Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   PAŹDZIERNIKA   2018 r.

Św. Jana Kapistrana
Św. Józefa Bilczewskiego
 
 
 
 

„Potrzeba Katolickiego Heroizmu!” VII Kongres Krucjaty Młodych. ZOBACZ VIDEO


2 grudnia w Warszawie odbyła się siódma edycja Kongresu Krucjaty Młodych, który zgromadził młodych katolików z całej Polski. Tematem przewodnim dnia formacji kontrrewolucyjnej był katolicki heroizm. Prelegenci rozważali, gdzie można doszukiwać się heroicznej postawy i w jakich sytuacjach jest ona szczególnie pożądana. Zaprezentowano również historyczne przykłady katolickiego heroizmu. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia.

 

To właśnie Krucjata Młodych zorganizowała Publiczny Różaniec, który w miniony poniedziałek odbył się w Słupsku. Jego uczestnicy modlili się w intencji odnowy moralnej miasta i narodu polskiego oraz nawrócenia prezydenta Słupska - Roberta Biedronia.

 

W Słupsku odbył się publiczny Różaniec wynagradzający za promocję homoseksualizmu.

 

 


DATA: 2017-12-05 10:18:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 78 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.