DZIŚ JEST:   05   KWIETNIA   2020 r.

Niedziela Palmowa
Św. Wincentego Ferreriusza
Św. Katarzyny Thomas
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Dalsze 5 lat będziemy zbierać podpisy i czekać? Czy koronawirus nie został przyniesiony przez nachodzców z ich przywiezionymi bakteriami? Prezydenci 11 miastKrakowa,Wrocławia, Poznania,Gdańska, Łodzi iin. 30 czerwca 2017r. podpisali wspólną deklarację ,że przyjmą uchodźców, których miejsce jest w ich Ojczyźnie. Czy Polska ma ponosić koszty za kraje które kolonizowały i żyły z kolonii?.Czy nie najwyższy czas naprawić krzywdy tym ludom i krajom??
25 dni temu / Sofism
 
kłamst i oszustw jest za duzo: Anekse nieupubliczniony, aborcjonisci grasuja dalej,banksterzy sie smieja , a 40 000 "frankowiczow" niewytrzymało i zmarło, generarały POsowieckie dalej maszeruja, kasta komuny ma sie dobrze, cela ++++ pusta, a Wołyn dalej płonie.PIS na dudzie fałszuje strasznie.
1 miesiąc temu / paulus
 
PIS nie zasluzyl na moj glos przedewszystkim dlatego ze w sprawie obrony zycia oklamal i to perfidnie . glosowalismy cala rodzina na konfederacje i nadal bedziemy .
2 miesiące temu / Bucik
 
Ponieważ PIS się boi i jest lewicowy socjalistyczny, co udowadnia po raz kolejny.
2 miesiące temu / PI Grembowicz
 
To nie jest postawa prolife, tylko antypisizm. Dosyć żałosny na dodatek.
2 miesiące temu / Krzysztof
 
PIS to nie jest partia ludzi świętych i błędy popełniają to prawda ,ale atakowanie ich w ten sposób to nie jest dobra metoda.Zawsze można sobie "poprawić" i zagłosować na PO ewentualnie PSL lub Wiosnę....
3 miesiące temu / D68
 
Popieram zmiany antyaborcyjne, ale nie należy się wybierać z motyką na słońce. PIS prowadzi bardzo odpowiedzialną taktykę polityczną, wiedząc że lewica jest silna i w każdej chwili może wszystko runąć. A wtedy aborcja nie tylko nie będzie ograniczona, ale zostanie upowszechniona. Nie wierzę w ani jedno słowo Konfederacji, która jak dotąd pokazała, że interesuje ją wyłącznie własny zysk polityczny. Nie poparli PIS-u w żadnej sprawie. Chcą jak najwięcej ugrać na niezgodzie i konflikcie. Nagle PIS ma liczyć na koalicję w kwestii aborcji? A na jakiej podstawie? Konfederacja woli gonić króliczka, niż go wreszcie złapać.
3 miesiące temu / Pan Utu
 
Nie trzeba byc osoba religijną, zeby byc przeciwną aborcji. Niechec, obrona dzieci, ktore są niewinne i same nie moga sie bronic, to czysty HUMANIZM.
3 miesiące temu / DAN
 
Skandal!! I to jest jeden z powodów dla których nie zagłosowałem w ostatnich wyborach na PiS tylko na Konfederację. I po tym co teraz zrobił PiS utwierdzam się tylko w przekonaniu, że dobrze zrobiłem.
4 miesiące temu / Paweł1982
 
JA CZEGOS TU NIE ROZUMIEM,PO CO TO LARUUUM! Nasza aktualnie obowiazujaca KONSTYTUCJA W ROZDZ.II Art.72 wyraznie mowi:"Rzeczpospolita Polska zapewnia ochrone praw dziecka Kazdy ma prawo zadac od organow władzy publ.ochrony dziecka przed przemoca ,okrucienstwem,wyzyskiem i demoralizacja CZY ABORCJA NIE JEST AKTEM PRZEMOCY na kruchej , niurodzonej tkance istoty ludzkiej? DAJEJ, CZY MARSZE ROWNOSCI NIE SA GWAŁTEM na delikatnej strukturze nerwowej małego dziecka, ktore przerazonymi oczami patrzy na ulicach, na wynaturzonych, bezwstydnych sodomitow. czy to nie jest demoralizacja? I ABORCJA I Marsze rownosci musza byc zakazane, bo to jest zgodne z konstytucja , nasza konstytucja Fakt , nowa ustawa w temacie nie dla aborcji jest potrzebna ,tak jak potrzebna jest zakazujaca organizacji M ARSZOW ROWNOSCI w naszych polskich miastach. POLSKIE DZIECI I MLODZIEZ NIE moga byc demoralizowane przez sodomitow . prawem dziecka jest czuc sie bezpiecznie na ulicach.
4 miesiące temu / ULA.U.
 
WLASNIE NABIERANI JESTESMY JAK DAWNIEJ W WYBORCZYCH WYSCIGACH BO MOWIONO JESLI NIE WLENSA TO KTO SLD? A PRZECIE OBECNIE JUZ WIEMY ZE ONI BYLI JEDNOSCIA ALBO GIERTYCH ALBO KRZAKLEWSKI CO PIAL NA SPOTKANIACH RELIGIJNYCH KOCHANA RODZINO RADIA MARYJA ILE RAZY NAS WYDUDALI
4 miesiące temu / ZIGNIEW
 
Siej dalej propagandę. Ja wolę ufać, że ludzie wreszcie zmądrzeją i przestaną wierzyć w tę brednię, że jak nie PiS to PO. Mamy jedenastu wspaniałych, może nie będą mogli zrobić wiele, ale na pewno sporo powiedzą i niejednemu otworzą oczy. Jeśli Bóg do tego czasu nie straci ostatecznie cierpliwości i nie skończy z tym światem odwróconych pojęć i fałszu, to za cztery lata ludzie pójdą do wyborów o wiele bardziej świadomi.
4 miesiące temu / @abc
 
