DZIŚ JEST:   13   GRUDNIA   2019 r.

Św. Otylia z Hohenburga
Św. Łucji, męczennicy
 
 
 
 

Poznań przyjmie imigrantów w porozumieniu z rządem i Caritasem

Poznań przyjmie imigrantów w porozumieniu z rządem i Caritasem
Fot. Reuters / Forum

Stolica Wielkopolski chce przyjąć imigrantów – potwierdził we wtorek poznański magistrat. Przedsięwzięcie przygotowywane jest przez władze miasta w porozumieniu z rządem i katolicką organizacją charytatywną Caritas.

 

Podaną we wtorek przez „Głos Wielkopolski” informację potwierdziła rzecznik prezydenta miasta. „Jacek Jaśkowiak oraz jego zastępca Jędrzej Solarski, który jest odpowiedzialny za sprawy socjalne ponowili w trakcie niedawnej rozmowy z wiceministrem Szynkowskim vel Sękiem chęć przyjęcia w Poznaniu uchodźców, w oparciu i w ramach współpracy z administracją rządową. Przedsięwzięcie byłoby realizowane we współpracy z Caritasem” – napisał portal niezalezna.pl.

 

Osoby, które ewentualnie trafią tu w ramach tego projektu, muszą być dopuszczone do pobytu w Polsce, a więc sprawdzone przez służby rządowe, by wykluczyć zagrożenie dla porządku publicznego – ze statusem uchodźcy lub w z kartą stałego pobytu – przekonywała rzecznik Hanna Surma.

 

Przedstawiciele miasta mają kontynuować swoje uzgodnienia z minister ds. pomocy humanitarnej Beatą Kempą oraz ze stroną kościelną.

 

 

Źródło: niezalezna.pl

RoM

 

 


DATA: 2018-09-18 19:17
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nie wierzę!!!
ponad 1 rok temu / xxx
 
No to poznań ma POzamiatane!!!!!!!!!!!!
ponad 1 rok temu / opl
 
Tragedia to po wolnosci....
ponad 1 rok temu / RK
 
jaśkowiak właśnie stracił mój głos w wyborach
ponad 1 rok temu / milka
 
No to będzie wesoło,mieszkańcy Poznania muszą się z tym liczyć ,że wolności już nie będą mieli,np.w Niemczech ,nie wszędzie można się zapuścić ,tam miejsca pozajmowane,przez tych właśnie ludzi ,tzn .parki,i miejsca ładne zielone,już strach szukać spokojnego miejsca, bo można spotkać,całkiem co innego.
ponad 1 rok temu / Teresa
 
@Predatoe. Naprawdę wierzysz, że kogoś wybierasz, a jak jak już wybierzesz to ten ktoś ma realny wpływ na wydarzenia w naszym bantustanie? Listę wyborczą układa prezes partii, z listy dostają się Ci którzy są w czubie, bo działa system proporcjonalny rozdziału mandatów systemem D'Hondta, który jak wiadomo jest jawnym fałszerstwem wyborczym. Dodatkowo szerzy się plaga głosów nieważnych- 2 500 000 głosów nieważnych w wyborach samorządowych w roku 2010 i 5 000 000 głosów nieważnych w roku 2014. No i na koniec, oprócz nazwy i operatywności w sprawie szerzenia nepotyzmu i pilnowania swoich spraw, niczym ugrupowania w PL się nie różnią. W myśl zasad TKM i dziel i rządź.
ponad 1 rok temu / Kola
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.