DZIŚ JEST:   04   GRUDNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Barbary, męczennicy
Św. Jana Damasceńskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Poznaj prawdę o projekcie ustawy „Stop pedofilii”. Demaskujemy 8 największych kłamstw

Poznaj prawdę o projekcie ustawy „Stop pedofilii”. Demaskujemy 8 największych kłamstw
fot. FORUM / Andrzej Hulimka

To, że coś jest dozwolone prawnie, nie znaczy, że jest moralnie godziwe. Zachęcanie 15-latka do regularnej masturbacji lub oswajanie go z grupowym seksem analnym (do czego już teraz dochodzi w trakcie zajęć z „edukacji seksualnej” w Niemczech) jest czynem zasługującym na stanowcze potępienie i domagającym się reakcji. Projekt „Stop pedofilii” zabezpiecza przed deprawacją seksualną wszystkich niepełnoletnich, niezależnie od ich wieku, gdyż zobowiązują nas do tego podstawowe normy moralne, którymi powinniśmy kierować się jako społeczeństwo.

 

Poniżej demaskujemy 8 największych kłamstw dotyczących projektu „Stop pedofilii”:

 

Czy projekt ustawy „Stop pedofilii” zakazuje tzw. edukacji seksualnej?

W treści zmian prawa, proponowanych przez projekt „Stop pedofilii”, nie ma ani jednego słowa o zakazie „edukacji seksualnej”. Zakazuje się jedynie zachęcania i namawiania dzieci do współżycia płciowego oraz podejmowania innych czynności seksualnych (np. masturbacji).

 

Dlaczego zatem liberalno-lewicowe media bez przerwy alarmują o tym, że „Stop pedofilii” zakaże „edukacji seksualnej”, skoro treść projektu w ogóle się do tego nie odnosi?

Przeciwko projektowi „Stop pedofilii” najgłośniej protestują aktywiści LGBT oraz powiązani z nimi „edukatorzy” seksualni, którzy forsują wprowadzenie do polskich szkół „edukacji seksualnej” opartej o Standardy WHO.

 

Jedna z „edukatorek” seksualnych, należąca do dużej organizacji zajmującej się rozpowszechnianiem „edukacji seksualnej” w Polsce, otwarcie powiedziała w jednym z wywiadów medialnych: „Gdyby się okazało, że ten projekt obywatelski przejdzie, to po prostu przestaniemy robić to, co robimy„.

 

W treści projektu nie ma jednak ani słowa o zakazie „edukacji” seksualnej. Dlaczego więc te środowiska tak bardzo protestują przeciwko „Stop Pedofilii”?

Ponieważ w trakcie organizowanych przez nich zajęć rozbudza się dzieci seksualnie oraz oswaja się je z perwersjami seksualnymi, w szczególności z homoseksualizmem. Otwarcie namawia się również dzieci do częstej masturbacji, kwestionuje się ich tożsamość płciową oraz zachęca do podejmowania współżycia seksualnego. Do tego typu seksualizacji dzieci dochodzi również na rozmaitych zajęciach i warsztatach rzekomo dotyczących „tolerancji” lub „dyskryminacji” a w rzeczywistości służących otwarciu dzieci na tzw. „różnorodność seksualną”, czyli w praktyce na wszelkie perwersje i wynaturzenia seksualne.

 

Dlaczego się to robi? Po co lobby LGBT chce rozbudzać seksualnie polskie dzieci?

Forsowane w naszych szkołach zajęcia z „edukacji” seksualnej, „tolerancji”, „przeciwdziałania dyskryminacji”, „równości” to element toczącej się na terenie naszego kraju ogromnej kampanii społecznej, finansowanej przez zagraniczne stowarzyszenia i korporacje, której celem jest przeprowadzenie w Polsce rewolucji moralnej i seksualnej.

 

Działania te mają poskutkować uzależnieniem przyszłych pokoleń Polaków od seksu i uczynieniem z nich niewolników własnych popędów i namiętności, nad którymi nie będą potrafili zapanować. Konsekwencją tego będzie zniszczenie zdrowych, normalnych polskich rodzin, gdyż rozbudzeni seksualnie od najmłodszych lat życia ludzie nie będą potrafili wchodzić w prawidłowe relacje oparte na miłości, dojrzałości i odpowiedzialności.

