DZIŚ JEST:   15   SIERPNIA   2020 r.

Wniebowzięcie NMP
Św. Tarsycjusza, męczennika
Św. Alfreda, biskupa
 
 
 
 

Pedofilię można zatrzymać. Trwa zbiórka podpisów pod projektem obywatelskiej ustawy

Pedofilię można zatrzymać. Trwa zbiórka podpisów pod projektem obywatelskiej ustawy
Fot. Pixabay
#STOP PEDOFILII    #USTAWA    #KODEKS    #KODEKS KARNY    #LGBT    #DEWIACJE    #SEKSUALIZACJA    #DZIECI    #SZKOŁA    #GENDER

Po zarejestrowaniu przez Marszałka Sejmu RP Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop pedofilii” ruszyła zbiórka podpisów. By Sejm zajął się projektem, musi zyskać on poparcie przynajmniej 100 tys. osób. Sprawa jest paląca, bo przez samorządy do Polski wlewa się fala deprawacji, która uderza w dzieci. Jest jeszcze czas, by ją powstrzymać.

 

Proponowane przepisy zakładają m.in. zmiany w Kodeksie karnym oraz wprowadzają zakaz propagowania m.in. w szkołach, mediach i służbie zdrowia zgodnej ze standardami WHO edukacji seksualnej dotyczącej osób małoletnich. Inicjatywa obywatelska jest odpowiedzią na podpisanie przez prezydenta Warszawy tzw. „Deklaracji LGBT+”.

 

Komitet ma trzy miesiące na zebranie kompletu podpisów. W zbiórkę włączyły się m.in. wolontariusze Stowarzyszenia Rodzin Wielodzietnych Warszawy i Mazowsza, Stowarzyszenia „Odpowiedzialny Gdańsk”, Stowarzyszenie Rodzice Chronią Dzieci oraz Fundacji Pro-Prawo do życia. Nie omijajmy ich, poprzyjmy projekt. Chrońmy dzieci. Powiedzmy „Stop pedofilii”.

 

Zanim jednak proponowane zapisy zostaną przyjęte, warto zachować czujność i nie dopuszczać seksedukatów do szkół. Jak poradzić sobie z zagrożeniem? Jak go rozpoznać? O tym wszystkim traktuje specjalnie przygotowany poradnik dostępny na stronie stoppedofilii.pl/poradnik/.

 

 

Zachęcamy także do lektury materiałów PCh24.pl, które przybliżają problem seksualizacji dzieci oraz założenia projektu „Stop pedofilii”.

 

Komitet Inicjatywy Ustawodawczej Stop pedofilii zarejestrowany. Jest decyzja marszałka Sejmu
Marszałek Sejmu potwierdził przyjęcie zawiadomienia o utworzeniu Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop pedofilii”. Oznacza to, że Komitet, którego celem jest zmiana zapisów ustawy Kodeks karny, tak by lepiej chroniły dzieci, został zarejestrowany.

 

Jak powstrzymać pedofila? Kulisy akcji w obronie dzieci

Fundacja Pro-Prawo do Życia wydała poradnik „Jak powstrzymać pedofila?”. O co chodzi w tej akcji? Odpowiada Mariusz Dzierżawski: To część ogólnopolskiej kampanii „Stop Pedofilii”. Od kilku lat spływają do nas sygnały od rodziców i nauczycieli, zaniepokojonych zajęciami szkolnymi, podczas których dochodzi do oswajania dzieci z patologiami seksualnymi, w szczególności z homoseksualizmem. Ten proceder trwa od dawna, gdyż tzw. „edukatorzy” seksualni wchodzą do kolejnych szkół na terenie całej Polski. Za pomocą naszego poradnika pomagamy rodzicom i nauczycielom rozpoznać tych ludzi, aby mogli zablokować im dostęp do dzieci.

 

Czy pedofilia będzie modna?

Nie ma zgody na propagowanie pedofilii – z tym zgodzi się zarówno prawica, jak i lewica… Czy aby na pewno? Jeszcze w latach 90. seks dorosłych z dziećmi, zwłaszcza mężczyzn z chłopcami, uchodził za rzecz niegroźną i wręcz modną. Ta propaganda może wrócić. Dramatycznym dowodem są standardy WHO, które miałyby stać się teraz podstawą edukacji seksualnej w Warszawie.

 

Pedofilia – zatruty owoc rewolucji obyczajowej

Temat pedofilii w Kościele chętnie poruszają media liberalne. Jednak nie wahał się do niego odnieść także katolicki kapłan i naukowiec zarazem. Ksiądz dr hab. Andrzej Kobyliński na łamach pisma „Studia Bobolanum” nie ukrywa prawdy i nie stara się jej koloryzować: w belgijskim Kościele dochodziło do kolosalnych nadużyć. Wbrew liberalnej narracji podkreśla jednak, że stanowiło to skutek zachłyśnięcia się przez katolików w tym kraju neomarksistowskimi ideami wyzwolenia seksualnego. Pedofilia to, według definicji przytoczonej przez księdza Kobylińskiego, trwałe i powtarzalne zainteresowanie seksualne dorosłych dziećmi (pedofilia sensu stricto) lub dojrzewającymi chłopcami (pedoefebofilia). W swoim artykule „Pedofilia w Belgii: rewolucja seksualna, sekularyzacja i nowa moralność” ksiądz Kobyliński skupia się na jego rozwoju właśnie w tym kraju.


Oprac. MA

 


DATA: 2019-04-24 14:34
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
9
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nie wierzę, że to się dzieje naprawdę.
ponad 1 rok temu / Aga
 
Kpicie? To właśnie EDUKACJA SEKSUALNA wg wytycznych WHO m.in. nauka o tym, czym jest zły dotyk i gdzie szukać pomocy CHRONI dzieciaki przed pedofilią. Ten Wasz projekt to projekt "Jak pozbawić dzieci ochrony i ułatwić pedofilom realizowanie ich chorych popędów"!
ponad 1 rok temu / Unda
 
Ale jak to ma uchronić dzieci? Leczy zaburzenie pedofilne albo sprawia że hetero nie zaczynają widzieć dziecka jako obiektu zastępczego?
ponad 1 rok temu / Emi
 
@Izydor Oracz Jak wychowawca klasy ma sprawdzić, czy uczniowie i uczennice się masturbują?
ponad 1 rok temu / Asia
 
Oczywiście, że trzeba zatrzymać pedofilię , bardzo ale to bardzo surowo karać,za popełniony juz czyn,obcinać to i owo. Popieram .
ponad 1 rok temu / Jola
 
Pedofilia a homoseksualizm to chyba dwie inne rzeczy, ale okej. 3% homoseksualistów to ponoć pedofile. A ile % stanowią oni ludzi hetero? A księży??Nie mówiąc już o tym, że homoseksualiści stanowią tylko 2% społeczeństwa, więc to chyba heteroseksualni są bardziej ?niebezpieczni? patrząc waszym tokiem myślenia. Moim zdaniem to troszkę wyolbrzymianie, serio ludzie, i pod propagandę podchodzi
ponad 1 rok temu / Ble
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.