DZIŚ JEST:   10   LIPCA   2020 r.

Św. Kanuta, króla
Św. Antoniego Peczerskiego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


mieliscie wizje z ktorej nic nie wyszlo. Za to jest komunistyczna konstytucja i eurokomunistyczny kolchoz! Z przymusami i ograniczeniami podstawowych praw do bycia szczesliwym. Rosnaca biurokracja przyklad: 500+ (mozna bylo w podatku to dac bez pijaru) licencje uprawnienia itd itditd...
ponad 1 rok temu / fki
 
On kpi czy tak na poważnie? W Polsce JUŻ przebywa kilka milionów imigrantów i wciąż napływają nowi, a urzędy nie zdążyły rozpatrzyć jeszcze podań sprzed kilku lat. Ponad to w necie bez problemu można kupić fałszywe dokumenty tożsamości. Jak oni chcą sprawdzić tych wszystkich ludzi?? Powiększając armię urzędników o kolejne kilkadziesiąt, kilkaset tysięcy? Rząd naprawdę ma nas za idiotów.
ponad 1 rok temu / Johanka
 
A czy Rzad wie ilu muzulmanow,Zydow jest w Krakowie I w Warszawie,nie mowie juz o Ukraincach I Rosjanach .0biecaliscie Polakom ,ze nie bedzie zadnych imigrantow I co?Kogo chcecie oszukac? Popieram Rzad we wszelkich zmianach,ale nie w polityce imigracyjnej.Nie mieszajcie kultur,ras bo to w przyszlosci bedzie wielkim nieszczesciem.
ponad 1 rok temu / Fido
 
:) a za plecami flaga kółek rolniczych?
ponad 1 rok temu / szpulas11
 
Musicie, więc to róbcie. Same słowa nie zmienią nic.
ponad 1 rok temu / Lu
 
Czyli słowa Premiera należy rozumieć, że do tej pory rząd RP nie panował nad tym kogo wpuszczano do naszej Ojczyzny !!!! Niestety to widać na polskich ulicach: czarno, śniado, tęczowo i w ogóle kolorowo. Raz zmieszane mleko z kakao nigdy nie będzie białe, chyba że odseparuje sie je chemicznie.
ponad 1 rok temu / odszkodowania
 
Brawo PiS - TAK TRZYMAĆ - NAJLEPSZY RZĄD !
ponad 1 rok temu / edi
 
PiS już traci i straci jeszcze więcej bo łamie najważniejszą obietnicę daną Polakom.
ponad 1 rok temu / ws
 
Miało w ogóle nie być imigrantów a są skoro przystępują. Jak mają być miejsca dla Polaków wracających z zagranicy skoro mówi że trzeba ściągać z dalekiego wschodu i z Ukrainy ludzi do pracy. Na bezczelnego w oczy kręci i udaje że wszystko w porządku. Niestety ludzie gonią za chlebem i nie wiedzą co się dzieje. Naród skłócony więc można dzielić i rządzić.
ponad 1 rok temu / marian
 
@Mm: Rząd im na to pozwolił.
ponad 1 rok temu / ups
 
Imigrantów ściągają fundacje drogami pozarządowymi
ponad 1 rok temu / Mm
 
Czas wywieźdź demokrację na taczkach razem z tymi dobrodziejami co to nam ją w gardło wciskają.
ponad 1 rok temu / Gość
 
Morawiecki przez zwiększanie podatków dokonywane przemocą nakazuje Polakom utrzymywanie migracji, a więc obcych zaproszonych przez rząd do pracy w zachodnich żydowskich korporacjach i w banksterce. Morawiecki zaprasza jak Merkel naszych wrogów, po przeprowadzeniu już zadeklarowanych dawno przez PiS umów miedzyrządowych, ale bez zgody Polaków. Tzw. "polscy przedsiębiorcy" to globaliści pod szyldami niby-polskimi. Nie będzie żadnej weryfikacji, ponieważ oni wszyscy przybywają na zaproszenie Morawieckiego, który równocześnie wszędzie w dokumentach rządowych wprowadza medialną naukę tolerancji i akceptacji multi-kulti. Morawiecki człowiek globalistów morduje polskość i Polskę kłamiąc jednocześnie że "to dla waszego dobra". Wiemy czym jest multi-kulti co najmniej od momentu pierwszego przyjęcia żydow wygnanych z Europy. Z powodu nieustannego multi-kulti nie mamy Polski od dawna.
ponad 1 rok temu / MM kłamca
 
imigranci ? przecież miało nie być żadnych imigrantów - dla przykładu, wg oficjalnych danych w Polsce, tylko w tym roku zjawiło się już kilka tysięcy muzułmanów i to z mocno radykalizujących się krajów takich jak np. Libia, Uzbekistan, Pakistan. Mam nadzieję, że za ten cynizm i drwiny z własnego narodu kara nadejdzie przy urnach wyborczych.
ponad 1 rok temu / o ho ho
 
