DZIŚ JEST:   15   GRUDNIA   2019 r.

III Niedziela Adwentu
Św. Maryna
Św. Marii od Krzyża di Rosa
 
 
 
 

Pod przymusem wyprowadzali moją żonę. Szymon Czarnik o zajściu w Radzie Miasta Kraków

Pod przymusem wyprowadzali moją żonę. Szymon Czarnik o zajściu w Radzie Miasta Kraków

Podczas debaty nad rezolucją do Ministerstwa Edukacji narodowej w sprawie nadzoru nad małopolską oświatą, czy de facto w sprawie odwołania Barbary Nowak ze stanowiska małopolskiego kuratora oświaty, w Radzie Miasta Krakowa miały miejsce skandaliczne wydarzenia. Magdalena Czarnik, która – biorąca udział w debacie – odkrywała prawdę na temat działalności organizacji LGBT została wyprowadzona z Sali przez strażników miejskich.

 

Poniżej prezentujemy jak ów popis „tolerancji” w wykonaniu obrońców rzekomo „dyskryminowanych” grup odczytuje Szymon Czarnik, mąż Pani Magdaleny.

 

 

Wczoraj miałem bardzo interesujące doświadczenie. Czekając w aucie na nasze dzieci, wychodzące ze szkoły i przedszkola miałem okazję obserwować na ekranie smartfona, jak dwaj umundurowani faceci, przynaglani przez przewodniczącego Rady Miasta Krakowa, pod przymusem wyprowadzają z sali obrad moją żonę.

 

Zgodnie z regulaminem, po uprzednim zgłoszeniu, zabierała głos w sprawie małopolskiej kurator oświaty Barbary Nowak. Kurator została oskarżona, jakżeby inaczej, o sianie mowy nienawiści, a p. radny Buszek, uzasadniając wniosek o jej odwołanie, elegancko postawił ją w jednym szeregu z hitlerowcami, siebie czyniąc w myśl tej poetyckiej metafory członkiem antyhitlerowskiego ruchu oporu.

 

Poszło głównie o to, że p. kurator bezpardonowo zdezawuowała seksedukacyjne postulaty forsowane w Warszawie pod sztandarem „karty LGBT+”, określając je mianem „propedofilskich”. Może więc w ramach dyskusji nad odwołaniem kurator za te straszne słowa jakieś znaczenie ma to, jak seksedukacyjne projekty organizacji lesbijsko-gejowsko-biseksualno-transseksualnych wdrażane są w praktyce? Może ma to nawet większe znaczenie niż to, czy kurator użyła takiego, a nie innego sformułowania? 


Otóż na temat praktyki tego typu projektów nie ma potrzeby toczyć abstrakcyjnej dyskusji. Moja żona zdecydowała się po prostu przypomnieć krakowskim radnym warsztaty „profilaktyczne” dla licealistów zorganizowane 14 lat temu pod auspicjami UMK przez Stowarzyszenie Pomocowe Lambda, zajmujące się „pomocą osobom LGBT”.

 

Wybuchł skandal, gdy przypadkiem w ręce bawiących w sąsiedniej sali dwunastolatków trafiły ulotki z instruktażem nt. penetracji odbytu palcem odzianym w lateksową rękawiczkę i innych równie „bezpiecznych” praktyk seksu męsko-męskiego. Okazało się, że przed spotkaniem organizatorzy pokazali urzędnikom materiały bardziej strawne, a te hardkorowe – które akurat mieli pod ręką, bo rozdawali je w klubach gejowskich – przynieśli już bez chwalenia się przed urzędnikami (towarzyszących uczniom nauczycieli na salę szkoleń też zresztą profilaktycznie nie wpuścili).

 

W rezultacie prezydent Jacek Majchrowski nakazał natychmiast zakończyć warsztaty, a organizacja miała trafić na czarną listę instytucji, z którymi UMK nie podejmie już więcej współpracy. 


Wczoraj okazało się, nie pierwszy raz w historii, że prawda jest ciężkim brzemieniem, kiedy trzeba ją zanieść książętom. Tym razem w rolę udzielnego księcia zechciał wcielić się p. przewodniczący Sławomir Pietrzyk z klubu radnych „Przyjazny Kraków”. Uznał kategorycznie, że to jak w praktyce wyglądał w Krakowie duży projekt zajęć seksedukacyjnych firmowanych przez organizację LGBT, nie ma absolutnie żadnego związku z kwestią odwołania małopolskiej kurator za sprzeciw wobec zajęć seksedukacyjnych firmowanych przez organizacje LGBT. Nie mogąc zdzierżyć kilku krótkich cytatów, nakazał straży usunięcie intruza z sali obrad.