Tak obsmarowujcie PiS. W następnych wyborach wygra dzisiejsza opozycja i wtedy zobaczycie jaka ustawę uchwalą. Aborcja stanie się dopuszczalna na życzenie i ilość aborcji wzrośnie wielokrotnie. Tego chcecie? PiS jest jedyna siłą, która może się przeciwstawić planom liberałów i lewaków. Nie odpowiada Waszym ideałom ale jeśli ją zniszczycie, to sytuacja stanie się tragiczna. Chyba nie o to wam chodzi?
4 miesiące temu / abc
 
Zgadzam się z wpisem @Leona i zupełnie nie rozumiem, dlaczego biskupi i media katolickie nie popierały jedynej prawicowej i narodowej partii, to jest Konfederacji. Szukanie teraz winnych i pisanie przez biskupów, że "PIS nas oszukał" to zrzucanie odpowiedzialności za własny brak roztropności. Od co najmniej dwóch lat było jasne że PIS-owi nie zależy na projekcie "zatrzymaj aborcję" ani na zablokowaniu okradania Polski. Niestety media katolickie wpisały się w ten sam nurt, co TVP, to jest zamilczania Konfederacji i popularyzowania PIS-u. Teraz mamy w sejmie owoce takiej postawy.
4 miesiące temu / tradycja
 
W GW w TVN wszędzie czyta, jaki jest zły PIS już mi się robi niedobrze.Wszędzie czytam o głupim Polaku i buraku i u Was też. Zanim zaczniecie klepać ozorem zapoznajcie się z regulaminem sejmu. Wy "prawdziwi Polacy" piszecie jaki jest zły Kaczyński okładkę z Kaczyńskim oglądałam w wielu gazetach i może z Lisem się dogadajcie. Nie proponujecie nic czego by już nie było ale też nic nowego. Jest Was za mało to trzeba odpowiedzieć sobie na pytana co zrobić aby mieć wi-ce Marszałka i jak być przewodniczącym komisji? Słabe są wasze szlochy lub przemowy jak to wasz nie szanują itd. Szacunku nie kupuje się w sklepie. W demokratycznym kraju ktoś zostaje przewodniczącym komisji i nie ma Waszych poglądów to skandal?! A dlaczego Wy macie mieć tą posadę ? Plujecie w gębę posłom ale Was mają wybrać? gnoicie każdego pisowca już lepiej ich traktuje lewica.
4 miesiące temu / terw
 
Teraz dopiero szanownym biskupom i Polakom otworzyły się oczy ?. A gdzie byli przez ostatnie 4 lata, nie widzieli co wyprawiają socjaliści z PiS-u, nie widzieli że Kaczyński to marksista z krwi i kości, nie widzieli co zrobiono z Cejrowskim za wypowiedziane słowa prawdy w stosunku do Kaczyńskiego na temat aborcji, nie widzieli co przed wyborami PiS wyprawiał aby zohydzić polskim wyborcom "Konfederację", nie widzieli jak PiS buduje socjalizm kosztem okradania obywateli. Dopiero teraz otrzeźwieli ?.
4 miesiące temu / Leon
 
Po "papieżu" Franciszku, teraz PiS pokazał swoje "katolickie" oblicze
4 miesiące temu / Waldemar z Angl
 
Szanuję Wasz portal za PRAWDĘ, bo tylko ona wyzwala, a Wy się jej nie boicie. Po wielu latach szukania rzetelnych portali udało się trafić na PCH24. Sam PiS jest niczym innym jak kontynuacją postkomunistycznych rządów, tym razem w wydaniu bardziej socjalistycznym. Niestety tłum głosujący za nimi to po prostu głupie, naiwne społeczeństwo, a także rzesza tych, którzy mają w tym interes. Co boli najbardziej szeroką grupą wspierających rządzący są katolicy, a także hierarchowie Kościoła i niewytłumaczalnym jest fakt braku ich reakcji. Wydawać by się mogło, iż KK jest jedyną instytucją, do której możemy się 'schować', ale niestety i ona potrzebuje gwałtownych zmian oraz oczyszczenia. Nie jest łatwo znaleźć ukojenie w dzisiejszych czasach ohydnej polityki i obrzydliwego życia 'autorytetów', ale nie znaczy, że nie trzeba próbować. Najłatwiej powiedzieć: "szukajmy w Chrystusie", lecz i to nie wydaje się takie proste.
4 miesiące temu / Live active
 
Dokładnie o Poncjuszu Piłacie pomyślałem widząc ten haniebny czyn Całego Pisu - bo te Sługusy w komisji tylko wykonują rozkazy Partii jak Niemcy - Oni tylko wykonują rozkazy
4 miesiące temu / Man
 
A czego spodziewaliście się po tym lewackim popis-ie toć od dawna to z prawicą i konserwatyzmem nie ma nic wspólnego. Rozdawnictwo pieniądzy, 13, 14 i 15 pensje,emerytury i inne świadczenia dla nierobów z pieniędzy polskich przedsiębiorców. To partia zdrajców i przekupnych aparatczykow. Ciemiezyc myślących i ciężko pracujących a rozdawać leniuchom. Zdrada, zdrada i hańba.
4 miesiące temu / Kpt. Żbik
 
''Jeżeli nie zewrzemy szyków, to wykluczeni z częściowo wykluczonymi pójdą do URN i wybiorą EKSTREME''!!! - kto, gdzie i kiedy - wypowiedział te słowa? Ano sam prezes nad prezesami - Jarosław Kaczyński - w FUNDACJA BATOREGO - tuż przed ciszą wyborczą kiedy LPR i Solidarność zaczęła być groźna. 15 lat mija a Naród Polski wciąż, nie tylko głosuje na tego rozwalacza RP, ale naiwnie liczy na jego dobrą wolę uczynienia z Polaków szczęśliwych ludzi!!! Boże miej litość nad nami, o święta naiwności pokaż swe prawdziwe oblicze, może wreszcie zobaczą, że to potworek z piekła rodem!
4 miesiące temu / AndrzejBR
 
Biskupi PO "jednych pieniądzach"-też Polaków oszukują milcząc o schizmie w Watykanie
4 miesiące temu / lustro
 
