DZIŚ JEST:   29   LISTOPADA   2020 r.

I Niedziela Adwentu
Św. Franciszka Antoniego Fasaniego
Św. Saturnina, biskupa
 
 
 
 

Paweł Ozdoba: tęczowa cenzura coraz skuteczniejsza. Musimy na to zdecydowanie reagować

Paweł Ozdoba: tęczowa cenzura coraz skuteczniejsza. Musimy na to zdecydowanie reagować
Paweł Ozdoba, fot. PCh24.pl

Paweł Ozdoba, prezes Centrum Życia i Rodziny skomentował fakt usunięcia przez serwis YouTube filmu „Ich prawdziwe cele”, demaskującego taktykę lobby LGBT. Podkreśla, że na zachodzie „tęczowa cenzura” jest coraz częściej „normą”, a w Polsce niestety staje się coraz skuteczniejsza. Dodaje, że dziś niezwykle ważne jest to, aby zdecydowanie reagować na tego typu działania, ponieważ za jakiś czas może być już za późno.

 

Serwis YouTube usunął ze swojej platformy film wyprodukowany przez portal PCh24.pl pt. „Ich prawdziwe cele”. Autorzy podkreślają, że film obnaża prawdziwą strategię homoseksualnego lobby i był pełen faktów i dokładnych cytatów aktywistów LGBT. Mimo to został usunięty. Zdaniem Pawła Ozdoby, prezesa Centrum Życia i Rodziny, w najbliższym czasie będziemy spotykać się ze zjawiskiem „homocenzury” coraz częściej. Wynika to z radykalizmu i determinacji ideologów LGBT, którzy za wszelką cenę swoimi postulatami chcą opanować umysły młodych osób na całym świecie.

 

– Zakusy tęczowych ideologów, którzy chcą ocenzurować wszelką krytykę ideologii LGBT obserwujemy w Polsce od dobrych kilku lat. Dziś widzimy kolejny etap tej rewolucji, której celem m.in. jest całkowite zanegowanie najbardziej podstawowych wartości jak rodzina, małżeństwo, macierzyństwo, wiara. Nie mam co do tego złudzeń, że radykalnym ideologom LGBT wcale nie chodzi o „akceptację”, „tolerancję” czy „miłość”. To tylko słowa wykorzystywane jako narzędzia do przeprowadzenia światowej rewolucji. Im dłużej obserwuję te działania tym bardziej przypomina mi ona rewolucję marksistowską – mówi Paweł Ozdoba, prezes Centrum Życia i Rodziny.

 

Szef organizacji podkreśla, że cenzura filmów i wszelkich materiałów obnażających prawdziwe intencje ideologów LGBT to coraz częściej norma w krajach zachodnich. Potwierdzają to przykłady Kanady, Francji czy Stanów Zjednoczonych, gdzie za krytykę „tęczowej ideologii” można mieć poważne nieprzyjemności, także prawne. Dodaje, że podobnie może być za kilka lat w naszym kraju, jeśli Polacy w odpowiednim czasie nie zareagują.

 

– Sytuacja jest na tyle poważna, że na każde akty cenzury powinniśmy reagować. My jako Centrum Życia i Rodziny podejmujemy takie działania i zachęcamy do tego wszystkich, którzy nie zgadzają się z postulatami LGBT. Nie trzeba daleko sięgać pamięcią, aby przypomnieć próby ocenzurowania lub ukarania pracowników naukowych: prof. Aleksandra Nalaskowskiego i prof. Ewy Budzyńskiej, którzy korzystając ze swojego autorytetu i wolności wypowiedzi, mówili prawdę na temat zagrożeń płynących z akceptacji ideologii gender czy LGBT – zauważa Paweł Ozdoba.

 

Zdaniem prezesa Centrum Życia i Rodziny, wątpliwości może budzić argumentacja takich serwisów jak YouTube, które cenzurują materiały ukazujące prawdę o ideologii LGBT. Ozdoba podkreśla, że zawsze w takich przypadkach wytrychem jest tzw. „mowa nienawiści”. – Problem polega na tym, że wg standardów poprawności politycznej, umiejętności ocenne czy coś jest „mową nienawiści” lub nie, mają jedynie zwolennicy i ideolodzy LGBT. W takich sytuacjach nie operuje się obiektywnymi przesłankami i to jest bardzo niebezpieczne – tłumaczy Ozdoba.

 

 

Źródło: własne PCh24.pl

WMa

Czytaj także:
DATA: 2020-06-28 23:13
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
6
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

NWO działa a to,,coś" to tylko jego narzędzie.
4 miesiące temu / NWO
 
Brawo ten Pan!
5 miesięcy temu / ola
 
Zatem KK!
5 miesięcy temu / Paweł K.
 
Przypominam Panu Prezydentowi jeszcze Dudzie ze jako prezydent ma prawo do inicjatywy ustawodawczej a jego oboz polityczny moze raz dla odmiany posluzyc jako dlugopis dla niego do tej pory bylo odwrotnie i ustawe robiaca porzadek z teczowa cenzura przeglosowac od reki. Pokaze w ten sposob przed druga tura wahajacym sie wyborcom ze ma rzeczywiscie chec cos tym z zrobic a nie tylko sie chwalilc bezzebna Karta Rodziny sklecona na potrzeby kampanii wyborczej ktora niczego nie zmienila poza percepcja...
5 miesięcy temu / Anglia
 
Trafne słowa.
5 miesięcy temu / aaa
 
Myślę, że w pierwszym akapicie tekstu rozmijacie się z prawdą: "Autorzy podkreślają, że film obnaża prawdziwą strategię homoseksualnego lobby i był pełen faktów i dokładnych cytatów aktywistów LGBT. Mimo to został usunięty." Nie "mimo to", ale właśnie z tego powodu! YT to lewacki portal i Wasze treści nie są tam mile widziane, ot cała prawda.
5 miesięcy temu / Tomek Primke
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.