DZIŚ JEST:   31   MAJA   2020 r.

Zesłanie Ducha Świętego
Nawiedzenie NMP
Św. Kamila Baptysta Varano
Św. Petronella
 
 
 
 

Paweł Rabiej ujawnia prawdziwe cele środowisk homoseksualnych: najpierw związki partnerskie, na końcu adopcja dzieci

Paweł Rabiej ujawnia prawdziwe cele środowisk homoseksualnych: najpierw związki partnerskie, na końcu adopcja dzieci
Fot. Adam Chelstowski/FORUM

Najpierw wprowadźmy związki partnerskie, potem równość małżeńską, a na koniec przyjdzie czas na adopcję dzieci – powiedział w rozmowie z „Dziennikiem Gazetą Prawną” wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej.

 

Rabiej stwierdził, że jest zwolennikiem „małżeństw” homoseksualnych, ponieważ „w gruncie rzeczy jest to rozwiązanie bardzo konserwatywne”. – W sytuacji, w której trudno ludziom być ze sobą, nie chcą budować relacji opartej na zaufaniu, tworzenie takich małżeństw sprzyja stabilizacji społecznej – stwierdził Rabiej.

 

Wiceprezydent Warszawy podkreślił, że nie jest „zwolennikiem zmieniania społeczeństwa na siłę” i dlatego popierane przez niego zmiany nie powinny być wprowadzane natychmiast, ale powoli, stopniowo, etapami: związki partnerskie – równość małżeństw – adopcja dzieci.

 

Homoseksualny polityk nawet nie ukrywa, że chodzi tu o przyzwyczajenie ludzi do nowej sytuacji, zanim rozpoczęte zostanie propagowanie kolejnych, jeszcze głębszych zmian prawnych i społecznych. Stąd wynika właśnie owa etapowość.

  

Zdaniem Rabieja „w wielu krajach adopcja dzieci przez pary homoseksualne jest dozwolona i nie spowodowała trzęsienia ziemi”. Podobnie może stać się w Polsce, jeśli tylko homoseksualna operacja zostanie przeprowadzona w sposób subtelny, a nie rewolucyjny.

 

Strategia stosowana w Polsce przez homoseksualną rewolucję kilkudziesiąt lat temu przyniosła sukces rewolucjonistom na Zachodzie. Tam również działano etapami. Społeczeństwa z każdej strony atakowano (i atakuje się) propagandą LGBT oraz kreowaną przez nie rzeczywistością totalnie zaprzeczającą prawu naturalnemu i wszystkiemu, co przez 2000 lat budowała cywilizacja łacińska.

 

Módlmy się, aby nic podobnego nigdy nie spadło na naszą ojczyznę oraz aby kraje, które nie potrafiły oprzeć się agitacji LGBT, zyskały łaskę nawrócenia i przywróciły normalność w prawie i obyczajach.

 

Źródło: „Dziennik Gazeta Prawna”

TK

 

***

 

Wypowiedź wiceprezydenta Warszawy wywołała burzę. Sam zainteresowany, kiedy zorientował się, że jego „konserwatywne poglądy” nie podobają się zdecydowanej większości internautów zaczął się tłumaczyć, że nie powiedział tego co powiedział, a nawet jeśli powiedział, to tylko w kontekście… prywatnej opinii. To dziwne, ponieważ wywiad przeprowadzano z Pawłem Rabiejem – wiceprezydentem Warszawy, a nie Pawłem Rabiejem – obywatelem wygłaszającym własne, prywatne opinie.

 

„W zw. z rozmową z red. Mazurkiem, w której padły pytania o życie osobiste, oświadczam, że moja odpowiedź na nie ma charakter wyłącznie prywatny. Nie jest ani stanowiskiem ratusza, ani Nowoczesna, ani Koalicja Obywatelska. Podkreślałem - jestem w temacie adopcji bardzo, bardzo sceptyczny”, tłumaczył Rabiej na Twitterze.

 

TK

 

 


DATA: 2019-03-15 14:39
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
9
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jaki obrzydliwy typ list do Rzymian określa tych zboczencow miane sodomitow....
ponad 1 rok temu / Io
 
jakoś tak niedawno w uk dali takiej ,,parze,, noworodka do adopcji, usynowienia znaczy się, ,,mamusia,, systematycznie i straszliwie znęcała się nad noworodkiem, z nudów, w czasie gdy ,,tatuś,, był w pracy.Dziecko nie przeżyło eksperymentu , adopcji przez pederastów.
ponad 1 rok temu / szpulas11
 
Dzieci sa im potrzebne tylko do zabawy, w tych sodomitach niema ulamka milosci, ochyda !!!
ponad 1 rok temu / georg
 
celem zboczeńców jest upowszechnienie i ochrona zboczeń na całym świecie.
ponad 1 rok temu / marek
 
Pozostaje zasadnicze pytanie. Po co im adopcja dzieci???? Przypuszczam że wiem. Strach pomyśleć.
ponad 1 rok temu / Gość
 
W czasie okupacji niemieckiej były zalecenia władz nazistiwskich by homoseksylualizm tolerować. Jak myślicie Hiitler to robił? Życzył dobrze Polsce?
ponad 1 rok temu / PRPR
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.