DZIŚ JEST:   12   LIPCA   2020 r.

XV Niedziela zwykła
Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
Św. Jana Gwalberta, opata
 
 
 
 

Ocieplanie wizerunku Jonnego Danielsa. Żydowski aktywista ponownie na okładce „Sieci”

Ocieplanie wizerunku Jonnego Danielsa. Żydowski aktywista ponownie na okładce „Sieci”
Jonny Daniels. FOT.Jacek Lagowski/FORUM

Jonny Daniels znów trafił na okładkę „Sieci”. Okazją do rozmowy przeprowadzonej przez Jackia Karnowskiego stały się ataki wobec żydowskiego aktywisty. Przy okazji tygodnik pozwolił prezesowi fundacji From the Depths przedstawić swoją wizję relacji Polski i Izraela.

 

W lutym pismo umieściło na swojej okładce Danielsa oraz napis: „Kim pan jest, panie Daniels?”.

 

 

Teraz – gdy prezes fundacji From the Depths zyskał rozpoznawalność – tygodnik postanowił zająć się „wrogami” aktywisty.

 

Chociaż w wywiadzie nie padają ani nazwiska, ani nazwy organizacji, to dowiadujemy się, że Danielsa atakuje zarówno polska „skrajna prawica”, jak i izraelska skrajna lewica, co – zdaniem aktywisty – stanowi egzotyczny sojusz przeciw jego osobie.

 

W dalszej części wywiadu dowiadujemy się o osobistym poczuciu zagrożenia Jonnego Danielsa, który oprócz pogróżek doświadczył przecięcia opon w samochodzie. Zestawienie tego z wcześniejszymi słowami o polskiej „skrajnej prawicy” może zostać odczytane jako niebezpośrednie zasugerowanie, kto jest sprawcą przestępstwa. Żydowski aktywista widzi ponadto źródło słownych ataków w internecie na swoją osobę w tzw. rosyjskich trollach i łączy to ze zbliżającymi się wyborami.

 

 

Daniels odnosi się ponadto do twierdzeń o swojej niezwykle istotnej roli w polskiej polityce. Zaprzecza jakoby był nieoficjalnym wicepremierem, wiceprezydentem lub nadzorcą rządu RP. Dostrzeganie w Jonnym Danielsie osoby niezwykle wpływowej jest związane z faktem jego doskonałych relacji z najważniejszymi politykami obozu „dobrej zmiany” w połączeniu z krótką historią jego fundacji, o której sam mówi, że jest malutka (choć skuteczna). Prezes From the Depths wielokrotnie spotykał się z liderami PiS.

 

 

Źródło: „Sieci”

MWł

 

 


DATA: 2018-09-24 11:35
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
10
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

kolejny kapciowy w polskiej polityce międzynarodowej,łagodnym słowem doradca aż strach zadać pytanie CZYJ???
ponad 1 rok temu / barbarella
 
To szalenie pasjonujące. Agent Mossadu jeździ samochodem na całkowicie zużytych oponach. Tak jakby podmienił je przed dniem "przecięcia opon". Specjalista od bezpieczeństwa ignoruje własne bezpieczeństwo i bezpieczeństwo innych użytkowników dróg?
ponad 1 rok temu / zapinam pasy
 
Karnowscy to nie są prawdziwi dziennikarze, tylko lizusy obecnych układów. Salon Dziennikarski w TVP Info jest beznadziejnie prowadzony przez nich. Ciągłe przerywanie i sztampowe wypowiedzi braci -nuuuuda. Jak ich widzę to ostatnio wyłączam TV.
ponad 1 rok temu / Anaja
 
Czy przebite opony w samochodzie Danielsa to ustawka mosadu żeby medialnie zagłuszyć spalenie samochodu autora raportu "kim jest Jonny Daniels" ?
ponad 1 rok temu / pytanie
 
To co sie obecnie dzieje to wojna o byc albo nie byc panstwa polskiego. To nie wybor pomiedzy PO I Pis, tu chodzi o byt materialny I duchowy polskiego narodu. Niezbyt polski rzad, zinfiltrowany przez masonow I Zydow Kosciol, musza sie oczyscic lub grozi im utrata zaufania. Nacisk musi byc na przywrocenie wiary, zabeziecznie polskiej wlasnoci, surowa kontrole imigracji, ostrozny wybor sojuszy. Istotne jest odzyskanie podmiotowosci panstwa polskiego, ktore rdzen dalej jest w osobie Prezydenta RP w Londynie I Konstytucji Kwietniowj 1935. III RP jest kontynuacja PRL, a nie niepodleglej Rzeczpospolitej. Rok 2018 jest doskonala okazja by ten balagan uporzadkowac. Musi byc przekazanie wladzy, a potem nowe, wolne wybory. Tu chodzi o olbrzymie pieniadze: te ktore Zydzi nigdy dostac nie moga I te ktore musimy zadan od Niemiec I Austrii. Do tego dochodza inne dlugie, innych panstw, ktore sie POlsce naleza.
ponad 1 rok temu / Zygmunt Jaslowski
 
On tutaj nie przyjechał dla żadnego dialogu z Polakami, tylko żeby realizować żydowską rację stanu, a Polaków ustawić przed żydami na baczność oraz zaszczepiać w nas poczucie winy względem narodu wybranego. Jak z resztą sam powiedział ?choćby pod wnioskiem o Jedwabne podpisało się 40 mln Polaków, to ekshumacji nie będzie?. Podsumujmy. Pan Daniels nie jest Polakiem, nie jest w swoim kraju, lecz ma decydujący głos.
ponad 1 rok temu / Bora
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.