Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   26   STYCZNIA   2021 r.

Św. Tymoteusza, biskupa
Św. Tytusa, biskupa
 
 
 
 

Perły polskiego katolicyzmu: Kalwaria Pacławska [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

„Prawda, dobro i piękno” – tą dewizą kierują się dziennikarze i publicyści portalu PCh24.pl oraz telewizji PCh24 TV. Codziennie relacjonujemy i omawiamy dla Państwa najważniejsze informacje z życia Kościoła katolickiego, Polski i świata. Nieustannie tworzymy nowe projekty mające na celu przebudzenie ludzkich sumień i pokazanie, że walka o Boży Porządek, obrona tradycji i rodziny, to jedyna droga do przywrócenia normalności pozbawionej wszelkiej maści lewicowo-liberalnych ideologii. Wszystko to robimy z myślą o Państwu i dla Państwa.

Każdego dnia nasi dziennikarze obnażają kłamstwa, jakie próbują wmówić nam rewolucjoniści oraz promotorzy „nowego, wspaniałego świata”. Nasi operatorzy w ciągu roku przemierzają tysiące kilometrów, aby przygotować dla Państwa reportaże z frontu wojny cywilizacyjnej, która nieustannie się zaostrza. Nasze krakowskie studio regularnie gości najwybitniejszych ekspertów, historyków, działaczy społecznych, publicystów oraz kapłanów, którzy nie boją się mówić prawdy.

 

Przez ostatnich kilkanaście miesięcy przygotowaliśmy dla Państwa wiele filmów dokumentalnych. „Mięsożerca. Wróg numer jeden” opowiadający o nowej eko-wege-religii już na etapie produkcji wywołał poruszenie graniczące z paniką w lewicowych mediach, które za wszelką cenę próbowały zdyskredytować jego twórców i bagatelizować przedstawione w nim zagrożenia.

 

Dokument „Ich prawdziwe cele”, w którym przedstawiono historię ewolucję ruchu LGBT został zablokowany i usunięty z serwisu YouTube. Do dzisiaj nie uzyskaliśmy odpowiedzi od internetowego giganta na jakiej podstawie podjęto tę decyzję.

 

„Fatima. Orędzie wciąż aktualne”, „Rewolucja totalnej wolności”, „Śmierć Wandei. Ludobójstwo dumą Francji” - nieustannie biją rekordy popularności, a podczas ich publicznych pokazów sale kinowe są wypełnione do ostatniego miejsca.

 

W ostatnim czasie rozpoczęliśmy pracę nad wyjątkowym i ważnym projektem – serią „Perły polskiego katolicyzmu”, w której prezentujemy Państwu wspaniałe dziedzictwo polskiej architektury sakralnej.


Dotychczas mogli Państwo podziwiać piękno opactwa Benedyktynów w Tyńcu, sanktuarium pasyjno-maryjne oo. bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej, klasztor karmelitów bosych w Czernej i opactwa Cystersów w Mogile.

Takich cudownych miejsc są w Polsce są setki i zrobimy co w naszej mocy, aby za naszym pośrednictwem mogli Państwo odbyć do nich wirtualną podróż oraz posiąść wszystkie najważniejsze informacje na ich temat. Jest to jednak niezwykle trudne zadanie.

Aby dotrzeć do niektórych pereł polskiego katolicyzmu musimy przemierzyć setki kilometrów. Nagrania, rozmowy z kapłanami, montaż i wiele innych czynności, dzięki którym nasze materiały są najwyższej jakości, pochłaniają mnóstwo czasu i energii. Właśnie dlatego pragniemy gorąco zachęcić Państwa do wsparcia naszej pracy.

 

Nasze media utrzymują się wyłącznie z dobrowolnych datków naszych Czytelników i Przyjaciół. Nie stoją za nami wielkie koncerny medialne, ani żadni politycy. To dzięki ludziom dobrej woli jesteśmy niezależni i nie musimy oglądać się na poprawność polityczną, ani na to, która partia jest aktualnie u władzy, aby starać się uzyskać od niej odpowiednie apanaże.

 

Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi odcinkami serii „Perły polskiego katolicyzmu” i wsparcia dobrowolnym datkiem bądź modlitwą naszej pracy, która zaowocuje kolejnymi materiałami. Wspólnymi siłami zachowajmy w pamięci nasze chrześcijańskie dziedzictwo.

 

Zespół PCh24.pl

Czytaj także:
DATA: 2020-08-05 11:40:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Niech Wam Bóg błogosławi I wszystkim którzy Go kochają I kochają prawdę. A tym nielicznym którzy tu w koszerny sposób robią krecią robotę niech Bóg da przejrzenie I powrót do prawdy I dobra.
5 miesięcy temu / Wyklęty
 
Dla mnie to drugi koniec Polski ale kiedyś chętnie z miejscowymi franciszkanami bym pojechał.
5 miesięcy temu / Marcin
 
Bylam w 2018r piękne Sanktuarium droga kryzowa Pana Jezusa na wzór Jerozolimy jednak sama miejscowość jak z końca lat 1950.panstwo nasze koniecznie powinno coś zrobic dla miejscowosci wschodnich Polski tu czuje sie wczesną komune współczuć mozna tym mieszkancom bo żywot tu jest ciężki.
5 miesięcy temu / ula
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.