...miał oczywiście profesor Dębski, bo przecież to jest autorytet naukowy. Sprawiło to wrażenie, jakby po stronie pro-life były tylko tzw. oszołomy, a brakowało autorytetów ze świata nauki. Oczywiście niespecjalnie mnie to obchodzi czy ktoś będzie np. o mnie myślał w ten sposób, ale do szerokiej świadomości lepiej trafiałyby np. argumenty specjalistów od ginekologii czy naprotechnologii z tytułami naukowymi polemizujących ze specjalistami pro-choice. I wydaje mi się, że właśnie Episkopat powinien przeprowadzić szeroką akcję próbując zaangażować specjalistów. Jeśli projekt ustawy przepadł, to próbujmy inaczej. Łatwo jest zrzucić winę na polityków, a samemu rozkładać "bezradnie" ręce.
4 miesiące temu / matematyk
 
Niestety PiS jest pełne bezideowych hipokrytów, udających zwłaszcza na różnorakich imprezach państwowych pobożnych katolików. Tu wydaje się, że chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu - zamrozić ustawę zakazującą aborcji eugenicznej oraz pozwolić, aby przez komisję przechodziły patologiczne projekty lewicy, które oni, strażnicy moralności, na forum w sejmie będą odrzucać. W ten sposób pokażą konserwatywnym wyborcom, że trzymają się założeń, a reszcie, że tzw. kompromis aborcyjny jest nienaruszony. Episkopat powinien chyba poważnie upomnieć polityków, że powinni rozważyć czy mogą przystępować do Stołu Pańskiego, formalnie chyba nie mogą im jeszcze zabronić przystępować do Komunii św. Niezależnie wydaje mi się, że hierarchowie powinni zaangażować medycyny, przeprowadzić szeroką akcję uświadamiającą. Przypominam sobie, jak kiedyś na Onecie Godek polemizowała z Dębskim, który mataczył, że ciąża rozpoczyna się od zagnieżdżenia. Szary Kowalski pomyślał, że rację
4 miesiące temu / matematyk
 
@Jakub-ONR Ile razy PiS musi uwalić projekt antyaborcyjny żeby stracić zaufanie?
4 miesiące temu / Robert
 
Te wzmacnianie lewej nogi przez PIS jest podobne do tej samej sytuacji,jaką robił L.Walesa i mieliśmy Kwaśniewskiego.
4 miesiące temu / ?ustaw
 
Niestety bardzo się zawiodłem Prawem i Sprawiedliwością jeśli będzie tak faktycznie że projekt zatrzymaj aborcję upadnie i przepadnie to całkowicie stracą moje zaufanie,albo mają w nosie dzieci niestety : albo się boją,ale w polityce nie ma miejsce na lek szczególnie jeśli jest się u wladzy.Panie Kaczyński niech Pan przestanie bawić się w kompromisy z lewactwem!!!
4 miesiące temu / Jakub-ONR
 
Osadzenie tej proaborcyjnej,skrajnej posłanki SLD - to perwersja PIS-u,tym posunięciem pokazuje swoją intencję,iż umywa ręce w sprawie ochrony życia.Te brednie o budowaniu dobrobytu,należy także włożyc między bajki.Chyba wpływy loży w PIS-ie dominują,następuje odwracanie hierarchii rzeczy - a to metoda masońska. Kolejne,wielkie rozczarowanie!
4 miesiące temu / t
 
Ave Maria! Pełna zgoda z panem Redaktorem, taka krytyka rządzących jest bardzo potrzebna, konieczna, bowiem grzech aborcji, rozmyślne zabójstwo, należy do kategorii wołających o pomstę do Nieba. Prawda którą jest Jezus Chrystus jest fundamentem, na którym dopiero można cokolwiek budować. Dziękuję Bogu za portal PCH24 który "grzmi przeciwko grzechowi", jak mawiał o prawdziwych dzieciach Matki Bożej św. Ludwik de Montfort.
4 miesiące temu / Ewcia
 
Skąd takie przypuszczenia? To są jakieś wróżby? Jakim cudem tak wiele osób myśli, że za wszelką cenę trzeba zatrzymać u władzy PiS, bo inaczej przyjdzie lewica... A nie przyjdzie tym osobom do głowy, że "konserwatywny" PiS chciał wyeliminować konserwatywną Konfederację z poważnej polityki i sam jest coraz bardziej lewicowy, m.in. dlatego lewica rośnie w siłę. Przestańcie się bać, zacznijcie myśleć.
4 miesiące temu / @Peterwid
 
Podobno PiSowskie służby nękają Konfederatów w ich domach ! To jest niszczenie wszystkich pro polskich i prawdziwie katolickich polityków !
4 miesiące temu / gender studies
 
PiS wykiwał O. Rydzyka, duży elektorat. No nie PiS tylko Kaczyński. Bóg brzydzi się oszustwem, przemilczeniem prawdy.Czy służeniem diabłu, masonom.
4 miesiące temu / Brrrr
 
@rucola,@ava - A o społecznej nauce Kościoła słyszały/słyszeli? Każdy katolik biorący udział w życiu społecznym, a zwłaszcza ten, który reprezentuje obywateli i ma wpływ na stanowienie prawa, ma obowiązek tworzyć takie warunki dla życia obywateli i takie prawo, które jest zgodne z nauczaniem Chrystusa, z Dekalogiem i zwyczajnie bierze w obronę najsłabszych. Słowa ślubowania ,,tak mi dopomóż Bóg" - które wypowiedzieli wszyscy posłowie PISu - do tego zobowiązują.
4 miesiące temu / Maria
 
Wiecej takich artykulow , typu PIS oklamal itd. itp , nastepne wybory wygrywa Biedron i jemu podobni. Krytykujcie dalej PIS na tej chrzescijanskiej stronie a za pare lat nie bedzie juz zadnych pozorow. Tez jestem za calkowita ochrona zycia ,ale pisanie takich artykulow na pewno temu nie pomoze. Ludzie wierzacy odwroca sie od PIS-u i co dalej , na kogo zaglosuja. Na prawde zwolnijcie troche , na razie nie ma innej sily ktora jest blisko ludzi wierzacych jak PIS...
4 miesiące temu / Peterwid
 
