Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   19   LUTY   2018 r.

Św. Konrada z Piacency
 
 
 
 

PiS i ekolewica – skąd ta niechęć do polskiej branży futrzarskiej? VIDEO


Ataki na polską branżę futrzarską stawiają polityków Prawa i Sprawiedliwości w jednym szeregu ze skrajną lewicą. Jednak radując neomarksistów, ekologów i wyznawców teorii o „zrównoważonym rozwoju” mówią również „nie” opartemu o Prawo Boże Porządkowi. Plany rządzących komentują w programie Między Newsami Michał Wałach i Tomasz Kolanek.

 

 


DATA: 2018-02-09 07:39:00
AUTOR: MICHAŁ WAŁACH, TOMASZ KOLANEK
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Jestem całym sercem za zwierzątkami, to nie jest godne człowieka mordować z zimną krwią inne boże stworzenia dla futer ( dla ludzi pysznych i pustych)Można się przebranżowić, wielu wcześniej musiało, mimo iż nie prowadziło tak drastycznej hodowli.
9 dni temu / bogusia
 
Jest taki traktat w Sumie św. Tomasza o Głupocie. Rozważa on tam kwestię głupoty i zadaje pytanie czy głupota jest grzechem. Przedstawia tam dwa argumenty że głupota może pochodzić od uszkodzenia mózgu lub jako wada wrodzona. Jest też trzecia możliwość że człowiek może być ogłupiony czymś z własnego wyboru lub pożądliwości. Pierwsze dwa argumenty są w traktacie o głupocie usprawiedliwione poneważ nie są konsekwencją świadomego i celowego wyboru, natomiast kategoria trzecia już grzechem jest. Obowiązkiem człowiek a tym bardziej chrześcijanina jest nie być głupim a tym samym nie grzeszyć. Każdy kto z własnej woli się ogłupia albo daje się ogłupiać grzeszy. Wszystkich działaczy na rzecz wegetarianizmu i walczących o prawa zwierząt uważam za ludzi głupich i nie rozumiejących ani samych siebie ani przyrody a tym bardziej świata w którym żyjemy. Jeśli są chrześcijanymi to grzeszą i powinni prostować "drogę pańską" którą sobie wykoślawili.
9 dni temu / Krzysiek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 65 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.