DZIŚ JEST:   26   STYCZNIA   2021 r.

Św. Tymoteusza, biskupa
Św. Tytusa, biskupa
 
 
 
 

Niemcy ubolewają: Przez pandemię Polki nie mogą mordować swoich dzieci

Niemcy ubolewają: Przez pandemię Polki nie mogą mordować swoich dzieci
#ABORCJA    #NIEMCY    #KORONAWIRUS    #EPIDEMIA    #PANDEMIA

Koronawirus blokuje Polkom możliwość mordowania dzieci nienarodzonych w Niemczech, ubolewa niemiecka prasa. Według dziennika „Der Tagesspiegel” kobiety z naszego kraju nie mogą już tak jak dawniej przyjeżdżać do Berlina, by  tam uśmiercać dzieci.

 

Gazeta pisze o protestach lewicowych środowisk, jakie wybuchły w Polsce po wyroku Trybunału Konstytucyjnego mówiącego o ochronie życia. „Der Tagesspiegel” wspomina, że w Polsce działa organizacja Aborcyjny Dream Team, grupa, która ułatwia Polkom zabjanie dzieci, między innymi rozpowszechniając informacje o sposobach uśmiercania nienarodzonych. W języku lewicowego tytułu mowa oczywiście o „o bezpiecznym przerywaniu ciąży”

 

Niemiecki dziennik podaje, że w 2019 roku w Polsce zabito oficjalnie 1100 dzieci. Następnie tytuł kolportuje wyssaną z palca liczbę 100 tysięcy zabitych w tak zwanym podziemiu aborcyjnym; o takiej liczbie pomordowanych dzieci mówią w Polsce lewacy, próbując w ten sposób przedstawić fenomen dzieciobójstwa jako społeczną normę. 

 

Następnie „Tagesspiegel” ubolewa nad kondycją tak zwanej edukacji seksualnej w naszym kraju. W Polsce, tłumaczy niemieckim czytelnikom, „nazywa się ją przygotowaniem do życia w rodzinie”, a lekcje w szkołach „przygotowują do życia w tradycyjnej, ukształtowanej katolicko rodzinie”.

 

Gazeta ubolewa następnie, że „od końca socjalizmu w Polsce reguły katolicyzmu znów mają większe znaczenie niż świeckie ustawy”. W istocie jest to gruba manipulacja, bo Trybunał Konstytucyjny, jak wiadomo, opiera się nie na katolickich zasadach, ale na... konstytucji z 1997 roku. 

 

„Politycy i konserwatywne media kreują wizerunek prawdziwej rodziny i potępiają przerywanie ciąży jako czyny przestępcze” – grzmi następnie niemiecki tytuł. 

 

Następnie zwraca uwagę na koronawirusa. Okazuje się, że pandemia mogła ocalić życie wielu dzieci nienarodzonych. Gazeta podaje bowiem, że przed wprowadzeniem obostrzeń wiele Polek jeździło do Berlina, by tam zamordować swoje dzieci. Teraz jest to już niemożliwe...

 

Źródło: Tagesspiegel

TK


DATA: 2021-01-14 08:45
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Za niedługo Niemcy będą mówić że Hitler był polskim katolikiem, który uciekł do Austrii. Wojna i mordy na Polakach to kara za prześladowania Adolfa.
11 dni temu / Sandra
 
Błogosławiona pandemia.
12 dni temu / Ryś
 
niemcy, ohyda
12 dni temu / SlaZak
 
Chyba nie ma gorszej zbrodni niż zamordowanie własnego dziecka ?
12 dni temu / qwe
 
no tak, przeczytali, że na świecie w 2020 zabito 42,6 mln dzieci nienarodzonych, a oni tylko 9 mln ludzi w ciągu 6 lat i zapragnęli znowu, w końcu mają długie doświadczenie w mordowaniu niewinnych
12 dni temu / Kpt. Żbik
 
Niemców martwi pierwsza od ponad 1000 lat przerwa w mordowaniu Polaków. To woele mówi o tym narodzie...
12 dni temu / tamiko
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.