@ rucola, @awa i inni podobni - może zlikwidujmy prawo: sądy, więzienia, mandaty itp., a skupmy się na kazaniach, dawaniu dobrego przykładu, modleniu się za błądzących, umoralnianiu rodzin, by w wierze wychowywały swoje dzieci itp. I zaraz zło zniknie! To mi przypomina pewną znajomą starszą panią, która parę dni temu widząc kogoś podejrzanego wchodzącego do jej bloku postanowiła iść za nim i sprawdzić co będzie robił. Gdy po czasie spytałam ją, co by zrobiła, gdyby rzeczywiście zastała go na włamywaniu się do jakiegoś mieszkania, odpowiedziała: "przemówiłabym mu do serca".
4 miesiące temu / Beata
 
PIS-owskie obietnice wyborcze! Stare przysłowie pszczół mówi: "Inna rzecz obiecywać, a inna - dotrzymywać"
4 miesiące temu / Pentody
 
Do życia w rodzinie trzeba przygotowywać w Rodzinie. Żaden wychowawca, niania, ksiądz, wiary w Boga nie przekaże. Dlatego zwalanie na PiS tego, co się samemu zrobiło w dziedzinie rozwalania rodziny, jest niepoważne. Nauka kleru - wierzę, że nie Kościoła - dąży do tego, by rodzice jak najmniej wtrącali się w wychowanie dzieci i napominanie już dorosłych dzieci - co jest ich niezbywalnym obowiązkiem. Przykazanie 4 Dekalogu wyeliminowano z życia. Patrz nauki P. Nowogórskiego, Szustaka i tych co głoszą, że Boga sprawiedliwego już nie ma, a został tylko Bóg miłosierny, który zbawi wszystkich.
4 miesiące temu / awa
 
Kto wierzy w dobre intencje PIS-u ten sam sobie szkodzi. Ja im nie ufałem od samego początku.
4 miesiące temu / Roni
 
Rząd ma wyręczać biskupów i ludzi? Chyba czegoś nierozumienie.Chrystus nie nałożył obowiązku nauczania na królów czy rządzących ALE TYCH CO IDĄ ZA NIM.
4 miesiące temu / rucola
 
do Darius: Sprawdź kto płacił za tą "sowiecką okupację". Zainteresuj się za czyje pieniądze został wybudowany cały ten komunizm a zobaczysz, że USA niczym się od komunistów nie różni. Mają na rękach tą samą krew co komuniści bo za ich pieniądze komuchy kupowali kule, które kończyły w głowach polskich oficerów w Katyniu. Jak śpiewa klasyk " historia uczy lecz nie każdego".
4 miesiące temu / Marcin
 
@Janusz z Koloni: "...społeczeństwo polskie z wyjątkiem Podkarpacia nie zrozumiało..." - proszę nie przesadzać z tym Podkarpaciem. To, że większość w tym zapomnianym przez świat miejscu głosuje na PiS dzięki socjalowi?, nie oznacza, żeby ludzie tu mieli być od razu tak bardzo bogobojni. Może starsi. Reszta jest podobna w praktyce do działań partii rządzącej.
4 miesiące temu / Republikanin
 
Jestem się w stanie założyć że nowy marszałek sejmu zostanie w maju wybrany na prezydenta. I to będzie koniec PiSu...
4 miesiące temu / Piotr
 
Kolejna odkryta karta "katolickiej i konserwatywnej partii" popieranej przez KATOLICKIE media, przez KATOLIKÓW, przez KATOLICKICH duchownych. Pamiętajmy, że sprawy nie "stały" się same. Są one wynikiem naszych działań i zaniedbań. Kto zatem jest odpowiedzialny za powyższy stan rzeczy w temacie obrony nienarodzonych dzieci? Proszę o w końcu o refleksję.... Dziękuję Bogu za Konfederację, która pozwoliła mi głosować zgodnie z sumieniem. Módlmy się za posłów i działaczy Konfederacji.Dziękuję Panu Grzegorzowi Braunowi za głosowanie przeciw obecnej przewodniczącej Komisji sejmowej ds.Rodziny oraz za film o eugenice. Dziękuję kochanej redakcji PCH24
4 miesiące temu / Bożenka
 
Przestańmy w końcu PiS nazywać partią prawicową... To partia centrowa, która poza deklaracjami o wydźwięku chrześcijańskim niezbyt ochoczo broni praw Boga... Zresztą scena polityczna w Polsce pokazuje jak obecna jest demoralizacja w przekonaniach polityków... W większości walczą z Bogiem przez próby projektów ustaw, które bezpośrednio godzą w Boże Przykazania. Nie obchodzą mnie potęgi tego świata, gdyż jego historia dowodzi, że fałszywie pojmowana władza wcześniej czy później prowadzi do rozpadu struktur politycznych... Francja, Anglia, Niemcy, USA, Kanada, Chiny... To kolosy na glinianych nogach, które wcześniej czy później upadną jak starożytny Rzym, Persja, Babilon, Egipt... Walka z Pawdziwym Bogiem i kumanie się z demonem zawsze do tego prowadzi... A to, że są tacy naiwni, którzy nie wierzą Boga, no cóż przekroczenie bramy doczesnosci i wieczności może być dla nich bolesnym przebudzeniem... A dzisiejsze czasy na to wyraźnie wskazują...
4 miesiące temu / Krakusik
 
Miałeś, chamie, złoty róg, miałeś, chamie, czapkę z piór: czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur, ostał ci się ino sznur.
4 miesiące temu / Grzegorz
 
Jak ten sojusz PIS -SLD ma sie do slow przysiegi wczorajszej TAK MI DOPOMOZ BOG ! po czynach ich poznacie moja rodzina glosowala na konfederacje jako jedyna partie za zyciem katolicy otworzcie oczy!
4 miesiące temu / bucik
 
JPII powiedział, cyt.: Naród który zabija własne dzieci jest narodem bez przyszłości. Dla kogo chcecie budować Polskę dobrobytu? - dla sukcesorów - 447... "Konstytucyjna ochrona życia ludzkiego - od naturalnego poczęcia do naturalnej śmierci - nie jest i może być przedmiotem politycznej manipulacji!Oddanie Komisji d/s Rodziny przez PiS pod kierownictwo przedstawicielki sodomickiej ideologii mającej na celu zniszczenie polskiej rodziny - to zdrada największego sacrum Polskiego Narodu przez wiarołomnych posłów z PiS!Powyższą decyzję odbieram jako poniżenie również mojej godności!Za oddany na Was głos napluliście mi publicznie w twarz, a co najistotniejsze napluliście w Twarz naszemu Stwórcy utożsamiającemu się z tymi najmniejszymi nienarodzonymi bezbronnymi istotami ludzkimi, których przelana krew spada na Was, na mnie i innych Waszych wyborców.Ta Wasza hipokryzja to początek Waszej i niestety klęski tych którzy Wam zaufali!Nie zbudujecie Polski dobrobytu na tysiącach nienarodzonych mordowanych w "
4 miesiące temu / Henryk
 