Zawsze znajdzie się jakaś przywra/tasiemiec nie/uzbrojony. Na marginesie, czy Morawiecki wogóle bywa w Warszawie? Jego wypowiedź sugeruje coś innego. Zgrywa niewidomego czy nim jest?
ponad 1 rok temu / sand
 
Demokracja to fasada, a ten 'rząd' reprezentuje interesy tych co naprawdę mają władzę. Władzę mają ponieważ dysponują argumentem siły. My argumentem siły nie dysponujemy, nie ma oddolnych inicjatyw które by ten argument budowały. Dopóki tego nie zmienimy dopóty będziemy tańczyć w hoholim tańcu zwanym demokracją.
ponad 1 rok temu / Gość
 
Serdecznie polecam rządowi imigrantów z Indonezji. Wszyscy mają w dowodach kto jakiej wiary jest. Zero pomyłek, zero zamachów i świetni, komunikatywni, zawsze uśmiechnięci ludzie którzy na dodatek pysznie gotują (zapoznacie się z kuchnią Pierwszej Rzeczypospolitej bo ich podobnie korzenna). Indonezyjska knajpa w każdym mieście!
ponad 1 rok temu / Bahasa
 
W tym samym czasie, kiedy Pinokio wyzewnętrzniał swoje kolejne kłamstwa dla "debili od ufojcie" w TVPis, czyli w piątek rano, w Dolnośląskim wydziale imigracyjnym komisja trzepała dyrektor tegoż wydziału dlaczego imigracja idzie tak wolno i wydawanych jest miesięcznie tylko 2 tysiące zezwoleń na imigrantów, podczas gdy wniosków jest 3,5 tysiąca.... EOT
ponad 1 rok temu / myślący
 
Polska nie ma służb, co pokazuje codzienność. Polskie służby działają na rzecz obcych i Morawiecki o tym doskonale wie. W jaki sposób Mosad i CIA zapewnią bezpieczeństwo skoro sami stworzyli Isis? Zapewnią je sobie bo Morawiecki przenosi Izrael do Polski. POPiS z Dudą, Kaczyńskim, Szydło, Macierewiczem jest mordercą Polski.
ponad 1 rok temu / wiem
 
10 milionów Filipinczyków już zostało dokładnie sprawdzonych przez filipińskego prezydenta. To najbardziej ekstremistyczna muzułmańska cześć ludności tego ktaju, których ten prezydent musi się pozbyć. Gangom narkotykowym wystawi piękne świadectwo eksperckie skoro durna Polska chce ich sobie zabrać. W Niemczech nawet wykształceni Nigeryjczycy mówią co zrobił ich rząd, a zrobił dokładnie to samo.
ponad 1 rok temu / stop
 
O czymkolwiek Morawiecki by nie składał, JUŻ JESTEŚMY BEZDOMNI. Niech nikt nie myśli że się uratuje. WSZYSCY ZOSTALIŚMY POZBAWIENI DOMU.
ponad 1 rok temu / bezdomny
 
Migracja islamska, hinduska, ukraińska i in. jest tylko narzędziem żydow w przejmowaniu władzy nad katolicką częścią ludzkości, tak jak był nią protestantyzm 500 lat temu. Morawiecki też jest tym narzędziem, tyle że w pełni świadomym swojej zbrodni. Islam, jako najbardziej bezwzględny system polityczny ma spowodować wojny domowe i ułatwić całkowite przejęcie władzy przez satanistow. Morawieckiemu i Kaczynskiemu nie śmierdzą żadne pieniadze, nawet te najbardziej ufajdane w ekstrementach. Cały PiS śmierdzi ekskrementami.
ponad 1 rok temu / godność
 
no to jak jest ? przyjmujemy czy nie przyjmujemy w koncu - bo chwile temu klamali do oporu ci zdrajcy ze nie przyjmuja .. trzeba ich odjebac od zlobu bo zrobia nam zydobanderowski raj z pakistancami na ulicach !!! WON
ponad 1 rok temu / misiek
 
