Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   SIERPNIA   2018 r.

Św. Piusa X, papieża
Św. Apolinariusza
 
 
 
 

PiS i ekolewica – skąd ta niechęć do polskiej branży futrzarskiej? VIDEO


Ataki na polską branżę futrzarską stawiają polityków Prawa i Sprawiedliwości w jednym szeregu ze skrajną lewicą. Jednak radując neomarksistów, ekologów i wyznawców teorii o „zrównoważonym rozwoju” mówią również „nie” opartemu o Prawo Boże Porządkowi. Plany rządzących komentują w programie Między Newsami Michał Wałach i Tomasz Kolanek.

 

 


DATA: 2018-02-09 07:39:00
AUTOR: MICHAŁ WAŁACH, TOMASZ KOLANEK
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Kilkuset gości w całej Polsce usadziło się jak żabka w błotku i dzięki tym fermom spijają soki i opływają w luksusy. A PiS jako partia socjalistyczna tego nie będzie tolerować. Fermy futerkowe są też wylęgarnią elementu potencjalnie kryminogennego. Jeśli ktoś dzień w dzień morduje kilkaset zwierząt to na pewno nie jest niezachwiany psychicznie.
6 miesięcy temu / krzysiek
 
Jestem całym sercem za zwierzątkami, to nie jest godne człowieka mordować z zimną krwią inne boże stworzenia dla futer ( dla ludzi pysznych i pustych)Można się przebranżowić, wielu wcześniej musiało, mimo iż nie prowadziło tak drastycznej hodowli.
6 miesięcy temu / bogusia
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 75 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.