W Niemczech rozszarpano na strzępy przez rok 2018 dzieci w liczbie 101.000, a w 2017 w liczbie 101.200 tyś.To oznaczało by na Polskę wyrok śmierci na 45.000 tyś, a nie 3.000 tyś aborcji. Oczywiście szkoda każdego dziecka, ale społeczeństwo polskie z wyjątkiem Podkarpacia nie zrozumiało dotychczas, że aborcja to dzieciobójswo. Dlatego najpierw edukacja, a dopiero potem całkowity zakaz. Można jeszcze spróbować te 3.000 dzieci próbować wykupić od morderców!
4 miesiące temu / Janusz z Koloni
 
Przeciąganie w nieskończonośc o czymś swiadczyło.Episkopat robi z siebie ofiarę,ze niby co, został oszukany,przez PIS ? A TV Trwam ,ojciec dyrektor,to nie mógł zareagować ?Ojciec Rydzyk powinien im wyznaczyc termin,gdyby nie dotrzymali winien byłzamknąć swoje studio. I nie weszliby do Sejmu. Ci co głośno bronili zycia p. Godek i p.Braun i inni,byli zamilczani.Boże co to za tłumaczenie ,że myśleli ,że moze pózniej ? Przeciez,mordowano dzieci codziennie ,a episkopat czekał,że może pózniej coś sie zmieni ? Episkopat, ponosi taki sam grzech ,jak ci co mordowali,a może jeszcze większy od tamtych? .850tys.podpisów ludzi świadomych,ktorzy Natychmiast żadali przerwania aborcji.Po co taki episkopat,który daje Komunię świetą ludziom ,którzy są za aborcją.Przed Bogiem w Trójcy Swiętej będziecie się tłumaczyli.Mordowano dzieci codziennie ,a wy czekaliście,i mowicie ,ze was PIS oszukał?
4 miesiące temu / obserwator
 
Sz wyborcy kiedy zrozumiecie ze PIS to partia lewicowa ,a nie żadna prawica. Juz kiedyś pisałem ze,P Pr Kaczyński oficjalnie w jakimś programie tv nie pamietam jakim,powiedział ze nie widzi problemu koalicji z lewica P Millera,ze to juz nie ta sama lewica tylko zreformowana. Wiec dla mnie to żadna nowość. Ja juz na nich nie głosuje,od czasu dobrej zmiany,pseudo. I dziś juz tez mogę powiedzieć ze,w wyborach prezydenckich tez nie zagłosuje na super prezydenta P Dudę.Ciesze się ze mój głos w wyborach do parlament krajowego, nie został zmarnowany,mimo straszenia przez PIS,zagłosowałem na ruskie onuce czyli konfederacje. Zastanówcie się drodzy wyborcy zanim oddaci swój głos na któraś z parti. Pozdrawiam
4 miesiące temu / Kazimierz
 
Ten, kto uwaza, ze ma prawo jako czlowiek decydowac o zyciu lub smierci innego czlowieka jest NAZISTA, podobnym do niemieckiej Rasy Panow z 2. Wojny Swiatowej. Ci, ktorzy milcza i umywaja rece od sprawy sa wspolwinnymi. Stawiam pytanie :ilu NAZISTOW weszlo w owczej skorze do Sejmu i Senatu? Ilu ich jest w szpitalach, instytucjach? Strach myslec! PiS obiecuje Polakom dobrobyt za cene niewinnie zabitych dzieci. Kazdy Polak powinien sie zastanowic, czy jest to Warte? Zabija sie pare tysiecy "chorych" dzieci, bo nie beda pozniej pracowaly na emerytury, beda tylko obciazeniem?
4 miesiące temu / CH
 
a jakie kompetencje ma ta pani Biejat do kierowania polską polityką społeczną i zagadnieniami rodzinno-opiekuńczymi?! niekompetencja już nie mówię o oszustwie "jedynej słusznej partii katolickiej"
4 miesiące temu / muelhausen
 
ludzie i tak na nich zagłosują ponownie: "bliższa koszula ciału" ważniejsze 500+ i itp. niż jakaś aborcja jakiś nienarodzonych, zresztą RM znów podpowie jak zgrabnie włączyć mechanizm racjonalizacji
4 miesiące temu / vera
 
Cała polska polityka jest przesiąknięta masonerią. I w PiSie też niestety na chwilę obecną rządzi fartuszkowa banda
4 miesiące temu / krisbac
 
a co sie spodziewac skoro PIS swiadomie zezwolil na niespotykane profanacje w tym oficjalne MATKI BOZEJ KROLOWEJ POLSKI a prokuratura pod wladza Ziobry oglasza ze nie jest to przestepstwo TO OSWIADCZAM ZE SA WSPOLSPRAWCAMI CZYNU PRZEZ SWIADOME ZANIECHANIE ZATRZYMANIA CZYNU PRZESTEPCZEGO nie ludzcie sie ze jakies ciche poinformowanie ze sprawa pozostanie ponownie sprawdzona cos znaczy to jest czyste mydlenie oczu bo sa wybory
4 miesiące temu / ZBIGNIEW
 
Google: ,,Była Pierwsza Dama przeciwko zakazowi aborcji. Ten apel Marii Kaczyńskiej trzeba przypomnieć PiS" I stał się Smoleńsk.... Ajvajajvaj: Kaczyń-ski. Sikor-ski, Kwiatkow-ski, Rostow-ski, Komorow-ski, Jaruzel-ski, ... Moja św. pamięci Babcia mówiła mi kiedyś, że po II WŚ, eskimosi, którzy zostali w Polsce, aby być nierozpoznawalnymi dla innych , a rozpoznawalnymi miedzy sobą, do swoich nazwisk dodawali końcówkę - ski. Oczywiście byli eskimosi dobrzy i źli. Mam wrażenie, a nawet pewność, że dziś do władzy poszli i idą eskimosi ŹLI.
4 miesiące temu / Airam
 