PM: To nie absurd. Bezwzględna mordercza gra, zaczęła się dla Polski po Odsieczy Wiedeńskiej. Wchodzi w ostatnia fazę. Zaćmione niedobitki kombinują, ze od ich głosów coś zależy. Ze wybiorą tego czy tamtego i będzie lepiej. Za mojego życia ta sztuka grana w kółko, a gawiedź ciagle się emocjonuje i nabiera, nie do wiary. Byliśmy niegdyś narodem mężnym. Z honorem i fantazją. Zdolnym do czynu. Obecnie zdolnym do pieprzenia trzy po trzy. No może jeszcze paru z nas do modlitwy. Ale modlitwa bez czynu nic nie warta, bracia. Załatwili nas. Tak jak i innych śpiących oglądaczy seriali i bohaterów gier komputerowych. Myślenie męczy. Czyn jeszcze bardziej. Tym się za nas zajmują inni ludzie, jak August z Sasow Katarzyna, Ziuk P. I pomniejszego płazu Bolki, a teraz akurat Mateuszek & Co. Ludzie znikąd. Sprzątają i urządzają po swojemu, aż miło.
ponad 1 rok temu / Antymodernista
 
Klamca!!!!A co podpisał w Marrakeszu,???A co jest w lewackim projekcie Agenda 2030,którą ratyfikowal???
ponad 1 rok temu / bezczelny!
 
I dlatego zawiesili rządową stronę o imigracji,he,he A temu cynikowi, który sprowadził do Polski Morgana i dał z naszych podatatków 20mln., za grosz nie można wierzyć. A to fragment z ostatnnio ujawnionych taśm : "Kilian: Słuchaj, Aleksander Grad mnie poprosił, żebyś go do jakiejś rady OFE wrzucił. Nie masz jakiegoś OFE? Morawiecki: Ma jakąś fundację, stowarzyszenie albo firmę? Matuszewska: Ma firmę, na pewno ma. Morawiecki: Zapytajcie go tak po cichu. Ja bym spróbował tak bardziej jednorazowo. Pięć dych czy siedem, czy stówkę mu damy na jakieś badania czy na coś. Kilian: On ma firmę. Pozbył się udziałów 12 lat temu, bo został posłem, potem wojewodą, posłem, coś tam itd. I prowadziła ta żona. Morawiecki: Dajcie mi pełne dossier. Pomyślę i jednorazowo będę mu mógł na pewno coś sprokurować."
ponad 1 rok temu / finka
 
Szczwane obce koncerny zamiast wprowadzać automatyzację, postęp techniczny, sprowadzają tanią siłę roboczą, cyckają biedaków. Zwiną interes a Polskę zostawią z bezrobociem imigranckim. Premier tego oczywiście nie wie, nie rozumie, nie wie skąd się to bierze, a mafie sprowadzają do kraju trudny problem.Oto dobra zmiana.
ponad 1 rok temu / nihil novi
 
Jak Morawiecki pozbędzie się polskiej patriotycznej młodzieży, co stanowi warunek konieczny dla Polin postawiony mu przez żydow? Rękami migrantów, czy prowokując wojnę z Rosją?
ponad 1 rok temu / obcy są MM potrzebni
 
taa. a tego zamachowca z uzbekistanu, ktory przyjechal do polski do pracy a pozniej zabil dzieci w sztokholmie, tez zweryfikowali?
ponad 1 rok temu / fjfujuyy
 
Jedno jest pewne, że weryfikacji koniecznie musi sie poddać sam PREMIER! - uzasadnienia potrzebuje tylko ślepy i głuchy!
ponad 1 rok temu / Andrzej BR
 
Emigranci sie nie nadaja do pracy a na przyjmowanie takiej ilocsci nas nie stac dluzszy czas goscic tylu ludz obcych kulturowo to jest argamedon i porazka.
ponad 1 rok temu / Rak
 
