DZIŚ JEST:   08   LIPCA   2020 r.

Św. Jana z Dukli
Św. Kiliana, męczennika
 
 
 
 

Niemcy są zalewane przez imigrantów. Przyznaje to już nawet Komisja Europejska

Niemcy są zalewane przez imigrantów. Przyznaje to już nawet Komisja Europejska
Kenny Karpov/SOS Mediterranee/Handout via Reuters

Skala migracji do Niemiec jest wyższa, niż dotąd podawano – wynika z wewnętrznego raportu Komisji Europejskiej, do którego dotarł dziennik „Die Welt”. Każdego dnia do RFN przybywa niemal 500 nielegalnych migrantów.

 

„Niemcy przyjmują, że rzeczywiste liczby nieregularnej migracji są wyższe niż te, które przedstawiają dostępne dane” - brzmi dosłowny cytat z wewnętrznego raportu Komisji Europejskiej.

 

Jak podaje „Die Welt” powołując się na jednego z rzeczników niemieckiego MSW, na podstawie informacji będących w posiadaniu urzędników i policji można faktycznie stwierdzić, iż część ruchu migracyjnego odbywa się w szarej strefie.

 

Według raportu KE każdego dnia wniosek o azyl składa w Niemczech 460 nowych uchodźców. Są to przede wszystkim przybysze z Syrii, Iraku, Nigerii, Afganistanu, Turcji i Iranu.

 

Do początku października ujawniły się w Republice Federalnej ponad 124 tysiące azylantów. „Die Welt” pisze, że według MSW wciąż bardzo dużą rolę odgrywa proceder fałszowania dokumentów.

 

Co istotne, tylko częściową rolę odgrywa tu migracja wewnątrz państw europejskich. Uchodźcy cały czas napływają do Unii Europejskiej spoza jej granic. Według niemieckich urzędów obserwowalny jest w ostatnim czasie wzmożony ruch - na przykład na słynnym szlaku bałkańskim, czyli trasie, którą przybywała większość migrantów podczas największego natężenia kryzysu w latach 2015-2016. Urzędnicy wiedzą na pewno, że teraz szlakiem tym wędruje około 500 osób tygodniowo – ale przyznają, że prawdopodobnie migrantów wędruje tamtędy zdecydowanie więcej.

 

Według „Die Welt” CDU i CSU twierdzą, iż rząd planuje kroki mające ograniczyć liczbę napływających do Niemiec uchodźców. W praktyce chodzi jednak tylko o uznanie kolejnych państw za bezpieczne, czyli takie, w których przybysze z zasady nie otrzymują azylu. Jest jasne, że nie będzie to dotyczyć głównych krajów źródłowych migracji, czyli Syrii, Iraku, Afganistanu czy Nigerii, w żadnym razie nie przysłuży się więc rzeczywistemu obniżeniu liczby napływających migrantów.

 

Okazuje się więc, że wbrew twierdzeniom o przezwyciężeniu kryzysu migracyjnego,  tak naprawdę  trwa on w najlepsze, a Niemcy nadal zalewają setki tysięcy nielegalnych uchodźców rocznie.

 

Pach

Źródło: welt.de


DATA: 2018-10-23 13:12
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Cecha wspólna wszystkich imigrantów to islam. Muzułmanin to znaczy "poddany woli Allacha" - nie mający własnej woli. W przeciwieństwie do chrześcijan - ludzi wolnych i obdarzonych przez Boga wolną wolą. Chodzi o to, aby europejczyków mimo wszystko wyrosłych w cywilizacji łacińskiej - cywilizacji wolności, zastąpić bezwolnymi sługami Allacha - czyli szatana. Oczywiście za wszystkim stoją słudzy diabła - masoni.
ponad 1 rok temu / POD
 
Brawo Niemcy to wam się należy to jest kara za wojnę.
ponad 1 rok temu / Rafał
 
Zabranie socjalu teraz chyba nie wpłynie na powroty bo nie mają do czego tylko wpłynie na dalsze przenosiny.
ponad 1 rok temu / S
 
Będziemy sąsiadować z prawosławną autokefalią na wschodzie i islamskim kalifatem na zachodzie. Trudne położenie.
ponad 1 rok temu / ks. katolicki
 
Żadne grzechy nie pozostają bez kary. Narody europejskie zapłacą za odstępstwo od wiary własnym unicestwieniem. Polska nie jest tu wyjątkiem mimo, że Polacy lubią się nadymać jacy to oni prawowierni i roztropni.
ponad 1 rok temu / Robert
 
Nie dawać azylu i natychmiastowa depoetacja
ponad 1 rok temu / Sonia
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.