Dlatego nie głosowałem na PiS i nigdy już nie zagłosuję. Módlmy się do Boga o nową, katolicką partię. Bez Boga znikniemy z mapy świata bezpowrotnie, z Bogiem zostaniemy wywyższeni. Powtórzę raz jeszcze tylko modlitwa może uratować Polskę i Polaków.
4 miesiące temu / ChrześcijaninP
 
Spokojnie. Przysłowie mówi: Człowiek myśli, Pan Bóg kreśli. A wiadomo, że przysłowia są mądrością narodu. Ufajmy Bogu i trwajmy przy Nim i Jego nauce. No i módlmy się na różańcu do Maryi Królowej Polski.
4 miesiące temu / Maria
 
PiS dostał od Polaków następną 4letnią szanse.Polacy oczekują że m.in. zrobią porządek z mafią sędziowską,zdrajcami,brukselskimi donosicielami i złodziejami,zaprowadzą porządek w ratuszach dużych miast i zrepolonizują media.Nie potrzebne są nam działania w stylu:"grozi mu do 12 lat więzienia"jeżeli przestępca zostaje uniewinniony.Oczekujemy jasnego stanowiska na temat ustawy 447.To co robiliście i nadal robicie to tylko szukanie nowych wyborców a nie walka a przestępcami i patologią.Jestem za powołaniem do życia "Kolegium do spraw wykroczeń". Dawno temu Kolegia nadużywały swojej władzy, ale obecnie zdawały by zadanie.Skończyły by się lewackie burdy uliczne.Jeżeli nie posłuchacie obywateli to za 4 lata zwycięzcami wyborów będzie Konfederacja albo czerwona zaraza.Jeżeli będziecie tylko kupować wyborców to następnej szansy w 2023r.już nie dostaniecie.
4 miesiące temu / Matm
 
Myślę, że Polacy powinni otworzyć oczy i dostrzec, kto stoi za obecną elitą w Polsce PIS, PO, SLD, PSL. Wiele afer, wiele komisji sejmowych - za które my płacimy - i ciągłe nie ma winnych - ukaranych jak w przysłowiu "kruk krukowi oka nie wykole" Już nie długo okaże się, że Polacy są narodem drugiej kategorii we własnym kraju, do czego dążą elity polityczne. Obecnie następuje wymiana osób na kierowniczych stanowiskach w spółkach skarbu państwa na nikomu nie znane osoby przywiezione w teczce przez premiera Morawieckiego. Warto pamiętać słowa Pisma Świętego. "Po owocach ich poznacie" Mt 7,15?20, "Strzeżcie się wilków w owczej skórze" Mt 7,15 Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje Mt 6,21
4 miesiące temu / Karol
 
Już kiedyś pisałem, że PiS na myckę założył rogatywkę i udaje wielkich bojowników o Polskę. No ale Polacy wybierają na zasadzie symboli, albo bo moja pani on ma ładny uśmiech.
4 miesiące temu / Johnny
 
@Second Czy musimy czekac az wymorduje się 22 tys Polaków? To za jakies 20 lat...
4 miesiące temu / Trąbolot
 
Znałem dziewczynę, której "lekarz" mówił, że jej dziecko było tak silne, że skutecznie uciekało przed tymi jego narzędziami śmierci.
4 miesiące temu / czloax
 
Mafie, służby, loże...
4 miesiące temu / qlnick
 
PiS nie okłamywał wyborców tylko MATACZYŁ . Mówił to co chcieli usłyszeć wyborcy chodzący do Kościoła. Na dowód rozmowy niedokończone w R.M. i RADA red. prowadzących / redemptorystów ABY WYBIERAĆ MNIEJSZE ZŁO. Wszyscy używający rozumu to wiedzieli
4 miesiące temu / iskierka
 
Narod ktory MORDUJE swoje dzieci sam zginie.
4 miesiące temu / Georg
 
A to wszystko dlatego, że PiS chce płynąć w głównym nurcie globalizmu. Czyli w nurcie neobolszewizmu. Stąd taki ruch.
4 miesiące temu / grimm
 
Przecież Lech Kaczyński sprowadził lożę masońską do Polski. Kto normalny i rozsądny wierzył, że brat bliźniak jest inny, skoro to on jak zwykle, naprawdę rządził tyle że z tylnego siedzenia. Jeśli ktoś sprowadza sługi szatana do Polski, to nie możemy myśleć że jest przyjacielem Polski i Polaków.
4 miesiące temu / taki 1
 
PiS zwiódł w tym zakresie. Nie wiemy ilu sprawiedliwych znajdzie się w tej formacji i którzy to są aby ma nich wyłącznie głosować. Ale skąd wziąć pozostałych? Jaka pewność, że po wyborze znów nie zawiodą? To są pytania na debatę.
4 miesiące temu / Kalikst
 
To nie hipokryzja PIS względem aborcji,to jest TOTALNA HIPOKRYZJA. Ta partia nie jest "tym" za kogo oficjalnie się podaje, czy deklaruje, nie miejmy juz złudzeń...To, co się "dokonało" przez te cztery lata jest jawnym tego dowodem. Najwyższa pora, aby tworzyć partię, w której znajdą się ludzie prawego sumienia, pragnący prawdziwego dobra Narodu.
4 miesiące temu / Gość
 
Każdy ma swoje zadanie. Kazdy z tego zadania zostanie rozliczony. Chodzi o talenty. Poczekajcie, czasami z czegoś złego może wyjść coś dobrego. Oglądaliście film Nieplanowane. 22 tyś aborcji, a teraz swoją postawą Abby ratuje życie. Profesor Chazan, nasz przykład.
4 miesiące temu / Second
 
Wolę mimo wszystko PiS i polskich komunistow niż Konfederację i ich wściekłą nienawisć do USA z jednoczesnym sentymentem proputinowskim.Szybko zapominajcie czym była okupacja sowiecka- ideologia mająca na sumieniu dwukrotnie więcej ofiar niż niemiecki nazizm
4 miesiące temu / Darius
 