Myślę że wiele osób widzi to podobnie. Tu naprawdę nie ma już miejsca na pośrednie wyjście, dywagacje że nie można inaczej. Za daleko to zaszło. Za dużo się stało. Wybór jest więc zero-jedynkowy. Albo brniemy jak zawsze w przegraną sprawę marnując energię i jeszcze pomagając wrogowi albo dajemy sobie spokój. Dajemy sobie spokój z wiarą w PiS. A nawet więcej. Po czyjej właściwie stronie gra ten rząd? Tu nie chodzi o narzekanie. Ponieważ ja nie mam pretensji do PiSu. Niczego od nich nie oczekiwałem chociaż miałem inne wyobrażenie co do ich roli. Ile razy można się nabierać? Ile razy Polak ma być głupi po szkodzie? Niech to będzie zachętą by oprzeć się na rozumie! Powrócić do czegoś namacalnego, czegoś na czym można się oprzeć. Ruch Narodowy!
ponad 1 rok temu / PM
 
My nie mamy do czynienia z jakimiś ludkami z którymi możemy negocjować czy coś. Lecz z ludźmi, którzy rzucili miliony na rzeź. I ciągle to robią. Ludźmi, którzy wsparli imperium Stalina, który z kolei kogo przysłał do Polski by zaprowadzać rządy ludu? Lepiej mieć to na uwadze gdy się myśli o nadchodzących zdarzeniach. Zwłaszcza że historia się powtarza. Co ciągle nie dociera. Więc być może warto spojrzeć na to z tej perspektywy: Warto się w to wgłębiać? Może nie warto... Zastanawiać się kto to zrobił i jak sprawił że wszyscy sprowadzają obcych a kasa płynie i jest dobrze jak nigdy wcześniej. Może nie warto się tym męczyć. Może tylko szukanie dziury w całym. A na świecie a zwłaszcza w Polsce będzie dobrze. No bo chyba nie chodzi o to by było źle...?
ponad 1 rok temu / pma
 
Wszystko to jest w proroctwie o. Pelanowskiego. Co o tym mówi nasz Pan? Poszukajcie w sieci.
ponad 1 rok temu / 2018
 
P Pr Morawiecki o jakiej weryfikacji P mówi a co do tej pory te dziesiątki tysięcy przybyło do do naszego kraju z kosmosu, przecież tych ludzi sprowadzają prywatne firmy Wszyscy o tym wiedza ze ci ludzie są potrzebni naszym przedsiębiorcom bo jak widać Polacy mający wracać z Angli czy Niemiec ani myślec pracować za 3euro bo nie są frajerami wiec trzeba ściągać imigrantow z rożnych części świata jak Indie Pakistan Bangladesz itd. Przecież P o tym wie bo dlaczego P zdymisjonował swojego wce ministra Chorążego bo przypadkowo się wygadał o tych imigrantach i dlaczego nie sprowadzamy Polaków ze wschodu ,bo są za drodzy nie prawdaz P premierze po co ta kłamstwa myśle ze Polakom juz się pomału otwierają oczy i odpowiednio zagłosują ja na pewno nie dam się po raz wtóry zrobić w konia i nie zagłosuje na PIS pozdrawiam.
ponad 1 rok temu / Kazimierz
 
Sytuacja polityczna obecnie przypomina tą z 39 -go. Nasze położenie między Niemcami i Ruskami się nie zmieniło, ale niektóre rzeczy tak. Np. wtedy mimo osłów na szczytach władzy Polska była jakimś tam bytem. Wtedy po zaborach Polacy byli przesiąknięci patriotycznym duchem. Dzisiaj raczej nie bardzo, chociaż oczywiście wciąż mamy poczucie wspólnoty narodowej i wiele osób wnerwia się na to co się dzieje. Ale jedno jest kluczowe, tak samo jak wtedy. To MY musimy iść po rozum do głowy i wyciągać wnioski. Nie rząd. Który nie ma nic do powiedzenia i nic nie jest w stanie zrobić. W tej sytuacji tylko Ruch Narodowy!
ponad 1 rok temu / pma
 
Braki siły roboczej... Czyli realizm kapitalizmu posługującego się socjalizmem na drodze do... Czyli realizm wolnego rynku. Prawo podaży i popytu. Jeśli jest duży popyt towar staje się droższy. Tak? Nie. Gdy praca staje się cenna wystarczy przecież otworzyć granice. I szybciutko mamy prostą prawdę: państwo jest jedynie korporacją, podwykonawcą działającym na rzecz wyższych korporacji. Jest korporacją dostarczającą tanią, posłuszną siłę roboczą.
ponad 1 rok temu / PM
 
Współczuję migrantom których przyjmie Morawiecki. Oni nie wiedzą że emigrują do Nowego Izraela. Trzeba im mówić o losie Palestyńczyków, może nie wiedzą.
ponad 1 rok temu / miłosierny
 