 

Nie bez znaczenia jest również fakt, że według wielu niezależnych badań, statystyk oraz doniesień prasowych, wśród homoseksualistów istnieje niezwykle wysoki odsetek pedofilów. Jak pokazują badania, homoseksualiści stanowią nie więcej niż 1-2 proc. społeczeństwa. Są jednak odpowiedzialni nawet za 20-40 proc. wszystkich przypadków molestowania seksualnego dzieci.

 

Dlatego też, oprócz forsowania zajęć z „edukacji” seksualnej, w ramach których promuje się wśród uczniów homoseksualizm, lobby LGBT zachęca dzieci i młodzież do uczestnictwa w tzw. „paradach równości”, które również oswajają młodych Polaków z homoseksualizmem. Wszystko po to aby homoseksualni pedofile mieli łatwy dostęp do rozbudzonych seksualnie i oswojonych z perwersjami dzieci.

 

Czy taką edukację seksualną, jaką lobby LGBT chce docelowo wprowadzić w polskich szkołach, zrealizowano już w jakimś kraju?

Tak, tuż za naszą zachodnią granicą – w Niemczech.

 

„Edukacja seksualna” jest w tym kraju obowiązkowa i przymusowa. Rodzice, którzy nie zgadzają się na posyłanie dzieci na deprawacyjne zajęcia, karani są wysokimi grzywnami a nawet więzieniem. W ramach zajęć pokazuje się dzieciom podręczniki o charakterze pornograficznym, które zachęcają do podejmowania współżycia oraz oddawania się najrozmaitszym perwersjom seksualnym. Uczniowie dostają również poradniki dotyczące praktykowania homoseksualnego seksu analnego. Małe dzieci, w żłobkach i przedszkolach, zachęca się do częstej i regularnej masturbacji a rodziców poucza się, aby nie przeszkadzali dzieciom w tej czynności. Lobby LGBT dąży do tego, aby w Polsce stało się tak samo.

 

O szczegółach sytuacji w Niemczech informuje m.in. poradnik „Jak powstrzymać pedofila”, który można znaleźć na stronie stoppedofilii.pl.

 

Uchwalenie projektu „Stop pedofilii” zatrzyma te dążenia lobby LGBT. Ale czy przypadkiem nie zablokuje jednocześnie możliwości prowadzenia zajęć z Wychowania do Życia w Rodzinie lub innych, podobnych?

Nie, obywatelski projekt ustawy „Stop pedofilii” w ogóle nie odnosi się do kwestii jakichkolwiek zajęć szkolnych i w żaden sposób nie ingeruje w podstawę programową oraz możliwość prowadzenia lekcji na terenie szkół i innych placówek oświatowych.

 

Tym bardziej ustawa „Stop pedofilii” nie będzie miała żadnego zastosowania w przypadku lekcji, zajęć i warsztatów, w ramach których przekazuje się uczniom wiedzę na temat miłości opartej na dojrzałości i odpowiedzialności oraz zachęcających do wstrzemięźliwości płciowej i czystości przedmałżeńskiej.

 

Czy po wprowadzeniu projektu „Stop pedofilii” karani będą również rodzice i wychowawcy, którzy rozmawiają z dziećmi na tematy intymne?

Nie. To właśnie rodzice są odpowiedzialni za wychowanie i edukację swoich dzieci i to na nich spoczywa kwestia wprowadzenia dzieci w sprawy seksualności, co najlepiej osiągnąć poprzez budowanie wzajemnych relacji i wspólne rozmowy. Ustawa „Stop pedofilii” w żaden sposób w to nie ingeruje.

 

Według projektu ustawy, karane ma być zachęcanie małoletnich do podejmowania współżycia płciowego oraz innych czynności seksualnych. Małoletni to również osoby w wieku 15-18 lat, które zgodnie z polskim prawem mogą wchodzić w dobrowolne relacje seksualne. Czy ustawa nie idzie w tej kwestii za daleko?

To, że coś jest dozwolone prawnie, nie znaczy, że jest moralnie godziwe. Zachęcanie 15-latka do regularnej masturbacji lub oswajanie go z grupowym seksem analnym (do czego już teraz dochodzi w trakcie zajęć z „edukacji seksualnej” w Niemczech) jest czynem zasługującym na stanowcze potępienie i domagającym się reakcji. Projekt „Stop pedofilii” zabezpiecza przed deprawacją seksualną wszystkich niepełnoletnich, niezależnie od ich wieku, gdyż zobowiązują nas do tego podstawowe normy moralne, którymi powinniśmy kierować się jako społeczeństwo.