"wykorzystali oswiadczenie" aja jaj.Czy mozna bylo spodziewac sie blogoslawienstwa czarnej Madonny?
4 miesiące temu / stan
 
Nie bądźmy naiwni. Biskupi wiedzieli co jest grane.
4 miesiące temu / Leaf427
 
CZYLI POLSKA IDZIE DO ZAGLADY I TO GLOSAMI PTRIOTOW ZWIEDZIONYCH KAMELEONAMI WIDAC ZE GRA IDZIE O TO BYSMY BYLI INDIANCAMI A U NAS POWSTALA NOWA AMERYKA WIEC BEDZIEMY W REZERWACIE JAKO EGZOTUCZNY POBOZNY NAROD FILM O TYCH CO UKRADLI KSIEZYC Z LAT 60 tych mial okultystyczne przeslanie a SMOLENSK to byla czystka polskiej inteligencji i ntakie czystki sa przeprowadzane od wiekow czy to powstania bez szans a potem jest co czcic ale wszystko zmierza do jednego celu NOWEGO SWWIATA BEZ BOGA
4 miesiące temu / ZBIGNIEW
 
@Wybór: skoro każdy ma prawo decydować o sobie, to czemu tylko matka może zamordować siebie czyli dziecko? A ojciec dziecka nie może zamordować siebie czyli dziecka? Gdzie równouprawnienie?
4 miesiące temu / as
 
@przyjaciel Seco: poczekaj przyjacielu cierpliwie, za trzeciej kadencji PiS na pewno obroni dzieci. Ewentualnie za czwartej.
4 miesiące temu / Third&Fourth
 
Ja tym razem nie dałem się oszukać. Nie wierzę od dawna w demokrację. Albo zaczniemy aktywnie działać albo będziemy ogoleni do kości.
4 miesiące temu / Gość
 
"Tak więc głosami między innymi naczelnego antykomunisty Antoniego Macierewicza, wicemarszałkiem Sejmu został Włodzimierz Czarzasty, człowiek który wstąpił do PZPR już po ogłoszeniu stanu wojennego!" WIDAĆ WIĘC, ŻE TZW. WYBORY to CZYSTA BLAGA.
4 miesiące temu / Ryś
 
Dlatego ja głosowałem w wyborach na Konfederację, bo póki co to jedyna partia o katolickich poglądach w tym kraju.
4 miesiące temu / Maciek
 
Abp Jędraszewski skrytykuje PiS?
4 miesiące temu / M.
 
To straszne, że PIS zamiast porozumieć się z Konfederacją w sprawie niezabijania dzieci szuka kompromisów.
4 miesiące temu / Katolik
 
Układ okrągłego stołu ma się dobrze, zarządzenia Kiszczaka i POPiS wraz z lewakami kontynuuje.
4 miesiące temu / finka
 
kto wierzy socjalistom heretykom - patrz: Rerum Novarum z PiS, ten sam sobie szkodzi. Innym niestety też...
4 miesiące temu / Ar
 
Dla eskimosów każde polskie dziecko to goypies, więc skąd to zdziwienie???
4 miesiące temu / hmm?
 
do ,,druh ryszard". cyt. ,,Nie wiem czy jest to dobra czy zła taktyka". W sprawach Bożych nie istnieje taktyka,a jedynie Boże Prawa - V NIE ZABIJAJ. Kto z Bogiem, z tym Bóg. PiS w poprzedniej kadencji dostało szansę od Boga - większość w Senacie i większość w Sejmie. Mogli powstrzymać zabijanie eugeniczne. Nie uczynili tego. Zdradzili Boga i oszukali swoich wyborców. Z Bogiem nie ma żartów. Nawet jeżeli są tylko ,,malowana prawicą" i w Boga nie wierzą, to kara ich dosięgnie. Żal mi cię Polsko.
4 miesiące temu / Maria
 
Hanba piszlam gumofilce!
4 miesiące temu / Nick
 
Wyborcy pisu, opamiętajcie się! O ile czytacie media takie jak to, oprócz Sakiewicza. Bierzecie na siebie krew dzieci
4 miesiące temu / Piotr
 
zrozumcie w końcu że PiS to lewica,,, prawicowe mają jedynie slogany, bo tak im wyszło w badaniach, że to jest chodliwe,,, każdy kto na nich zagłosował ma krew tych nienarodzonych dzieci na rękach,,,
4 miesiące temu / antykosmita
 
W Polsce mimo wszystko nie ma żadnego prawnego nakazu aborcji. Przede wszystkim potrzebne jest formowanie prawych sumień w domach, kościele i szkołach. Rząd powinien finansowo wspierać kampanię informacyjne o życiu poczęte i nie opłacać zabijania poczętych dzieci pieniędzy publicznych
4 miesiące temu / Klasyk
 
I bardzo dobrze, każdy ma prawo o sobie decydować
4 miesiące temu / Wybór
 
Nie wiem, czy PIS okłamał wyborców. Każdy kto śledził temat widział, że projekt ustawy antyaborcyjnej został odłożony do tzw. "zamrażarki", a więc widać było, że PIS nie chce zajmować się ograniczaniem prawa do aborcji. Zaś przed wyborami premier Morawiecki całkiem jasno oświadczył, ze PIS nie będzie nic zmieniał w tej sprawie. Więc każdy wiedział jakie jest stanowisko PIS-u i hierarchia kościelna też powinna wiedzieć i przestać popierać PIS przed wyborami.
4 miesiące temu / tradycja
 