"Przystępujemy" tzn. KTO przystępuje? Służby Izraela?
ponad 1 rok temu / Rabi
 
Morawiecki - przyszły najlepszy premier Izraela w Polin. Pod maską koniecznej imigracji ("dla zrównoważonego rozwoju gospodarki zrównoważonej przez banksterów") po prostu sprowadza żydow. W końcu 3 świątynia szatana ma priorytet. Wojna nuklearna na BW, zniszczenie Iranu i Syrii muszą poprzedzić realizację syjonistycznych urojeń o władzy nad światem. Wśród dużej masy różnokolorowych odpowiednio absorbujecych tubylców żydzi nie będą rzucać się w oczy. Morawiecki ich przemyci tak, żeby nikt się nie zorientował. Szydło mu pomoże. PiS grzmiał 3 lata temu o weryfikacji "uchodźców" do Polski przy pomocy Mosadu. Dopięli swego.
ponad 1 rok temu / wszystko jasne
 
Rzeczy zwykle nie są przesadnie skomplikowane. Tylko że są powody by je komplikować. Zawsze te same: by ukryć prawdę. Agenda 2030. Postępujemy zgodnie z światowym planem. Gdy się zaczyna czytać oficjalnie dokumenty to nie wydaje się nic strasznego. Gdyż mają masę tekstu i przed pierwsze kilkadziesiąt stron jest tylko gadka o równości, równomiernym rozwoju, żeby było dobrze itp. Więc człowiek przestaje czytać dalej... Tyle że tam dalej jest ciekawiej. Rozwiązanie jest proste, oczywiste i naturalne. Żeby móc coś zdziałać, zmieniać, promować po swojemu zjawiska gospodarcze to trzeba rządzić. Polski rząd nie rządzi gdyż oddał tą władzę UE i innym organizacjom. Dopóki nie wystąpimy z tego Systemu pozostanie nam tylko działanie na dole. Obywatelskie, wbrew poczynaniom naszego rządu i obcej władzy.Bez szerszego mordobicia się tego nie rozwiąże. Trzeba będzie ludziom jakoś pokazać ich miejsce.
ponad 1 rok temu / PM
 
Morawiecki i Popis muszą znaleźć pretekst do wprowadzenia zamordyzmu jakiego jeszcze nie było. Samymi Ukraińcami najwyraźniej nie osiągną pożądanego efektu i muszą mieć do zamachów muzułmanów i hindusów. Dobrze wypełnią swą rolę bandyci z Filipin i Uzbekistanu. Czeczency - niezastąpieni. Wojna zorganizowana wewnątrz Polski tak jak w Szwecji, Niemczech spowoduje konieczność wprowadzenia stanu wyjątkowego. Już wiadomo po co całkowite rozbrojenie Polaków. Sami sprowadzają zielone ludziki, którymi tak nas straszył jeszcze niedawno.. Jestem za Trybunałem Stanu dla Morawieckiego, Dudy i Kaczyńskiego.
ponad 1 rok temu / Waldemar S.
 
Często podkreślam że żyjemy w czasach absurdu. I tylko nieustanie mnie rozwala że ludzie biorą go na poważnie! Nie rozumiem jak można widzieć te rzeczy inaczej! Ostatnią rzeczą, którą ktokolwiek ma na myśli jest polski interes. Dzisiaj to po prostu oksymoron! Lemingoza zatacza nie tylko coraz szersze kręgi ale i sięga coraz głębiej.
ponad 1 rok temu / PM
 
Nie chodzi o to co sobie ktoś wyobraża, tylko o to co jest. Są imigranci czy ich nie ma? Itd. Bo mydlić oczka i bawić się w słówka potrafi każdy. To tylko kwestia zręcznych dekoracji. Które mnie nie interesują. Ale faktów. Danych. Przepływu pieniędzy. Coś czego często nie widać ale co zawsze wychodzi. I teraz również wyjdzie. Tu leży problem. Rozróżnienie propagandy od faktycznych efektów. Nie o słowa a czyny! Efekty. I nie te krótkoterminowe ale długofalowe.
ponad 1 rok temu / PM
 
To jest rząd? Ile razy trzeba walnąć Polaka w łeb by zrozumiał? Ile razy oszukać? Ile kompletnie jawnych marionetek wstawić na stołki? Ile razy zrobić teatr Okrągłego Stołu? Zadam proste kontrolne pytanie: kto tu ufa Dudzie i Morawieckiemu? Dlaczego? Naprawdę chciałbym porozmawiać o faktach a nie dziecinnych dyrdymałach.
ponad 1 rok temu / 123
 
