DZIŚ JEST:   07   SIERPNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Kajetana z Thieny
Bł. Edmunda Bojanowskiego
 
 
 
 

„Nieplanowane” – film, którego boi się lewica! Zobacz, co powinieneś o nim wiedzieć

„Nieplanowane” – film, którego boi się lewica! Zobacz, co powinieneś o nim wiedzieć
Nieplanowane, zwiastun. FOT.:Rafael Film/YouTube.

Kilka dni wyświetlania w polskich kinach filmu „Nieplanowane” spowodowało w lewicowych szeregach istną histerię. Dlaczego zwolennicy legalizacji aborcji boją się tego dzieła i z jakiego powodu do kin poszły tysiące Polaków? Zapraszamy na przegląd naszych materiałów dotyczących „Unplanned”.

 

Aby przeczytać cały tekst należy kliknąć w jego tytuł.

 

„Nieplanowane” – wojenny raport z obozu wroga

„Gratulacje, zadarłaś z jednym z największych koncernów na świecie!” – usłyszała Abby Johnson od swojej byłej szefowej po tym jak z wybitnej pracownicy aborcyjnego kombinatu śmierci stała się gorliwą obrończynią najsłabszych spośród słabych.

 

Dlaczego film „Nieplanowane” wszedł na ekrany polskich kin 1 listopada? Znamy odpowiedź!

– Chcieliśmy przypomnieć, że dzieci, które zostały zabite w wyniku aborcji to też ludzie, a nie „zlepki komórek”, że one też miały szanse żyć na ziemi. Chcemy przywołać pamięć o nich – tłumaczy Maciej Bodasiński, jeden z dystrybutorów filmu „Nieplanowane”.

 

Abp Marek Jędraszewski zachęca do obejrzenia filmu „Nieplanowane”

– Bardzo zapraszam, by udać się do kin, by przeżyć historię, która jest jak najbardziej współczesną; która – niestety – dzieje się pośród nas; by zrozumieć, jak święte jest każde życie i że nikt z nas nie może obojętnie patrzeć, co dzieje się z życiem drugiego, zwłaszcza zupełnie niewinnego, człowieka – tymi słowami abp Marek Jędraszewski zachęca do obejrzenia filmu „Nieplanowane”.

 

 

Abby Johnson odpowiada lewicowym mediom: to Planned Parenthood wypowiedziało mi wojnę!

Bohaterka filmu „Nieplanowane” stała się obiektem ataków lewicowych mediów w Polsce. Stawiają jej one zarzut o karierowiczostwo i chęć zyskania popularności. – To Planned Parenthood zaczęło tę wojnę, nie ja – odpowiada Abby.

 

Mimo prób cenzury antyaborcyjny film „Unplanned” odnosi sukces kasowy

Antyaborcyjny film Unplanned (Nieplanowane) odniósł sukces kasowy w Stanach Zjednoczonych. W ciągu ostatniego weekendu marca, kiedy zaczęto go wyświetlać w kinach, przyniósł zysk 6,1 milionów dolarów i spotkał się z dużym uznaniem publiczności.

 

Zmowa dystrybutorów przełamana. Antyaborcyjny film trafi do sieci kanadyjskich kin
Film „Unplanned” o nawróceniu byłej dyrektor sieci aborcyjnej pokażą jednak 24 kanadyjskie kina. To bardzo ważna decyzja w kraju, w którym dzieci nienarodzone nie mają zagwarantowanego prawa do życia i do chwili narodzin traktowane są jak przedmioty.

 

USA: zainspirowani „Unplanned”. Czuwanie modlitewne przed aborcyjnymi centrami
W Stanach Zjednoczonych na 13 kwietnia zaplanowano ogólnonarodową inicjatywę modlitewną polegającą na wieczornym czuwaniu przed obiektami Planned Parnethood. Inicjatorzy akcji nie kryją swojej inspiracji antyaborcyjnym filmem „Unplanned” (pl. Nieplanowana).

 

Była dyrektor kliniki aborcyjnej została katoliczką. Jej wyznanie robi furorę!

Książka „Nieplanowane” szokuje. Nic dziwnego zatem, że Planned Parenthood, czyli instytucja, w której Abby pracowała przez wiele lat, robiła wszystko, żeby ta publikacja nie ujrzała światła dziennego. Aborcjoniści chcieli zamknąć Abby usta. Podobnie było z filmem, który nie mógł być wyświetlany w wielu krajach, właśnie z powodu prolajferskiego przekazu.

