DZIŚ JEST:   09   SIERPNIA   2020 r.

XIX Niedziela zwykła
Św. Teresy Benedykty od Krzyża
Św. Kandydy Marii od Jezusa
 
 
 
 

Obiecaliście! Jest apel do władz PiS w sprawie obrony życia i rodziny

Obiecaliście! Jest apel do władz PiS w sprawie obrony życia i rodziny
#POLITYKA    #OBRONA ŻYCIA    #RODZINA    #PRO LIFE    #PIS    #PRAWICA    #ABORCJA

Centrum Życia i Rodziny wyraża głębokie rozczarowanie wyborem Magdaleny Biejat z Lewicy Razem na przewodniczącą sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny. To działanie przeczące obietnicom wyborczym PiS  mówiącym o poszanowaniu życia i rodziny. Dlatego ruszyła akcja „Obiecaliście!”. To apel do polityków formacji rządzącej o podjęcie obiecywanych działań w obronie życia poczętego i rodziny.

 

Jak zauważa Centrum Życia i Rodziny, poseł lewicy Magdalena Biejat, która została poparta przez większość polityków Prawa i Sprawiedliwości, jest osobą, która „otwarcie żąda legalizacji zabijania dzieci nienarodzonych do 12. tygodnia, a także aktywnie wspiera działania i roszczenia lobby LGBT dotyczące redefinicji tożsamości małżeństwa i rodziny”.

 

Co więcej, akt poparcia przez większość Posłów PiS osoby o takich poglądach Centrum Życia i Rodziny odbiera jako próbę oszukania wyborców co do wcześniej składanych obietnic. „Przypomnijmy, że w 2015 r. Prawo i Sprawiedliwość obiecało bronić życia ludzkiego od poczęcia. W tym roku w swoim programie nie było już tak jednoznacznie, ale zapewniało, że będzie stanowczo bronić życia i stanowczo bronić rodziny naturalnej” – przypomina CŻiR.

 

Niestety, jak dotąd PiS nie tylko nie zrealizowało tych obietnic, ale swoimi działaniami pokazało, że nie zamierza tego robić. Dlatego Centrum Życia i Rodziny w trosce o ochronę ładu moralnego w Polsce kieruje apel do Ryszarda Terleckiego, przewodniczącego Klubu Parlamentarnego PiS o podjęcie obiecywanych działań w obronie życia poczętego i rodziny. Apel można wesprzeć swoim podpisem na stronie obiecaliscie.pl.

 

 

Czytaj także:

Kamil Zwierz (CŻiR): posłanka lewicy na czele komisji ds. rodziny to wielkie rozczarowanie 

 

MA


DATA: 2019-11-20 09:50
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
20
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Dokładnie zgadzam się z pierwszym zdaniem Agnes państwo polskie dla wszystkich obywateli również tych niechcianych,chorych , abordowanych . Możesz nie chcieć swojego dziecka ale nie masz prawa go zabić ! To inny człowiek .
8 miesięcy temu / X
 
Do @Agnes i @Ewa.Nie wiem co panie robią na tym forum.Zakładam, że obie panie są katoliczkami.Dla jasności:1. katolik nigdy nie może popierać aborcji bo w przeciwnym razie nie jest katolikiem.2. W Polsce zgodnie z prawem matka po urodzeniu dziecka może od razu zrzec się praw rodzicielskich i dziecko przeznaczone jest do adopcji.Istnieją także "okna życia" gdzie matka bez żadnych konsekwencji może zostawić dziecko.3 zachęcam panie do obejrzenia w kinie filmu "Nieplanowane" bo przypuszczam, że popierając aborcję nie oglądały panie tego filmu.Z Bogiem.
8 miesięcy temu / kolo
 
@Agnes Jeżeli weźmiesz człowieka z szpitala psychiatrycznego lub dziecko, to czy te opinie będą traktowane na serio? A ustawa komu służy? Wygodzie ludzi... Ale Bóg ossdzi taki czyn i Twoje poglądy też, które przymykają oczy na śmierć niewinnych. W imię jakiejś wolności człowieka. Tylko co stanowi jej granicę...?
8 miesięcy temu / Krakusik
 
Tytułowe zdjęcie mówi wszystko o rządzących, "po czynach ich poznacie" a nie po słowach. Mówią jedno a robią coś zupełnie przeciwnego. " Niech wasza mowa będzie Tak-tak, Nie-Nie, a co pośrodku od Złego pochodzi". Poważnie podchodzicie do Wiary?, czy tylko tak sobie, jak wam pasuje? V Przykazanie Boże - NIE ZABIJAJ ! Pan Bóg nie będzie błogosławił władzy i krajowi, który Go nie słucha !!! i żadne fałszywe Intronizacje nie pomogą.
8 miesięcy temu / Zyta
 
po co ten wykład ,ja to wszystko wiem ,to były proste pytania ,czysto organizacyjne bo to nie pierwszy raz kiedy obrońcom życia zarzuca się ze po urodzeniu owo życie ich już nie obchodzi ,może zamiast żeby "rodzice wydadzą ostatnie pieniądze, by je ratować" pomyślano by najpierw o formach pomocy ze strony panstwa
8 miesięcy temu / ewa do Beata
 
@Ewa, @Agnes i in.- Pytanie na zimno jest faktycznie takie: od jakiego momentu istnienia człowieka można nazwać go człowiekiem? I w jakich wypadkach można zabić człowieka? I czy wiek, stopień rozwoju, stan zdrowia, niepełnosprawność, uciążliwość dla otoczenia może decydować o tym, czy wolno kogoś zabić? I odpowiedź na gorąco: obecnie w świecie o człowieczeństwie dziecka w łonie matki decyduje to, czy jest chciane, czy nie: jeśli jest chciane, to rodzice wydadzą ostatnie pieniądze, by je ratować, jeśli przytrafi się poronienie zawinione przez osobę trzecią, to matka będzie się procesować o odszkodowanie, dziecko nienarodzone może być też uczynione spadkobiercą, bo prawo uważa je za człowieka. Jeżeli dziecko jest niechciane - prawo uważa je "tylko" za płód: można je zabić pod byle pretekstem, w niektórych krajach nawet w 9 miesiącu istnienia. I argument najbardziej "na gorąco": proszę obejrzeć jak wygląda aborcja i jak wygląda abortowany "płód". To wystarczy.
8 miesięcy temu / Beata
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.