DZIŚ JEST:   29   MAJA   2020 r.

Św. Urszuli Ledóchowskiej
Św. Andrzeja z Chio
 
 
 
 

Nienawiść „płciowa” i „rasowa”. Amerykanie wysuwają kuriozalne oskarżenia wobec Polski

Nienawiść „płciowa” i „rasowa”. Amerykanie wysuwają kuriozalne oskarżenia wobec Polski
fot. YouTube / Nikolaj Christensen

„Departament Stanu USA wskazał naruszenia praw człowieka w Polsce. Jednym z nich jest polityka wobec mniejszości”, informuje dziennik „Rzeczpospolita”. Chodzi przede wszystkim o rzekomą dyskryminację tzw. osób nieheteroseksualnych oraz „incydenty o podłożu ksenofobicznym i rasistowskim”.

 

Dziennik przytacza wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego z sierpnia 2019 roku, w której to prezes partii rządzącej mówił o ataku środowisk spod znaku tęczy na polskie dzieci, kulturę, rodzinę i Kościół Katolicki. Słowa te trafiły do amerykańskiego dokumentu, jako przykład ataków na tzw. osoby LGBTI.

 

Departament Stanu USA zwraca uwagę, że tego typu wypowiedzi wśród polskich polityków są bardzo częste. Ponadto w raporcie podkreślono, że „ponad 30 samorządów w całym kraju przyjęło deklaracje w sprawie tzw. stref wolnych od ideologii LGBT”.

 

„Rz” informuje także, że inne naruszenia praw człowieka w Polsce to według Departamentu Stanu „przestępstwa przemocy i groźby przemocy wobec członków mniejszości etnicznych”. Jako przykład podaje warszawski Marsz Niepodległości i słowa Roberta Bąkowicza, który powiedział, że „Żydzi chcą ograbić naszą Ojczyznę”.

 

Źródło: „Rzeczpospolita”

TK

Czytaj także:
DATA: 2020-04-17 08:15
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
13
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Moim zdaniem "sojusz" Polski z USA będący faktyczną kuratelą amerykańską nad naszym narodem jest jedną z odpowiedzi, dlaczego utopiono ustawę antyaborcyjną, czy też dlaczego los ustawy Stop pedofilii jest delikatnie mówiąc niepewny. Tak jak kiedyś Moskwa wyznaczała granicę, której przekroczyć nie można, tak teraz wyznacza ją Waszyngton. Dopóki Polska nie stanie się prawdziwie niepodległym państwem, tj. niepodległym nie tylko w stosunku do Moskwy, czym tak szczyci się PiS, ale też w stosunku do Brukseli i Waszyngtonu, dopóty nie będziemy mieli katolickiego państwa, bo nam zwyczajnie na to nie pozwolą zachodni "sojusznicy". Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie.
1 miesiąc temu / krisbac
 
Jak wygląda WOLNOŚC i PRAWA CZŁOWIEKA w Ameryce to mamy okazję obserwować przy okazji podawanych STATYSTYK o śmierciach z powodu zarazy i orędzi władzy państwowej , która bezproblemowo przyjmuje kolejne przypadki jako FAKTY. Kto ma forsę to ma respirator i pomoc. A co z tymi, którzy NIE MAJĄ OPIEKI MEDYCZNEJ bo ich NIE STAĆ - co z ich podstawowymi PRAWAMI do ŻYCIA . Jakże NIEDORZECZNIE i GŁUPAWO w obecnej sytuacji brzmią roszczenia ZAINFEKOWANYCH GŁUPOTĄ i zdemoralizowanych SEKSEM Amerykanów do zachowań odbiegających od NORMY. Podobny problem mają Francuzi. Jak podała Min. Zdrowia Francji w związku z zarazą wydano ZAKAZ ORGII SEKSUALNYCH. I kto by pomyślał? Tacy wykształceni i kulturalni a "słoma z butów wystaje"- jedno ZGORSZENIE. I tacy będą pouczać? . Precz z GŁUPOTĄ.
1 miesiąc temu / zocha
 
Jak wygląda WOLNOŚC i PRAWA CZŁOWIEKA w Ameryce to mamy okazję obserwować przy okazji podawanych STATYSTYK o śmierciach z powodu zarazy i orędzi władzy państwowej , która bezproblemowo przyjmuje kolejne przypadki jako FAKTY. Kto ma forsę to ma respirator i pomoc. A co z tymi, którzy NIE MAJĄ OPIEKI MEDYCZNEJ bo ich NIE STAĆ - co z ich podstawowymi PRAWAMI do ŻYCIA . Jakże NIEDORZECZNIE i GŁUPAWO w obecnej sytuacji brzmią roszczenia ZAINFEKOWANYCH GŁUPOTĄ i zdemoralizowanych SEKSEM Amerykanów do zachowań odbiegających od NORMY. Podobny problem mają Francuzi. Jak podała Min. Zdrowia Francji w związku z zarazą wydano ZAKAZ ORGII SEKSUALNYCH. I kto by pomyślał? Tacy wykształceni i kulturalni a "słoma z butów wystaje"- jedno ZGORSZENIE. I tacy będą pouczać? Widoczne cechy "małpich" przodków z przyjętej teorii Darwina uprawniają do skierowania przesłania do pouczających: "Na drzewo panowie i panie prostować BANANY". Precz z GŁUPOTĄ.
1 miesiąc temu / zocha
 
Faktycznie Pis taki katolicki ze utopił ? zatrzymaj aborcje?, ?stop447? i ?stop pedofilii? w komisji. ?Zatrzymaj aborcje? już 2gi raz na kolejne 3 lata. Lol, lol, lol
1 miesiąc temu / Edzio
 
Second - ogarnij się! Niektorym wystarczy wspomnieć o Chrystusie i już są rozdrażnieni. Z tego ,orał że mamy rozdrzażniać - nieprawdaż? Mamy glosić chocby drażniło Second a nie robić pod siebie ze strachu.
1 miesiąc temu / Jot
 
Maski opadły - koniec naiwnych złudzeń,trzeba szybko wyciągać wnioski!
1 miesiąc temu / c
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.