DZIŚ JEST:   30   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Apostoła
Bł. Jana z Vercelli
 
 
 
 

Po tragedii w Tatrach Jan Hartman w antykatolickim amoku

Po tragedii w Tatrach Jan Hartman w antykatolickim amoku
Sebastian Kocon/FORUM

Antykatolicki amok to znak rozpoznawczy Jana Hartmana. Człowiek nazywany przez niektórych profesorem po raz kolejny udowodnił, że nie ma najmniejszych skrupułów, aby wykorzystać każdą ludzką tragedię do uderzenia w Kościół Katolicki i wyznawców Chrystusa Króla.

 

Tym razem powodem do antykatolickiego ataku Harmana była czwartkowa tragedia w Zakopanem. Podczas burzy, która przeszła nad Tatrami kilkanaście osób zostało rażonych przez piorun. Zginęło co najmniej pięć osób, a ponad 80 zostało rannych. Poszkodowanymi są m.in. turyści, którzy tego dnia udali się na Giewont.

 

Jan Hartman nie wyraził żalu z powodu tragicznej śmierci turystów. Nie złożył również kondolencji ich rodzinom, a ni nie wezwał do uczczenia ich pamięci minutą ciszy (o wezwanie do modlitwy raczej nie można go podejrzewać). Zamiast tego zamieścił na Twitterze obrzydliwy, podły i bezwstydny wpis.

 

„Krzyż nadal zabija! Usunąć z Giewontu!” – napisał Hartman udowadniając w ten sposób, że stara ludowa mądrość „Jak Pan Bóg chce kogoś ukarać, to mu rozum odbiera” nie straciła na swej aktualności.

 

Pomódlmy się o zbawienie dla wszystkich, którzy zginęli w czwartkowej tragedii w Tatrach. Prośmy Matkę Bożą Uzdrowienie Chorych o zdrowie dla wszystkich, którzy zostali rannych. Pamiętajmy także w modlitwach o Janie Hartmanie, aby Pan Bóg dał mu łaskę nawrócenia i powrotu na drogę Prawdy.

 

Źródło: Twitter

TK


DATA: 2019-08-22 22:16
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
28
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Do Pana Jana Hartmana niech pan czyta uważnie.Pan Jezus wisi na tym Krzyżu spokojnie ale jak zejdzie z tego Krzyża to panie Hartman zobaczy pan które pół dnia jest dłuższe.
ponad 1 rok temu / Dziadek 65+
 
Nikoledon kolego dobrze się czujesz? Najpierw piszesz że Bóg nie ma matki a w następnym komentarzu piszesz dosłownie coś innego.
ponad 1 rok temu / Łona-rozmowa
 
Pan Jezus, umierając na Krzyżu zwracał się do Boga Ojca: ?Ojcze wybacz im, bo nie wiedzą co czynią?.
ponad 1 rok temu / rajjan
 
Ignorancie, co z tego że znasz Biblię skoro jej nie rozumiesz? Oczywiście że Jezus Chrystus ma matkę - Maryję. Ma ją jako człowiek. A że Jezus Chrystus jest także Bogiem, tym samym Maryja jest matką Boga. Zbyt trudne do pojęcia? To wyobraź sobie białoskórą kobietę mającą czarnoskóre dziecko z czarnoskórym mężczyzną. Mimo że sama jest białoskóra, nie zmienia to faktu że jest matką czarnoskórego dziecka. Czarnoskórego po ojcu. Analogicznie, Maryja jest matką Boga, który swe bóstwo "odziedziczył" nie po matce, lecz po Ojcu.
ponad 1 rok temu / @Nikoledon
 
Wstydem jest zatrudnianie Hartmana na UJ
ponad 1 rok temu / bigzbig
 
Jeżeli nie znasz Bibli to nie zabieraj głosu bo Bóg nie ma matki tylko syn Boży a to jest zasadnicza różnica nie rób sobie hańby.
ponad 1 rok temu / Nikoledon
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.