DZIŚ JEST:   25   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

XXX Niedziela zwykła
Św. Antoniego od św. Anny Galvao
Św. Amona z Toul
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


idealnie będzie w niebie
2 miesiące temu / do M
 
@no i: Istnieje również prawo naturalne. Było, jest i będzie. Tendencje homoseksualne są z nim sprzeczne.
2 miesiące temu / M.
 
Ale przecież nikt tak nie twierdzi.
2 miesiące temu / @Don Vixen
 
To miało nieco szerszy kontekst, a dokładnie było to pokłosiem rodzącej się do życia nowej formacji polityczno-ideologicznej spod znaku tzw. Nowej Lewicy nieślubne dziecko ówczesnych neomarksistów spod znaku Szkoły Frankfurckiej i Szkoły w Birmingham, którzy właśnie wtedy rozpoczęli swój marsz przez instytucje. Uznanie w opinii społecznej zdobyli dzięki głośnym protestom przeciwko wojnie w Wietnamie wspieranym przez KGB, rewolcie studenckiej w maju '68 i szeroko pojętej rewolucji seksualnej. Rozruchy w Stonewall były kolejnym politycznym manifestem ww. formacji ideowej, która na swoje sztandary wzięła ich już kilka lat wcześniej, jako nowy, nie dostrzeżony wcześniej "uciskany proletariat" przez opresyjną kulturę, którą należy obalić razem z kapitalizmem. Także, jeżeli ktoś twierdzi, że bez tej awantury nie byłoby tej całej tęczowej zarazy to naprawdę grubo się myli.
2 miesiące temu / Don Vixen
 
ach gdyby tu się można wypowiedzieć
2 miesiące temu / moa
 
mamy rok 2020 ,może czas przyjąć do wiadomości że współistniejemy?od Aleksandra Wielkiego po królów Anglii i Francji ,byli ,są i bedą
2 miesiące temu / no i
 
Świetny artykuł
ponad 1 rok temu / tomek
 
Włoskiej, a co?
ponad 1 rok temu / Do @allech
 
Jakiej narodowości byla ta "mafijna rodzina Genovese "????
ponad 1 rok temu / allech
 
Przypomnę tym wszystkim z PiS, PO, PSL i Wiosny zboczeńca Biedronia, tym wszystkim którym nie schodzi z języków propagowanie grzechu sodomskiego w TV, prasie, i innych mediach, że w dokumencie Katechizm kard. Gasparriego Rozdział XI "O grzechach uczynkowych czyli osobistych" napisano: 573. Ile jest grzechów przeciwko bliźniemu wołających o pomstę do nieba? Cztery są grzechy przeciwko bliźniemu, wołające o pomstę do nieba, a mianowicie: a. rozmyślne zabójstwo; b. grzech sodomski; c. uciemiężenie ubogich oraz wdów i sierot; d. zabieranie lub zatrzymywanie umówionej zapłaty sługom i robotnikom. 574. Dlaczego mówi się, że te grzechy wołają o pomstę do nieba? Dlatego się mówi, że te grzechy wołają o pomstę do nieba, ponieważ przed innymi grzechami mają w sobie nadzwyczajną i jawną niegodziwość i ściągają gniew i zemstę Bożą na tych, którzy je popełniają. GRZECH SODOMSKI jest grzechem wołającym o pomstę do nieba! Jest drugi z najgorszych grzechów po rozmyślnym zab
ponad 1 rok temu / panMarek
 
@Radek: "obiektywne informacje" na Wiki? Ty tak poważnie?
ponad 1 rok temu / ma
 
Kpiarski humor artykułu wydaje się dobrą bronią na agresywną homopropagandę. Przeczytałem z przyjemnością i rozbawieniem mimo niełatwego tematu. Ostatnie zdanie po prostu zaorało legendę Stonewall.
ponad 1 rok temu / Piotr K.
 
jaki kraj taka tradycja! przypomina to "bohatera" adolfa niejakiego horsta Wessela! typowe dla usraelitów!
ponad 1 rok temu / brrrrr
 
Przeczytajcie sobie informacje na wiki jak to obiektywnie wyglądało
ponad 1 rok temu / Radek
 
Wspaniały tekst! Możnaby tylko dodać, że "noc była czarna jak sumienie faszysty", kiedy homosie et consortes szykowali się do "powstania".
ponad 1 rok temu / Emil M.
 
Szacunek po katolicku: Nazywanie ludzi innej orientacji "odmieńcami", "dziczą","zboczeńcami" uważacie za normalne? Toczycie pianę o to,że ktoś obraża katolików czy ich wierzenia, a sami używacie takiego języka względem ludzi innej orientacji.
ponad 1 rok temu / ollek
 
W tym roku z tego co kojarzę policja przepraszała za ten atak?
ponad 1 rok temu / Kaj
 
Ks Krzysztof Charamsa zupełnie inaczej przytacza przykład Stonewall w swoim "Kamieniu węgielnym". Zgadza się natomiast, że najwbardziej burdami oburzeni byli "prawi obywatele będący kryptogejami". Kto zatem jest groźniejszy: wierzagjące coś w dziwacznym damskim stroju, czy kryptogejowski Dr Jekyll, na co dzień sprawujący wysoki urząd, wieczorami oddający się swej nikczemnej chuci?
ponad 1 rok temu / Izydor Oracz
 
Obecnie sodomici zostają użyci przez marksistów do kolejnej rewolucji. Antykulturowy marksizm Herberta Marcuse głosi, że zgodnie "tolerancją wyzwalającą" należy "wyrżnąć" prawicę jeśli nie podporządkuje się lewicy. Przykładem są wściekłe ataki sodomitów i gomorytów na wszystko, co prawicowe i katolickie
ponad 1 rok temu / irtur
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.