Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   STYCZNIA   2021 r.

Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
 
 
 
 

Polscy biskupi i LGBT. Kontrowersji jest coraz więcej. Dr Paweł Milcarek dla PCh24TV


Odtwórz w YouTube
 

Pod koniec sierpnia Konferencja Episkopatu Polski wydała dokument o LGBT. Tekst jest ciekawy, ale w wielu miejscach niezwykle kontrowersyjny, w kilku wręcz mylny. O szczegółach mówi dr Paweł Milcarek w rozmowie z Pawłem Chmielewskim.

Czytaj także:
DATA: 2020-10-07 13:55:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Dobrze jednak, że chociaż Episkopat polski wypowiedział się na ten temat. W świetle tego co dzieje się w Niemczech i innych krajach zachodu, ten głos jednak był potrzebny. Być może przy pisaniu następnych takich dokumentów piszący pracownicy sekretariatu uwzględnią słuszne uwagi p. Pawła Chmielewskiego.
4 miesiące temu / Tina
 
Dwom Panom służą a mu jesteśmy im potrzebni jako owieczki do dojenia.
4 miesiące temu / Rycerka
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.