Tak, zdecydowanie w tym ?szaleństwie? jest metoda. Tym bardziej że póki co wszyscy grzecznie wykonują polecenia UE. Przykładowo Polska jakoś nie uważa że TSUE to przeszłość skoro wciąż się tak mizia z UE. Sprawa imigrantów jest wciąż jak najbardziej rozwojowa jak pokazuje deklaracja z Marakeszu i zapowiedzi sprowadzenia do Polskich imigrantów. Brexit - tak samo. Pozorują że wychodzą. W tym momencie wygląda na to że trzeba UE trochę wstrząsnąć. A gdy nadejdzie czas, zewrzeć szeregi silniej niż kiedykolwiek. Że okaże się że bez UE lub ze słabą UE jest gorzej i mniej wesoło niż bywało. Ludzie sami zatęsknią! Ci nauczyciele Mateusza. Jak sądzę też są bardzo dobrzy z matmy. Warto przypomnieć przy okazji że Żydzi lubują się w matmie. Tak jak w finansach. I tylko mały myk polega na tym że ta wiedza ma być dla nich. Tych co zarządzają. A reszta ma to zrozumieć. Niekoniecznie dosłownie. Ale po prostu reszta ma znać swoje miejsce. Nie może mieć za wysokich oczekiwań. Ludzie m
ponad 1 rok temu / 123
 
Morawiecki, kontynuuje plan Balcerowicza. Polski jako obszaru taniej i wydajnej siły roboczej zarządzanej przez łaskawych ?inwestorów? z zewnątrz. Zamiast wziąć się za próbę kreacji rodzimej myśli gospodarczej i technicznej woli kasę ładować w kolejne drogi, po których dostarczą nam gładko chińskie czy inne obce zabawki. Tyle gadki o innowacji a kończy się zawsze tak samo. To zbyt trudne! Choćby nawet ruszenie z produkcją polskich samochodów elektrycznych. O których tyle się nagadał. Lepiej wylać asfalt, lud będzie szczęśliwy, doceni. Zrozumie. I nie będzie mu przeszkadzać jawna deklaracja rządu że kasa zostanie wyszarpana z ostatnich resztek pieniędzy: długu pod postacią obligacji, funduszu ochrony środowiska (jak za PO, kogo obchodzi środowisko?) czy dalszego masowego wyrębu lasów, ostatniego aktywa Polski. Taka jest rzeczywistość ale ja muszę tu czytać dyrdymały jak to PiS chce dobrze. Pod przywództwem Morawieckiego i Dudy. Jak to Morawiecki załatał dziury VAT przekręty na grube
ponad 1 rok temu / 123
 
"Będziemy weryfikować" Na zachodzie też tak mówili i dalej mówią.
ponad 1 rok temu / Nongrata
 
I tylko jedno pytanie pozostało: Jaki los nam szykują? Mamy być źródłem taniej ale wysokiej jakości siły roboczej, powoli jednak jak cała Europa mieszanej z obcymi oraz równanej zgodnie planem Agenda 2030 do jakiegoś wyznaczonego przez kogoś poziomu intelektu oraz odcienia skóry? Czy też w związku z budową Fortu Trump i logistycznych przybudówek w postaci autostrad wschód - zachód i CPL szykują nam jakieś fajerwerki? A może jedno i drugie naraz?
ponad 1 rok temu / 123
 
Długo to trwa ale może kiedyś dotrze, układ jest jasny. Morawiecki jest głównym szefem gdyż zarządza kasą. Nikt w PiSie tego nie zakwestionuje mimo że Mateusz nie należał do partii i nie ma w niej swoich struktur... Już samo to pokazuje jak działa ta partia: Główny szef, ten od pieniędzy to człowiek nadany z zewnątrz mający wejścia do Towarzystwa. Szefu medialny, prezydent to już nawet sam nie wie komu chciałby się podlizać. Nie wyszło z Trumpem to się łasi do Tuska. A reszta? Reszta obrabia swoje małe poletka za pomocą pieniędzy, które łaskawie dostaną od premiera. Wybory samorządowe są dla nich bardzo ważne gdyż tylko tam mogą tak naprawdę pobawić się w władzę. Polansować się, poprzyjmować jakieś pokłony, wstawiać ludzi na stołki, załatwiać rzeczy. Obecne wybory to dla nich prawdziwe być albo nie być. Tak to wygląda, z czasem dotrze do każdego. Tylko czy wtedy będzie mieć to jakiekolwiek znaczenie?
ponad 1 rok temu / 123
 
