DZIŚ JEST:   24   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Tran An Dung i towarzyszy
 
 
 
 

O krok od tragedii. Bandyci zaatakowali obrońców kościoła w Wołominie. Polała się krew

O krok od tragedii. Bandyci zaatakowali obrońców kościoła w Wołominie. Polała się krew
fot. FORUM

„W Wołominie chłopak ochraniający kościół został zlinczowany przez tłum, w którym obecni byli posłowie Lewicy i Platformy Obywatelskiej”, poinformował w mediach społecznościowych Tomasz Kalinowski, wiceprezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

 

Sprawę opisano na stronie Żołnierze Chrystusa w mediach społecznościowych.

 

Z relacji wynika, że we wtorek o godz. 18.00 w Wołominie, członkowie wspólnoty Żołnierze Chrystusa oraz Rycerze św. Jana Pawła II zebrali się wraz z innymi obrońcami wiary w liczbie około 100 osób, aby bronić przed aktami wandalizmu pomnik Jana Pawła II.

 

W okolicy mieli pojawić się protestujący wandale i bojówkarze z Antify, którym towarzyszyli posłowie PO i Lewicy. „Nasz brat wraz z dwoma kolegami oddalili się w stronę kościoła aby sprawdzić czy nie jest dewastowany i zostali napadnięci przez grupę osób z pałkami teleskopowymi!”, czytamy.

 

„Oto kolejne Ofiary Lewicy. W Wołominie chłopak ochraniający kościół został zlinczowany przez tłum, w którym obecni byli posłowie Lewicy i Platformy Obywatelskiej. Zadowoleni jesteście z siebie?”, napisał na Twitterze Tomasz Kalinowski, wiceprezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

 

 

Źródło: Facebook / Żołnierze Chrystusa, Twitter

TK


DATA: 2020-10-28 10:35
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
8
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Draństwo . To się chyba nigdy nie skończy.
24 dni temu / mich71
 
Kary i jeszcze raz kary za przemoc i wandalizm, to nie są protesty
26 dni temu / Barbados
 
Jest filmik z tego zajścia gdzieś na yt.
26 dni temu / Do niedowiarkó
 
Ja nie widzę końca tego barbarzynstwa,tak wygląda jakby wszystkim to pasowało,powiem coś kontrowersyjnego,zgadzam się z p Cejrowskim uchwalcie ustawę zezwalającą na posiadanie broni jak jest np w USA,czy Szwajcarii,każdy zdrowy człowiek może mieć broń w domu,nie chciałbym słuchać że się wystrzelamy uczciwy człowiek nie musi się obawiac,i szybciutko zrobiłby się porzadek,zgadzam się jest to kontrowersyjne,ale
26 dni temu / Kazimierz
 
Slaba prowokacja
27 dni temu / @katoliczka
 
Precież to wszystko dal odwrócenia uwagi i przygotowania do lockdownu. \\Masy na całym świecie są poddawane ciągłemu strumieniowi propagandy, wymyślonej histerii, dzikich spekulacji, sprzecznych dyrektyw, przesady, kłamstw i tandetnych efektów teatralnych. Blokady. Szpitale i kostnice pogotowia ratunkowego. Śpiewający i tańczący personel NHS. Ciężarówki śmierci. Przepełnione Oddziały Intensywnej Terapii. Martwe dzieci Covid. Zmanipulowane statystyki. Oddziały zbirów -policjantów. Maski. I cała reszta.\\ Osiem miesięcy później jesteśmy tutaj. Szef programu zdrowia w nagłych wypadkach w WHO zasadniczo potwierdził IFR na poziomie 0,14%, czyli mniej więcej tyle samo, co w przypadku grypy sezonowej. A oto najnowsze szacunki dotyczące przeżywalności z Centrum Kontroli Chorób:\\ Wiek 0-19? 99,997% Wiek 20?49? 99,98% Wiek 50-69? 99,5% Wiek 70+? 94,6%\\
27 dni temu / Ryś
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.