DZIŚ JEST:   20   STYCZNIA   2021 r.

Św. Sebastiana, męczennika
Św. Fabiana, papieża, męczennika
 
 
 
 

Prawda o homoseksualizmie nie do zniesienia dla Twittera

Prawda o homoseksualizmie nie do zniesienia dla Twittera
Fot. Michał Dyjuk / FORUM

Nic tak nie gorszy jak prawda – świadczy o tym przykład błyskawiczna reakcja portalu społecznościowego na „niepoprawny” wpis Kai Godek. Jej konto zostało zawieszone na dwanaście godzin.

 

Biorąc pod uwagę, jak wielkie potoki wulgaryzmów, obsceniczności i obelg przelewają się „bezkarnie” każdego dnia przez media społecznościowe, szybkość reakcja Twittera na wpis obrończyni życia musi budzić swego rodzaju uznanie. Można bowiem do woli obrażać wiarę katolicką, zasypywać Twittera i Facebooka antypolskimi wpisami, ale „heteronormatywne” stwierdzenie oczywistości musiało spotkać się ze stanowczą ripostą.

 

zapasowa

 

Kaja Godek z fundacji Życie i Rodzina, inicjatorka utrąconego przez Jarosława Kaczyńskiego projektu „Zatrzymaj Aborcję”, przy okazji warszawskiej, sobotniej parady gorszycieli napisała m.in., że „homoseksualizm jest zboczeniem i podłożem do występowania pedofilii”.

 

Skończyło się ostrzegawczym zablokowaniem konta na 12 godzin. Obrończyni nienarodzonych zameldowała wkrótce z rezerwowego profilu „Kaja Godek zapasowa” (@Akuku21118603): „Dzień dobry, dzień dobry, tak jak myślałam, zapasowe konto się przydało. Napisałam parę słów prawdy, tweet bdb się rozszedł, więc tt zablokował mi konto”.

 

Jeśli chodzi o zakres swobody wypowiedzi, to on się notorycznie kurczy. Jest obowiązująca doktryna, a kto mówi inaczej, jest pozywany do sądu, blokowany, wyrzucany z mediów społecznościowych – skomentowała kandydatka Konfederacji do europarlamentu w rozmowie z portalem PolsatNews.

 

W poniedziałek wieczorem konto było już aktywne.

 

 

Źródła: PolsatNews.pl, Twitter.

RoM

 

 

 

 

 


DATA: 2019-06-10 22:34
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
14
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@Th: Są badania i statystyki, dzięki którym można udowodnić tezy pani Godek? Poproszę.
ponad 1 rok temu / Margeritta
 
@To przedstaw wiarygodne publikacje i podaj nazwiska autorów tych badań.
ponad 1 rok temu / banita
 
@Margeritta: Nie ma żadnego pomówienia. Znane są badania i statystyki. Tych nie zakłamiesz i nie zniekształcisz chociaż bardzo chcesz.
ponad 1 rok temu / th
 
W żadnym wypadku szatan nie może być przyjacielem Polaka ani katolika. Tezę przeciwną skutecznie wmówiły Polakom zdradzieckie PO-PiS na czele z PAD, i niestety przy bolesnym dla nas współudziale hierarchii. W tym momencie część Polaków uległo podszeptom i stało się polskojęzycznymi antykatolikami. Bóg daje szansę do końca, choć od tego momentu będzie coraz trudniej. Wielu ludziom się nie uda.
ponad 1 rok temu / rzecz-przyjaci
 
Jeżeli publicznie zamieszcza komentarz, że "homoseksualizm jest podłożem do występowania pedofilii", no to wybaczcie - to się nazywa pomówienie.
ponad 1 rok temu / Margeritta
 
obraziłaś wielu Polaków i zgrzeszyłaś pychą
ponad 1 rok temu / do Katarzyna
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.