Zbrodniarze z PiS z Morawieckim i Kaczyńskim wypowiedzieli Polakom wojnę i realizują ja metodą faktów dokonanych. Już nie trzeba żadnych wrogów zewnętrznych, największy wróg jest na czele "patriotycznego" rządu.
ponad 1 rok temu / Benedykt
 
Przyjęcie na stałe do Polski potomków naszych Rodaków wywiezionych przez Rosjan na daleki wschód do krajów dawnych republik ZSRR jest moim zdaniem obowiązkiem . Wywieziono najdzielniejszych z dzielnych, którzy walczyli w obronie naszej Ojczyzny. Zastanawiam się jakby dziś wróg napadł na Polskę ilu z nas stanęło do walki
ponad 1 rok temu / cichy
 
Złośliwi powiedzą, ze najbezpieczniej mają świnie zamknięte w boksach. Dostają jeść, ochronę, opiekę medyczną i tak dalej. Taki dzik w porównaniu z nimi ma fatalne życie. Oczywiście do momentu, kiedy ktoś rzuci hasło, że już czas na ubój. Dzika też można zabić, ale trzeba się natrudzić i skutek nie zawsze jest pewny. Tuczniki pójdą równo w szeregu. To obraz przesadzony. Ale czy nie powinniśmy stawiać pytań o granice ingerencji funkcjonariuszy państwa w życie obywateli? Czy każde takie pytanie jest niewłaściwe?
ponad 1 rok temu / PM
 
Nowoczesna struktura piramidy organizującej społeczeństwo. Oczywiście czubka nie ma albo raczej jest niewidzialny. Za to on widzi wszystko. Pod samym czubkiem jest grupka ludzi zarządzająca krwią napędzającą ten organizm. Czyli pieniądzem. Oni decydują za pomocą banków będących nieco niżej o podaży pieniądza czyli kredytu oraz gdzie ten strumień ma trafić. A trafia zwykle do kolejnej warstwy czyli do systemu korporacji. Te z kolei posługując warstwą niżej czyli państwem lokują pieniądze w konkretne przedsięwzięcia. Zadaniem państwa jest stworzenie pieniądzowi idealnych warunków do ekspansji. Jak łatwo zauważyć piramida taka jest realizacją państwa wybitnie centralistycznego. Gdzie niewidzialna elita decyduje o dystrybucji dóbr. Państwo jest strukturą kontrolującą społeczeństwo. By na tym najniższym szczeblu pieniądz krążył według zamierzeń elity na szczycie. Nie może być zatorów ani niezatwierdzonych kumulacji. Stąd takie projekty Morawieckiego jak specjalne konta na VAT czy nadg
ponad 1 rok temu / PM
 
Milion odszkodowania dla każdej ofiary, za każdą zbrodnię popełnioną przez gościa zaproszonego i niezaproszonego przez PiS. Z majątku osobistego Morawieckiego!
ponad 1 rok temu / Pod sąd
 
Jakim prawem przybywają??? Czy było referendum i Polacy się zgodzili na przybywanie ??? Polacy głosowali na PiS żeby nikt nie przybywał i tylko pod tym warunkiem !!!! Morawiecki i cały PiS na śmietnik historii !!!
ponad 1 rok temu / Ojciec
 
Nie słuchacie i nie rozumiecie informacji które do Was docierają, ostatnio w formie już zupełnie bezpośredniej. Te zapewnienia to tylko element "zarządzania oczekiwaniami". Ten Pan ma nas za bydło i tak też stara się zarządzać naszym postrzeganiem rzeczywistości.
ponad 1 rok temu / PM
 
Krzywousty....piekne baje
ponad 1 rok temu / X
 
Imigranci przechodzili przez Polskę przypadkiem, z tragażami. A rząd przez przypadek podpisał międzynarodowe deklaracje i umowy o sprowadzaniu do Polski imigrantów. Przez przypadek i niechcący różnica w pozwoleniach na pracę dla ukraińców a ukrainskimi płatnikami ZUS wynosi 1 000 000= 1 000 000 ludzi pracujących na czarno. Rząd o niczym nie widział... to straszne, to na pewno rosyjska prowokacja...
ponad 1 rok temu / Nasa
 
