DZIŚ JEST:   18   LIPCA   2019 r.

Św. Szymona z Lipnicy
Św. Brunona, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Popieram tą Panią. Dlaczego w XXI wieku negowane jest posiadanie własnego zdania i podążanie za bandą tęczowych baranów!
11 dni temu / Patriota
 
......a gdy owe znaki zobaczycie, nie lękajcie się bo towszystko musi się stać. Żyjemy w czasach ostatecznych.....nie jest tu mowa o 40-50 lub więcej latacej latach lecz o krótszym czasie. To co się dzieje to jest to co musi sie wydarzyć. Od 1948 roku wypęłniło się ponad 100 proroctw biblijnych....i to nie w przenośni, a dosłownie. Choć ciężko w to uwierzyć tak jednak jest........to właśnie nam przyszło żyć w tych ostatecznych czasach i musimy być silni.
1 miesiąc temu / skipper
 
SPRZECIW WOBEC HOMOMAŁŻEŃSTW ORAZ HOMOADOPCJI NIE JEST HOMOFOBIĄ TYLKO NORMALNYM POGLĄDEM, BRAK HOMOMAŁŻEŃSTW ORAZ HOMOADOPCJI NIKOGO NIE DYSKRYMINUJE, A TEGO TYPU POSTULATY SĄ NIE TYLKO SZKODLIWE, ALE TEŻ KOMPLETNIE ZBYTECZNE I NIKOMU NIEPOTRZEBNE!
1 miesiąc temu / Volan
 
Gonić i leczyć te zboczenia, dokąd ten świat zmierza?
1 miesiąc temu / Drops
 
Reguła lewackiej "tolerancji" oüpisana jest w: "Repressive Tolerance" by Herbert Marcuse 1965
1 miesiąc temu / Tiberias
 
pani Klepacka nie rozumie chyba życia....nie rozumie tez tego ze ma syna i nigdy ale to nigdy nie wiadomo jakie będą jego preferencje seksualne.....a co jak okaze sie iz jest gejem? .... w ktora strone mamusia wtedy bedzie tak bardzo krzyczec?
1 miesiąc temu / luki
 
Reguła lewackiej "tolerancji" oznacza, że byle elgiebetka ma prawo drzeć się niczym janda i wyzywać ludzi, ale odpowiedzieć jej - to już "mowa nienawiści". Nie, nie zarzucam lewactwu stosowania podwójnego standardu.
1 miesiąc temu / bezportek
 
Tylko 50000 osób, a nie juz....
1 miesiąc temu / G
 
@Ryś: postępowe jak gangrena
1 miesiąc temu / Tiberias
 
Lewackie postępaki śledzą pilnie wszystkie wpisy o pani Klepackiej i epatują tolerastwem. Zboczeńcy nie: "tacy już są", bo sami twierdzą że preferencje się zmieniają oprócz oczywiście powrotu do normalności, sami sobie przeczą twierdząc że są "bi", skoro wg nich płci jest wiele. No ale nie spodziewajmy się logiki po ludziach... lewych.
1 miesiąc temu / Wojtek
 
"postępowe ośrodki" - postępowe jak paraliż.
1 miesiąc temu / Ryś
 
Tolerancja to tylko pierwszy krok ich marszu, gdzie celem jest przemagnesowanie dewiacji do cnoty i viece versa. Drugi krok widzimy w Szwecji ---> współżycie TYLKO z błogosławieństwem protęczowego regimu "talony" na quicky w windzie A co następne? "ius primae noctis" z panem młodym dla biedroniowych burmistrzów itp.? ...... Polecam seans dystopicznego filmu "Gattaca - szok przyszłości" z Jude Law, Ethan Hawke, Uma Thurman. Film opowiada o świecie, w którym manipulacje genetyczne i zapłodnienia in vitro są codziennością do tego stopnia, że naturalne zapłodnienie stało się rzadkością wręcz dewiacją. O świecie gdzie oczywiste jest, że ktoś, kto nie jest wynikiem inżynierii genetycznej nie ma w kręgu znajomych conajmniej jednego homokumpla-protektora, może liczyć co najwyżej na posadę zamiatacza ulic. p. s. wystarczy wymienić inżynierie genetyczną z homoterroryzmem i witamy w hetero-dystopii... ;-
1 miesiąc temu / Tiberias
 
Taka Pani jak Zofia powinna być bardziej powściągliwa i pamiętać, że to też są ludzie. Panująca nienawiść miedzy ludźmi zaczyna być straszna. Jeszcze raz powtarzam to też są ludzie, trzeba ich zaakceptować takimi jacy są i pamiętać, że nie "szata" zdobi człowieka.
1 miesiąc temu / NICK
 
Czy w tym kraju będzie normalnie, kiedy do nas dotrze że wewnętrzna wojna tylko osłabia nasz kraj, Polska jest wspaniała A przez beznadziejne pyskówki tylko tracimy, jak posprzątamy własnego podwórka to będzie tylko gorzej Szanujmy się wzajemnie
1 miesiąc temu / Chce normalnoś
 
Czy tych chorych ludzi nie da się omijać szerokim łukiem?
1 miesiąc temu / Tomi
 
Taki problem z opiniami i poglądami... każdy może je mieć. Tu chodzi o coś znacznie więcej, o prawdę. Dlaczego opinia środowisk LGBT ma być niby tą słuszną? Nic nie budzi takiego sprzeciwu jak prawda. Brawo dla Pani Zofii. Z prądem płyną w rzece tylko martwe kłody... Pozdrawiam
1 miesiąc temu / Łukasz
 
