DZIŚ JEST:   13   LIPCA   2020 r.

III Objawienie w Fatimie
Św. Andrzeja Świerada, pustelnika
Św. Benedykta, męczennika
 
 
 
 

Po czterech latach czerwoni wracają do Sejmu. Zażądają homo-rewolucji

Po czterech latach czerwoni wracają do Sejmu. Zażądają homo-rewolucji
fot. mateusz włodarczyk / forum

Do Sejmu z wojowniczymi nastrojami wchodzi po czterech latach SLD. W obecnym parlamencie będzie najprawdopodobniej stanowić siłę opozycyjną razem z Koalicją Europejską, której lider- Grzegorz Schetyna nie ukrywa rozczarowania wynikami wyborów. Zadowolenia jednak nie ukrywa lider PSL, Władysław Kosiniak-Kamysz.

 

Z wyniku cieszy się lider Polskiego Stronnictwa Ludowego, Władysław Kosiniak-Kamysz.  - Jeśli ten wynik się powtórzy, to jest to wielki mandat zaufania od naszych Rodaków dla racjonalnego centrum (…) dziś zapraszam wszystkich ludzi dobrej woli do budowania racjonalnego centrum. Ono jest potrzebne. To jest wielki sukces, to jest nasz wspólny sukces – stwierdził.

 

Po raz kolejny wybory przegrała Platforma Obywatelska, tym razem wchodząca w skład Koalicji Obywatelskiej z 27,4 proc. poparciem. - To nie była równa walka, tu nie było zasad. Nie mieliśmy poczucia, że startujemy w uczciwej walce, że przeciwnik stosuje uczciwe metody. (...). Chcę przekazać wszystkim, że nie będzie Budapesztu w Warszawie – mówił lider KO, Grzegorz Schetyna.

Do Sejmu po czterech latach wracają reprezentanci lewicy.

 

 - Wracamy do Sejmu z energią atomową, bo cztery lata pokazały nam, że poza parlamentem nasz głos nie jest wystarczająco słyszany. Zębami, nogami i rękami będziemy trzymać się konstytucji (…)Można być pewnym, że Sejm z lewicą to Sejm, który nie zawaha się postawić np. Zbigniewa Ziobrę czy Beatę Szydło przed Trybunałem Stanu za łamanie konstytucji i naruszanie prawa. Sejm z lewicą to parlament, gdzie głos organizacji pozarządowych będzie znacznie bardziej słyszany – komentuje Krzysztof Śmiszek, kandydat partii Wiosna, prywatnie partner Roberta Biedronia.

 

Pytanie o jakich organizacjach pozarządowych mówi? Czyżby tych, które nie stroniły środków na działalność środowisk LGBT+, a których mechanizm działania ujawnił m.in. Instytut Ordo Iuris?

 

Źródło: gazeta.pl / wp.pl / onet.pl

PR


DATA: 2019-10-13 22:23
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A kto zaczął te wojnę Konfederacji z PiSem?
8 miesięcy temu / Marian
 
@myc: jakiego dekalogu? Izolując Luteran, nazywając kobiety "głupszymi"? Patrz Korwin i Braun.
8 miesięcy temu / Kowalski
 
@Kowalski: Konfederacja stawia na 1 miejscu wprowadzenia całego Dekalogu w życie społeczne i prawo polskie, bez naruszania godności kogokolwiek. Chce też suwerennej polityki zagranicznej i prawdziwej niepodległości. PiS i 3 pozostałe partie robią zupełnie odwrotnie. Dlaczego? Bo płaci im zagranica, wszystkim bez wyjątku. To jest ta twoja, wasza pisowska hipokryzja. Wstydź się.
8 miesięcy temu / myc
 
Czerwoni połączyli siły z Niemcami?
8 miesięcy temu / hmm
 
Jesteście hipokrytami. Zamiast mądrze krytykować to co się Wam nie podoba w PiSie, to pluliście ile wlezie, więc nie mówcie, że SLD ma tyle głosów dzięki TVP. Konfederacja sama sobie te głosy odebrała.
8 miesięcy temu / Kowalski
 
Lewica w sejmie? Taka informacja to jakby dostać z pięści w twarz.
8 miesięcy temu / marcin
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.