Zdaje się, że nie wszyscy widzą jakie czasy się zbliżają. Jaka cywilizacja opanowała serca i umysły cywilizacji zachodniej. Śmierć na życzenie, wspomagane samobójstwo, eutanazja starców i nieproduktywnych ludzi, mordowanie dzieci nienarodzonych. Taka niestety jest rzeczywistość,ci którzy nie chcą tego dostrzec są bardzo krótkowzroczni i nie biorą pod uwagę, że ruszenie kamienia uruchomi lawinę, a jej skutek może być odwrotny od dobra zamierzonego. Nie chcę przypominać powiedzenia o tym, : "że dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane". Sądzę, że obóz Zjednoczonej Prawicy boi się naruszenia kruchego "rozejmu" w sprawie aborcji, nie wiedząc czym skończyłby się taki projekt legislacyjny, więc wszystko robi ażeby niczego nie zmieniać w sprawie mordowania nienarodzonych dzieci. Nie wiem czy jest to dobra czy zła taktyka, bo nie wiemy do czego by naruszenie "rozejmu" doprowadziło, ale polityk jest od tego, ażeby czasami zdobyć się na odwagę i pójść pod prąd czasu zastanego
4 miesiące temu / Druh Ryszard
 
Może być również inaczej: przewodniczący Komisji opowie się za procedowaniem projektu i PiS będzie podwójnie ugotowany !
4 miesiące temu / Frondo z Krainy
 
Minister propagandy PiSu Jacek Kurski zapraszał zawsze przedstawicieli SLD i wiosny a nigdy Konfederacji PiS to ściema
4 miesiące temu / qwerty
 
Oczywiście nie głosowałam na PiS, ale takiego obrotu spraw nawet ja się nie spodziewałam.
4 miesiące temu / BP
 
Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości Tylko jednostki w śród Posłów może są patriotyczne i wolnościowe.90% rządzicieli prowadzi Polskę na manowce do globalizacji i niewolnictwa wspierając zdradziecki i komunistyczny KK już przejęty całkowicie przez lewactwo.
4 miesiące temu / ma,ryś
 
Ale czy PiS kogoś zmusza do aborcji? Aborcji winne są matki, ojcowie i ich rodziny. Nie partia.
4 miesiące temu / kid
 
PIS see you lejter aligejter. Partia socjalistyczno-lewicowa jaką jest PIS już zaczynamy odliczanie jej upadku. Jeszcze mają Radio Maryja, które do ostatnich sił będzie bronić PISu. Tak bezcześcić dobre imię Maryi.
4 miesiące temu / Gość
 
Panie Second niech Pan broni Pisu ponieważ zaraz go wszyscy na tym forum zjedzą. A to przecież taka katolicka partia. Wszyscy jeszcze kilka godzin temu przysięgali na Boga. Czyżby już zapomnieli? Może ich Bóg siedzi w ONZ? No Panie Second czekamy na jakiś partiotyczno-katolicko-chrześcijańsko-biblijny wpis. Liczę na Pana.
4 miesiące temu / przyjaciel Seco
 
Przecież Morawiecki jeszcze przed końcem kadencji powiedział, że temat zaostrzania aborcji wywołuje duże podziały społeczne oraz protesty, więc pozostawią kompromis aborcyjny. Nie wiem dlaczego ktoś dalej uważa, że PiS zakaże aborcji, skoro premier jasno się wypowiedział, że nie mają zamiaru tego zrobić. W programie partii w dodatku nie ma nic o zakazie aborcji, w programie konfederacji jedynie znalazł się taki zapis.
4 miesiące temu / Marek
 
PiS to partia antykatolicka, antynarodowa, antywolnościowa.
4 miesiące temu / John Galt
 
PiS z uporem maniaka podcina sobie gałąź na której siedzi. Niedługo więc z niej spadnie. Obawiam się lawiny zmian już się nie da zatrzymać i Polska przepadnie na dobre...
4 miesiące temu / Piotr
 
I JESZCZE KTOŚ MA ZŁUDZENIA CO DO PISU?PRZECIEŻ TO SAMO ZŁO...
4 miesiące temu / FIGHT TILL DEAT
 
PIS TO ZDRAJCY BOGA! Tak! Trzeba to nazywac po imieniu! TO ZDRADA BOGA! Nie GLOSOWAC NA DUDE I PIS NIGDY WIECEJ!
4 miesiące temu / TOMASZ
 
Nie żartujcie z poważnej sprawy! aborcja pozostanie w tych samych rękach winnych niewinnej krwi. Obłudny, zdradziecki okrągłostołowy PiS nigdy nie był i nie będzie prawicą. To lewactwo upozorowane na pobożne i patriotyczne. Jak trzeba być ślepym, żeby tego nie widzieć. Proponuję też przy okazji nowe powiedzenie: Ślepy jak Episkopat.
4 miesiące temu / gość katolik
 
To teraz konieczny jest różaniec na szaniec pod biurami PiSu. Jak najszybciej.
4 miesiące temu / jac
 
To jest okrągłostołowa masoneria, poznać ich było już wcześniej jak duszony jest NARÓD, tzw marsze Smoleńskie, kulminacją była walka o KRZYŻ, potem nastały czasy wyciszenia i pomników masońskich, pierwszy postawili na Placu choć w koncepcji miał być krzyż, ale zostawili schodki masońskie, potem pomnik L. Kaczyńskiego i tak pogrzebali całą sprawę POLSKĄ, później uczty BALTAZARA z Johnnym Daneelsem agentem mossadu, wizyty DUDY i TUSKA w ONZ, złapali haczyk FINANSJERY ŚWIATOWEJ, a teraz dokonuje się realizacja postanowień światowych małymi kroczkami niczym tchórz, czyli demontaż wartości, czyli Lewica małymi kroczkamiPO< LEWICA, PSL do przodu, a tzw PiS, będzie co roku ustępował w imię tzw postępu i zgniłych kompromisów, czyli jak mawiał Churchill mieliście do wyboru wojnę, albo wstyd, wybraliście wstyd, a wojnę i tak będziecie mieli! Zwracam uwagę, co rząd PiSu nam jeszcze szykuje od strony finansowej, czyli wprowadzenie powszechnych płatności kartą.,
4 miesiące temu / axe
 
Czy jest jeszcze w Polsce polityk ktory mowi prawde ??? Czy na tronie w Polsce siedzi szatan ???
4 miesiące temu / Georg
 
ajwaj! PiS okłamał wyborców, wow! Nikt się tego nie spodziewał, szokująca informacja. Naprawdę? Ile jeszcze takich tytułów będzie? Po roku poprzedniej kadencji było już wszystko jasne.
4 miesiące temu / rat
 
Mają krew niewinnych na rękach. Tyle w temacie.
4 miesiące temu / mj
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.