Wstyd mi za takich sportowców. Po prostu WSTYD!
1 miesiąc temu / Katolik
 
A objaśni ktoś co mam rozumieć pod pojęciem ?dyktatury LGBT??
1 miesiąc temu / Embra
 
Bardzo cieszy jazgot tolerastów i zboczeńców. Najfajniejsze są właśnie takie: każdy ma prawo do poglądów, ale Klepacka nie. Kwintesencja lewactwa. Brawo pani Zofia! Oby więcej odważnych ludzi... generalnie lista tych którzy "nie wstydzą się Jezusa" właśnie się weryfikuje.
1 miesiąc temu / Wojtek
 
Uwazam ze kazdy czlowiek ma prawo do zycia i poglądów.Nikt nie jest wynaturzony,p.Klepacka nie ma prawa tak mówić, niech robi to co potrafi i da zyc innym;dlaczego wprowadza tylejadu,komu to potrzebne?
1 miesiąc temu / Biala
 
Wstawcie proszę grafikę I serduszko/love POL 8 na swoich profilach, POL 8 to znak na żaglu p. Zosi. Hang Loose !
1 miesiąc temu / Pejot
 
p.Zofia po prostu chce się dostać do polityki ,zanim się zaangażujecie w akcje i poparcia sprawdzajcie swoich idoli
1 miesiąc temu / rety
 
Rusinowa już płacze na swoim koncie, że Pani Klepacka ma dostać odznaczenie Światowego Związku Żołnierzy AK.
1 miesiąc temu / erty
 
Brawo pani Zofo! Trzeba głośno sprzeciwiac sie tej nienormalnosci, która się ostatnio szerzy Więcej znanych osób powinno glosno wyrażać swój sprzeciw
1 miesiąc temu / Jola n
 
Zofia. Jestem z Tobą. Może mam mniej odwagi od Ciebie by bronić moralności i biologicznej tożsamości normalności. Ale teraz to się zmieni.
1 miesiąc temu / Bob
 
Zgadzam się z Panią Zofią i myślę, że mam do tego prawo. Nie rozumiem tak ostrej reakcji ze strony wyżej wymienionych osób.
1 miesiąc temu / Maria
 
Murem za Zofią! Skończymy z tym zboczeniem.
1 miesiąc temu / Jk
 
Ludzie szukają usprawiedliwien dla swoich odchyleń..normą jest heteroseksualizm i jako norma służąca zachowaniu ciągłości istnienia ludzkości jest pod ochroną..tyle w temacie. Reszta jest nieistona.Nasze geny przetrwają w naszych dzieciach. BRAWO ZOSIU!
1 miesiąc temu / Afrula
 
Brawo Pani Zofio !!! nikt nie ma prawa narzucać nam swoich zboczonych poglądów. Pani Rusin niech sobie powiesi tęczowe zaslonki, teczowy dywanik we własnym domu a dzieci pewnie już wnuki niech się masturbuja ale od naszych dzieci precz z łapami! !!
1 miesiąc temu / Poli
 
@do normalny. Człowieku ty nie znasz nauczania św. Pawła. On nazywa rzeczy po imieniu. Podobnie nasza medalistka. Wybacz, ale jestes zbyt mały, aby głosić poglądy sprzeczne z nauczaniem św. Pawła...
1 miesiąc temu / Krakusik
 
Nie moze byc tak ze chociaz odmienni sekzualnie sa mniejszoscia moga byc atakowani przez znanych ludzi jak i wiekszosc spolecznosciowa.Dlatego uwazam za ta karta jest dobra strona ich obrony.Nie moze tez byc tak ze mniejszosc bedzie strona rzadzaca.Dziwie sie takim ludziom jak pani Klepacka
1 miesiąc temu / Krystyna
 
P. klepacka to wzór do naśladowania
1 miesiąc temu / Zofia
 
24 tysiace ???? z 39 milionow zartujecie sobie ?
1 miesiąc temu / Oko
 
LGBT + WON
1 miesiąc temu / Marcin
 
Jestem z tobą
1 miesiąc temu / Skyrunner
 
Każdy ma prawo do swojej opinii i jest wolnym człowiekiem.
1 miesiąc temu / GODIK
 
Zosiu jestem przeciwko Tobie - mój kraj już nie reprezentujesz, zaczęłaś siać nowe nienawiści, wstyd to właśnie najbardziej trafne słowo.
1 miesiąc temu / Normalny
 
Zosiu,jestem ztobą ,
1 miesiąc temu / balboa
 
Popieram pania zofie
1 miesiąc temu / Ewelina
 
Nas reprezentujesz.
1 miesiąc temu / Krzysztof
 
Jestem przeciw LGBT
1 miesiąc temu / Żaneta
 
@Janusz P. A co nienormalnego jest w sprzeciwie wobec homomałżeństw i homoadopcji? NiC! To normalny, zwykły pogląd. Pza tym wprowadzenie homomałżeństw złamałoby art. 18 Konstytucji.
1 miesiąc temu / Volan
 
polecam ci serial Sense8 zwłaszcza czołówkę=świat w pigułce ,spróbuj tak na spokojnie
1 miesiąc temu / do Abberacja
 
Jeszcze raz gratuluję odwagi Pani Zosiu
1 miesiąc temu / Kasiek
 
Brawo Zosia jesteśmy z tobą
1 miesiąc temu / