny człowiek nie mam nic przeciwko homoseksualistą - ba - nawet powiem że Bóg kocha wszystkie swoje dzieci, ale wy "prawi" ludzie tego nie zrozumiecie. Prawica to zaraza tego świata. Średniowiecze dawno za nami.
ponad 1 rok temu / ppp
 
Do czego doszło, że ważni politycy wspierają dewiacje... Cieszę się, że nasz rząd i większość Polaków jest przeciwna homopropagandzie, ale takie sytuacje jak opisana w artykule napawają mnie grozą.
ponad 3 lata temu / AdLes75
 
To jest oczywiście krzewienie poprawności politycznej i wynaturzeń LGBT. W ten sposób już nawet nie lewica, ale przede wszystkim lewactwo chce zniewalać Polaków. Moralnie, intelektualnie, psychicznie.
ponad 3 lata temu / MGR
 
W Starym Testamencie Pan Bóg mówi, że współżycie osób tej samej płci jest obrzydliwe,powtarzam obrzydliwe.Jesteśmy na tej ziemi tylko chwile, z prochu powstałeś i w proch się obrócisz. Za swoje czyny każdy z nas odpowie przed Panem Bogiem. W ostatecznym rozrachunku nie liczą się majątki, ilość mieszkań, ale co mamy w duszy, czy piękny ogród, czy szambo moralne. Pan Adamowicz nie oszuka Pana Boga, gdyż żaden człowiek nie jest w stanie oszukać naszego Stwórce.
ponad 3 lata temu / cichy
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.