Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   LUTY   2020 r.

VII Niedziela zwykła
Św. Polikarpa, biskupa
Bł. Wincentego Frelichowskiego
Bł. Izabeli, królewny
 
 
 
 

Pierwsze czytanie projektu „Stop pedofilii”: pusta sala sejmowa i wściekły atak lewicy


Odtwórz w YouTube
 

Doczekaliśmy czasów, w których społeczeństwa stopniowo oswajane są z ohydnym zjawiskiem pedofilii. Wpływowe środowiska próbują przemycać przekaz mówiący o rzekomo pozytywnych aspektach kontaktów seksualnych z udziałem dzieci, pod warunkiem obustronnej zgody. Innym niebezpiecznym zjawiskiem jest zachęcanie kilku- bądź kilkunastoletnich dzieci do aktywności w sferze płciowej, nie tylko poprzez spornografizowaną antykulturę, lecz także za pośrednictwem tak zwanej edukacji seksualnej, ukazywanej – a jakże! – pod pretekstem troski o najmłodszych.

 

W odpowiedzi na te haniebne działania ponad 300 tysięcy Polaków podpisało obywatelski projekt ustawy „Stop pedofilii” mający na celu ochronę społeczeństwa przed ideami, jak przymusowa „nowoczesna edukacja seksualna”, które mogą zachęcić pedofilów do wychodzenia z cienia i usypiać społeczny opór.

 

We wtorek 15 października, tuż po sejmowej debacie nad projektem, naszymi rozmówcami w Sejmie byli: Mariusz Dzierżawski, Anna Trutowska i dr Bawer Aondo-Akaa z Fundacji Pro – Prawo do Życia, mecenas Olgierd Pankiewicz, pełnomocnik komitetu inicjatywy ustawodawczej „Stop pedofilii” oraz poseł Anna Maria Siarkowska z klubu Prawo i Sprawiedliwość.


DATA: 2019-11-05 14:18:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Jak to, słudzy szatana ZNÓW są w Sejmie? ZAWSZE tacy bywali. Nie mówię, że dotyczy to wszystkich posłów.
4 miesiące temu / @dobra rada
 
Oczywiscie ze nalezy zabronic organizacji skupiajacych pedofili. Nalezy rowniez zabronic jakiejkolwiek reklamy zwiazanej lub popierajaca pedofilie. To obroni nasze dzieci przed deprawacja od najmlodszego. Ci ktorzy popieraja ta deprawacje niech sie zastanowia bo jak juz zobacza jakie szkody wyrzadzili swojemu dziecku to bedzie juz za pozno zeby go z tego wyciagnac.A ze opozycja popiera tych zboczencow to zrozumiale bo oni popieraja opozycje. Bez ich udzialu to opozycja stracila by polowe poparcia i wtedy bylby koniec opozycji. Dlatego ich tak mocno bronia
4 miesiące temu / VIK
 
Polac wejscie do sejmu woda swiecona i sludzy szatana nie beda w stanie wejsc na sale i wyc. Czasy trudne sludzy szatana znow sa w Sejmie.
4 miesiące temu / dobra rada
 
to ciekawe i zastanawiające, że lewactwo nie chce zatrzymać pedofilii.... czyżby coś się za tym kryło?
4 miesiące temu / robert
 
Dziękuję Wam że jesteście też moim głosem????Całym sercem jestem za zachowaniem czystości dzieci i prawa chroniącego je przed dewiantami. "Niech Wasza mowa bedzie: tak- tak, nie- nie" Tylko czyste i klarowne intencje...
4 miesiące temu / Ann
 
Lewica obnaża, po raz kolejny, swe perwersyjne oblicze promotorów dewiacji.
4 miesiące temu / Karol
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 128 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.