 

 

POD PROJEKTEM ZEBRANO 265 395 PODPISÓW!

 

PODCZAS GŁOSOWANIA W DNIU 16.04.2019 ZOSTAŁ SKIEROWANY DO DALSZYCH PRAC W KOMISJI

 

Źródło: stoppedofilii.pl

TK

Czytaj także:
DATA: 2020-08-26 14:01
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
29
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jak żyję nie widziałem czegoś tak niedorzecznego. Edukacja seksuala uczy, że bezceremonialne współżycie z kim się chce i kiedy się chce jest szkodliwe. Edukacja seksuala uczy dzieci życia i szacunku dla drugiego człowieka, uczy jak powinno się tworzyć związek i czego w tym związku nie powinno się robić żeby potem nie było zaskoczenia. Jak żyję nigy nie widziałem takiego zakłamania i fałszowania prawdy.
3 miesiące temu / Sparky
 
Projekt jest bublem bo zakazuje przekazywania podstawowej wiedzy na temat seksu do ukończenia 18r życia. Wiedza na temat seksualności powinna być stopniowo przekazywana dzieciom w szkole i być dostosowana do wieku. Ja uczyłem się o rozmnażaniu u ludzi w wieku 12 latposzedłem rok wcześniej do szkoły, takie tam podstawy na lekcji biologii i to jest właściwy wiek żeby zacząć uczyć u własnej seksualności.
3 miesiące temu / Alan
 
Ja normalnie mieszkam w Niemczech czasem w Polsce bywam tak jak teraz i szczerze nie słyszałem żeby w DE w żłobkach i przedszkolach uczono masturbacji albo o oswajaniu nastolatków z analnym seksem grupowym. Naprawdę jak czytałem niektóre fragmenty tego tekstu to mi się śmiać chciało. Oburzające było to że edukacja seksualna którą uważam za trochę zbędną pomaga pedofilom z LGBT wykorzystywać dzieci. Oczywiście można się nie zgadzać z radykalną ideologią LGBT ja na przykład się z nią nie zgadzam ale nie można mówić że są to sami pedofile.
6 miesięcy temu / Eric
 
wytępić wszelakich dewiacji się niestety nie da, tak jak nie da się całkowicie wytępić grzechu. Nie znaczy to jednak, że należy na grzech i dewiacje pozwalać, przyzwalać, tolerować, NIE zdecydowanie NIE, trzeba z tym walczyć wszelkimi możliwymi sposobami. Zacząć trzeba od podstaw tj. od ochrony życia poczętego i dzieci przed zgorszeniem jaki gotuje im WHO i inne organizacje pseudoseksualne, pedalskie itp., w programach seksedukacyjnych. Tylko w prawdziwej edukacji szkolnej wg. starannie dobranych programów, możemy zapewnić im właściwą wiedzę, ale szkół też nie można zostać bez nadzoru, najważniejsza jest praca rodziców i przykład idący z domu rodzinnego. Mam 8 dzieci i nie wyobrażam sobie by ktoś im zrobił krzywdę, jako były żołnierz pewnie bym sam bezlitosną karę wymierzył, choć wiem, że to też grzech. Brońmy dzieci a tych którzy brudne i zboczone łapy ku nim wyciągną karzmy bezwzględnie, szybko i skutecznie.
6 miesięcy temu / Kpt. Żbik
 
Cofnięcie narodu o 500 lat w kwestii moralności uratowałoby naród pod każdym względem. XVI wiek był dla narodu polskiego wspaniałym okresem, katolicki modus vivendi przynosił owoce. Daleko nam do naszych przodków. Nie sięgamy im do pięt. A Aha pilnie dyżuruje i próbuje przemycić chłam, ze jak dzieciom łapę w majtki lub chłop z chłopem, to my takie oświecone i dumne z osiągów postępu. Panie, idź Pan gdzie indziej.
6 miesięcy temu / Do Aha:
 
I kolejne pytanie do organów państwa. Jak długo społeczeństwo ma czekać na ochronę dzieci? Kiedy wreszcie wykurzymy tchórzostwo z rządu i parlamentu. Znowu minie kilkanaście lat aż Latkowski dostanie prawo do wyemitowania kolejnego filmu? kolejne ofiary są potrzebne żebyście ruszyli cztery litery ?
6 miesięcy temu / grimm
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.