 

Milion aborcji rocznie w USA. Była liderka Planned Parenthood zdradza kulisy działalności
Aborcja nie jest tym, co o niej mówią. Możesz wymazać tę ciążę fizycznie, ale nigdy nie wymażesz jej ze swojej pamięci. Bo nie jesteśmy do tego zdolne jako kobiety i matki – mówiła Abby Johnson, była pracownik największego dostawcy „usług” aborcyjnych w USA, Planned Parenthood w rozmowie z Pauliną Guzik w programie „Między ziemią a niebem”. Rozmowa na antenie TVP nawiązywała do polskiej premiery filmu „Unplanned” ("Nieplanowane").

 

Aborcjoniści jej nienawidzą. Poznaj książkę, która wstrząsnęła światem

Książka „Nieplanowane” to autentyczna historia Abby Johnson – kobiety, która wyszła z samego jądra ciemności, jakim jest piastowanie stanowiska dyrektora w budynku Planned Parenthood. Co takiego wydarzyło się w życiu Abby, że po pięciu latach pracy na rzecz aborcyjnego molocha postanowiła rzucić wszystko – stanowisko, karierę, pieniądze i wpływy, aby stanąć do walki o życie dzieci poczętych? Poznaj przerażającą prawdę o największej zbrodni w dziejach ludzkości, której nie dowiesz się z innych książek, prasy czy portali internetowych. Na program „Dobre czytanie” zaprasza Piotr Podlecki.

 

 

 

MWł

 

  


DATA: 2019-11-05 14:59
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
9
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Czy są naukowe dowody na wyjaśnienie tego, o czym tu piszecie? Jeśli tak, prosiłbym o źródła do nich. Osobiście nie mam zdania na ten temat, bo z jednej strony macie rację, że to jest odbieranie szansy na nowe życie, ale z drugiej strony... Czy to nie kłóci się przypadkiem z grzechem in vitro?
6 miesięcy temu / Sceptyk
 
"Sceny aborcji przesądzone i odrealnione. 28 dni temu / Inny głos" Mniemam, że osoba pisząca te słowa, widziała a może uczestniczyła w tym procederze w realu. Bo w innym przypadku na jakiej podstawie tak twierdzi ? Skąd ta wiedza ? Niestety wmówiono ludziom, że aborcja to zwykły zabieg bez konsekwencji. Ten film obala ten mit całkowicie
8 miesięcy temu / em
 
"Jedno zastrzezenie do tego filmu - gdzie sa faceci, ktorzy przyczynili sie do tragedi tych kobiet i posrednio sa odpowiedzialni za te nieszczescia ? 25 dni temu / Facet" No właśnie oto min. tu chodzi-świetnie zostało to pokazane: kobiety pozostawione same sobie-bez wsparcia mężczyzn, którzy są ojcami tych poczętych dzieci. Brak odpowiedzialności, jedynie nastawienie na czerpanie przyjemności. Film bardzo, bardzo smutny, przerażający; ale dający nadzieję, że wytrwała modlitwa czyni cuda ! Wszyscy powinni obejrzeć ten film, aby na własne oczy zobaczyć czym jest ABORCJA
8 miesięcy temu / em
 
od chwili poczęcia rozwija się w łonie matki człowiek. Matko Przenajświętsza módl się za nami wszystkimi.Chroń Polaków. Matko Boska Częstochowska błagam o zdrowie i pomoc dla małej Wiktorii ma 60 ataków epikepsjii dziennie , ale to nie powód ,aby ją zabić www.siepomaga.pl/wiktoria-markiewicz
8 miesięcy temu / anka
 
"podaj mi źródła - naukowe - które definiują "chwilę poczęcia" To trzeba być aż naukowcem, żeby zrozumieć, że człowiek, nie ważne w jakim stadium rozwoju, jest już poczęty? Jeśli jest już w brzuchu matki nowa osoba, o nowym zestawie genów, itp, to znaczy, że człowiek już się począł. Już żyje człowiek, odrębna istota. Co tu jest trudnego do rozmumienia?
8 miesięcy temu / Logiczny
 
Jedno zastrzezenie do tego filmu - gdzie sa faceci, ktorzy przyczynili sie do tragedi tych kobiet i posrednio sa odpowiedzialni za te nieszczescia ?
8 miesięcy temu / Facet
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.