Czysta postać kłamstwa!! Słodkie słówka przed kamerami a polityke prowadzi całkowicie przeciwstawną. Oni chcą by Polacy wracali do kraju? To dlaczego nachodźcy mają lepsze warunki pracy? Dlaczego permanentnie podwyższają podatki i dokręcają śrube przedsiębiorcą co raz, to nowymi narzędziami dawanymi urzędasom?. Chcą wyczyścić Polske z Polaków. Wystarczy otworzyć zaślepiony umysł ich patriotycznymi frazesami
ponad 1 rok temu / Mat
 
500+ i mieszkanie+ to są odpowiedniki socjalu w krajach zachodu. Nie są i nigdy nie były one robione z myślą o Polakach a właśnie dla beżowych najeźdźców.
ponad 1 rok temu / Gość
 
Czyli przyjmują...a do tej pory mówili że nie...już nie wspomnę co obiecali przed wyborami...PiS,PO to samo zło!!!
ponad 1 rok temu / antyPoPiS
 
:)jedyne co mi przychodzi do głowy, to słowa pewnej Pani ze Środkowej Anglii ,,już zadzieram kiece i lece,, :)
ponad 1 rok temu / szpulas11
 
Lepiej póżno niz wcale..Po prostu wszystkich deportować. I najlepiej przed wyborami.
ponad 1 rok temu / Kmicic
 
Oni się nie integrują, oni przejmują dzielnice i miasta, palą samochody, rozprowadzają narkotyki, mordują tirami, maczetami i nożami. Gwałcą i napadają na stację benzynowe i sklepy. Żądają dla siebie lepszych praw niż mają rdzeni mieszkańcy. Policja i sądy mają zakaz karania. Morawiecki chce nas wszystkich oszukać!!!!
ponad 1 rok temu / von
 
Dla obcych emerytura po 1 miesiącu pracy, 500+, mieszkanie+, darmowe leczenie bez kolejek, socjal+, a dla Polaka wyższe podatki+, nędza+, brak pracy+, strach+...
ponad 1 rok temu / nie kłam MM
 
Dobra zapowiedż. Wreszcie! Opinia publiczna bardzo zaniepokojona skalą imigracji czeka jednak na konkrety w stosunku do imigracji jak i emigracji.
ponad 1 rok temu / Toni
 
Wierzyć, nie wierzyć... dobrymi intencjami piekło wybrukowane... Za dużo znaków zapytania, zwłaszcza po zamilknięciu "ndie.pl". Taki podejrzany ruch. Niby chodzi o finanse a w tle pobrzmiewa polityka... @Jacek: piszesz "żadnemu innemu politykowi"... To co zachęcasz do RN?
ponad 1 rok temu / ma
 
To niemożliwe i Mateuszek dobrze wie. Rzuci jeden ochłap że środkiem uspokajającym gdy wszystkie pozostałe kroki jego i pis świadczą o jego klamstwie. Za to co robią będą smażyć się w piekle.
ponad 1 rok temu / tonny
 
Kłamie!
ponad 1 rok temu / Gość
 
I co z tego że ich sprawdzą? Inna cywilizacja, inna religia, inny system wartości zniszczą cywilizację łacińską i kulturę Polską. Masońskie lewackie zbrodnicze wymieszanie ras, kultur i religii Morawiecki osiągnął już teraz. Myśli że muzułmanin albo hindus dobrowolnie zrezygnuje że swoich przekonań?
ponad 1 rok temu / RT
 
A tymczasem coraz więcej czarnych i arabów w Warszawie. Nie Morawieckiemu ani żadnemu innemu politykowi. Ruch Narodowy - trzeba im dać szansę.
ponad 1 rok temu / Jacek
 
PR-owe ochłapy rzucone przed wyborami plebsowi coraz bardziej zaniepokojonemu dysonansem między frazesami Pisu o nieprzyjmowaniu imigrantów, a tym co widzi na ulicach swoich miast. Jeszcze niedawno "prawdomówny" Mateuszek mówił, że imigrantów nie ma.
ponad 1 rok temu / zgred
 
Kiedy wypowiedzenie konwencji stambulskiej?
ponad 1 rok temu / I tak mu nie wierzę
 
Idą wybory a przed wyborami od Mateusza "Pinokia" Morawieckiego usłyszymy to co chcemy usłyszeć. To co się stanie po wyborach to już zupełnie inna historia.
ponad 1 rok temu / emk
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.