DZIŚ JEST:   26   CZERWCA   2019 r.

Św. Zygmunta Gorazdowskiego,
Św. Jana i Pawła, męczenników
 
 
 
 

W Słupsku odbył się publiczny Różaniec wynagradzający za promocję homoseksualizmu

W Słupsku odbył się publiczny Różaniec wynagradzający za promocję homoseksualizmu
Fot. Krucjata Młodych

Około siedemdziesięciu osób modliło się w poniedziałek przed Urzędem Miejskim w Słupsku – pierwszym polskim mieście rządzonym przez zadeklarowanego sodomitę. Różaniec wynagradzający zorganizowała Krucjata Młodych.

 

Spotykamy się w miejscu publicznym i modlimy się publicznie, ponieważ jednostki, społeczeństwa i całe narody powinny oddawać chwałę Panu Bogu publicznie – mówił do zgromadzonych Stanisław Sadowski, jeden z inicjatorów spotkania, powołując się na nauczanie świętego papieża Piusa X. – Pan Bóg podtrzymuje społeczeństwa i narody w swoim istnieniu a grzechy publiczne wymagają publicznego zadośćuczynienia. Osoba, która jest publicznie zadeklarowanym homoseksualistą, promuje publicznie ten grzech – wyjaśniał ideę i formułę takiej właśnie modlitwy różańcowej. Jest ona również opowiedzeniem się po stronie prawa naturalnego i Prawa Bożego, stojącego wyżej niż prawa cywilne.

 

Przedstawiciel Krucjaty Młodych nawiązał też do skierowanych pod adresem ludzkości wezwań do nawrócenia – zarówno obecnych na kartach Pisma Świętego, jak i w treści objawień Matki Bożej z Fatimy. Odwrócenie się od Pana Boga, trwanie w grzechu, brak nawrócenia, w porządku zbawienia skutkują bowiem karami, na przykład wojnami czy kataklizmami, które przychodzą na świat w imię sprawiedliwości.

 

Pośród intencji zanoszonych w trakcie modlitwy były również: odnowa moralna Słupska i całego narodu, a także nawrócenie prezydenta miasta.

 

Zgromadzeni modlili się między innymi słowami pieśni do Najświętszego Serca Bożego, poświęcając Mu Ojczyznę, miasta, rodziny i samych siebie. Przywołując wezwania z Litanii do Wszystkich Świętych, prosili cieszących się już chwałą Nieba o wstawiennictwo w intencji nawrócenia wrogów Kościoła. Zebranych pobłogosławił obecny na publicznym Różańcu ksiądz prałat Jan Giriatowicz. Publiczny Różaniec wzbudził niemałe zainteresowanie lokalnych mediów.

 

 

MWł, RoM

 

 

 


DATA: 2017-12-05 21:15
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Widzę że mój komentarz o dwuznaczności tytułu nie przeszedł. Szkoda że zwrócenie uwagi po prawej i lewej stronie tak samo działa. "Zadośćuczynienie" wydaje się trafniejszym określeniem.
ponad 1 rok temu / szu
 
Dzięki odmawianiu Różańca Świętego może wreszcie ludzie wybiorą na króla Polski (zamiast obecnej królowej naszego kraju - Matki Bożej) naszego Pana Zbawiciela Jezusa Chrystusa! Módlcie się o to, Polacy - ponieważ Maryja Panna nie powinna być królową Polski, a sam nasz Pan Zbawiciel Jezus Chrystus powinien być królem naszej niewielkiej maleńkiej kochanej Ojczyzny - ponieważ to On pojednał świat ze sobą, umierając za wszystkich złych ludzi na Krzyżu Zbawienia - dając pojednać się z Bogiem, naszym kochanym Stwórcą - Ojcem Niebieskim. Nasza Przenajświętsza Matka (Maryja zawsze Dziewica!) nie zbawiła świata, tylko Jej Przenajświętszy Syn - Pan nasz Zbawiciel Jezus Chrystus to uczynił, umierając za grzechy ludzkie i dając złym ludziom możliwość nawrócenia się - tak więc On jest Wielki i poprzez Swoją śmierć na Krzyżu Zbawienia powinien zostać mianowany królem naszego kraju, ponieważ - Chrystus wodzem, Chrystus królem, Chrystus, Chrystus władcą nam. Jezus Chrystus Akbar!!!
ponad 1 rok temu / Wasz (oczywiście stuprocentowo katolicki) Apostoł Fatimy Krzysztof Kłosiński
 
Dzięki odmawianiu Różańca Świętego może wreszcie ludzie wybiorą na króla Polski (zamiast obecnej królowej naszego kraju - Matki Bożej) naszego Pana Zbawiciela Jezusa Chrystusa! Módlcie się o to, Polacy - ponieważ Maryja Panna nie powinna być królową Polski, a sam nasz Pan Zbawiciel Jezus Chrystus powinien być królem naszej niewielkiej maleńkiej kochanej Ojczyzny - ponieważ to On pojednał świat ze sobą, umierając za wszystkich złych ludzi na Krzyżu Zbawienia - dając pojednać się z Bogiem, naszym kochanym Stwórcą - Ojcem Niebieskim. Nasza Przenajświętsza Matka (Maryja zawsze Dziewica)) nie zbawiła świata, tylko Jej Przenajświętszy Syn - Pan nasz Zbawiciel Jezus Chrystus to uczynił, umierając za grzechy ludzkie i dając złym ludziom możliwość nawrócenia się - tak więc On jest Wielki i poprzez Swoją śmierć na Krzyżu Zbawienia powinien zostać mianowany królem naszego kraju, ponieważ - Chrystus wodzem, Chrystus królem, Chrystus, Chrystus władcą nam. Jezus Chrystus Akbar!!!
ponad 1 rok temu / Wasz Apostoł Fatimy Krzysztof Kłosiński
 
Modlitwy sie sodomitów i gomorytki. Pan Bóg ukarał te dwa grzeszne miasta, to jest Sodomę i Gomore.
ponad 1 rok temu / Franciszek
 
Bardzo się z tego cieszę i dziękuję. To, co zrobili, przykrywa nie tylko Słupsk, ale i całą Polskę.
ponad 1 rok temu / Eulalia
 
Panie Boże - Bóg zapłać! Teraz mam o Słupczanach bardzo dobre zdanie. Jak będę w okolicy w wakacje to chętnie to miasto odwiedzę. Polecam sentencję powtarzaną przez M. Pudzianowskiego - Cierpliwy to i kamień ugotuje!
ponad 1 rok temu / Wiadomość z rana :)
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "56595"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.