DZIŚ JEST:   17   CZERWCA   2019 r.

Św. Alberta Chmielowskiego
Bł. Teresy Portugalskiej
 
 
 
 

Nowy Jork: na Times Square obrońcy życia wyświetlą na żywo obraz USG nienarodzonego dziecka

Nowy Jork: na Times Square obrońcy życia wyświetlą na żywo obraz USG nienarodzonego dziecka
fot. pixabay.com

„Podczas wydarzenia, lekarz przeprowadzi na żywo badanie USG nienarodzonego dziecka wyświetlone na telebimie w 4D” – zapowiedział Jim Daly, dyrektor chrześcijańskiej organizacji „Focus on the Family”. 4 maja na Times Square w Nowym Jorku odbędzie się wydarzenie „Alive from New York”, będące w kontrze do nowych posunięć władz stanowych, legalizujących aborcję do dziewiątego miesiąca ciąży.

 

„Focus on the Family” jest znaną w Stanach Zjednoczonych organizacją zrzeszającą chrześcijan wszystkich denominacji zawiązaną w celu ochrony życia i małżeństwa. Przegłosowanie ustawy dającej w stanie Nowy Jork możliwość morderstwa nienarodzonego dziecka do momentu narodzenia było momentem, w którym szef organizacji dostrzegł potrzebę stanowczych działań o demonstracyjnym charakterze. W wywiadzie dla portalu LifeSite, Jim Daly przedstawił powody przeprowadzenia tak spektakularnej akcji.

 

„Times Square uważane jest za Skrzyżowanie Świata, a my dzisiaj stoimy na rozdrożu, jeżeli chodzi o kwestie dotyczące życia. Czy rzeczywiście chcemy dołączyć do aborcyjnej osi zła, jak Chiny, Północna Korea czy Wietnam, gdzie pozwala się na przeprowadzenia aborcji po 20. tygodniu bez żadnego powodu? Słyszymy sprzeciw od ludzi z całego kraju wobec tak otwartej pogardy dla życia. Dość tego!” – podkreśla Daly.

 

„Wróg dzieli, jest mącicielem. Atak na życie to jedno z jego najważniejszych narzędzi w celu rozerwania rodziny (…) jest wiele wyzwań, przed którymi stoi dzisiejsza rodzina. Jak mawiał Apostoł Paweł: Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich (…) lubię czasem przytaczać słowa dr. Adriana Rogersa, który mówił ludziom przychodzącym do niego i lamentującym: dokąd zmierza ten świat? Wtedy odpowiadał: powiem Ci dokąd – do Jezusa! On miał rację! Dlatego nie porzucajcie nadziei, nie załamujcie serc!” -  przekonywał.

 

Jak zaznacza prezydent „Focus on the Family”, dzięki ich staraniom udało się ocalić w całych stanach ok. 425 tys. dzieci. Organizacja znana jest z finansowania ultrasonografów dla „klinik” aborcyjnych. Statystyki wykazują że ok. 54 proc. kobiet, widząc swoje dziecko w obrazie 4D rezygnuje z aborcji.

 

Podczas zaplanowanego na 4 maja 2019 r. wydarzenia, oprócz projekcji obrazu 4D nienarodzonego dziecka, będą miały miejsce także koncerty oraz przemówienia. Możliwe będzie także podpisanie petycji zaadresowanej do nowojorskich władz, apelującej o zatrzymanie morderczego procederu.

 

Źródło: lifesitenews.com / focusonthefamily.com

PR         

 

 


DATA: 2019-02-20 13:02
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Fantastyczny pomysł!!! Niech zobaczą ten "zlepek komórek" na własne oczy.
3 miesiące temu / Daddy
 
To jest super akcja, myślę że będzie bardzo skuteczna.
3 miesiące temu / Adrian
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "66272"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.