 

Zdumiewające, jak wyprowadzić może człowieka z równowagi parę słów niewygodnej prawdy. Jeszcze bardziej zdumiewające, jak pruderyjni potrafią nagle stać się ludzie opowiadający się za nowoczesną, pozbawioną tematów tabu edukacją seksualną. Nagle okazuje się, że na dźwięk słów typu „wytrysk” czy „penetracja” robią się cali czerwoni i nie mogą tego dłużej słuchać. Najwyraźniej to, co w przekonaniu tęczowych seksedukatorów może służyć za pożyteczny materiał edukacyjny dla piętnastolatków jest zbyt szokujące, by przytoczyć dosłownie sześćdziesięciolatkom zasiadającym w Radzie Królewskiego Miasta Krakowa.


Więc jeśli ktoś pyta, o co chodzi z tą „dyktaturą LGBT”, o której bredzą konserwatyści, krótko powiem – chodzi mniej więcej o to. O sytuację, w której osoby blokujące deprawatorom wejście do szkół są publicznie i z urzędu szkalowane jako siewcy nienawiści, a ci, którzy starają się pokazać na forum, jak w praktyce owi deprawatorzy działają, są siłą usuwani z sali obrad. Jak na załączonym obrazku. A w kolejce do władzy czeka już przecież Partia Wiosna, która szykuje dla nich więzienia.

 

Postscriptum wieczorne

W sumie sprawa jest dość groteskowa. Jak właśnie sprawdziłem, p. przewodniczący Pietrzyk wraz ze swoim klubem sam głosował przeciwko tej rezolucji oskarżającej kurator o mowę nienawiści. Wypada mi więc uznać, że powodem przerwania wystąpienia było to, że autentycznie zbulwersował się cytowanymi treściami co nie dziwi, a nie chęć uciszenia strony przeciwnej. Nie zmienia to jednak postaci rzeczy, że wystąpienie było na temat, a przerwanie go i użycie strażników do wyprowadzenie z sali mojej żony zrobiło jak najgorsze wrażenie na kimś ceniącym swobodę debaty publicznej.

 

Szymon Czarnik /Facebook


DATA: 2019-03-29 07:15
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
27
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Uwaga! Prawidłowy link do mojego komentarza niżej jest z literą "a" na końcu, czyli włącznie z literą "a".
8 miesięcy temu / Babalu
 
Tu można zobaczyć przed czym chroni dzieci pani Kurator i o czym chciała powiedzieć pani Magdalena Czarnik. Zobaczcie koniecznie: https://wiadomosci.wp.pl/ulotki-dot-stosunkow-gejowskich-na-warsztatach-dla-mlodziezy-6036884445061761a Link trzeba skopiować i wkleić.
8 miesięcy temu / Babalu
 
Sytuacja w Atenach przed wojną peloponeską, sytuacja w Europie przed I wojną światową. Dlaczego dajemy się znowu prowadzić na rzeź przez złych, bezczelnych, głupich, sprzedajnych, pazernych, zwyrodniałych degeneratów? Znowu? Dlaczego nałogowi alkoholicy decydują o tym co nam wolno a czego nie? Kto za nimi stoi? Jak to się stało, że takie plewy ludzkie ogłosiły się "elitą" tej żałosnej części świata, która kiedyś uważała się za jego pępek. Zróbmy coś wreszcie, obudźmy się zanim będzie za późno! Zamiast wypisywać brednie na klawiaturze zróbmy wreszcie coś!
8 miesięcy temu / Jaś
 
Szkoda że tak ochoczo nie zabraniają wjazdu J.T. Grossowi.
8 miesięcy temu / lina
 
@Kent, środowiska prawicowe - Braun, Winnicki, Michalkiewicz są po tej samej stronie. Dziwi mnie jednak milczenie zwykłych polskich facetów. Nie chcą być posądzeni o średniowieczne poglądy?
8 miesięcy temu / Samanta
 
@Kent: Barbarę NOWAK, nie Nowacką - ta druga to aktywna członkini klubu tzw. wściekłych macic.
8 miesięcy temu / Marcin
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.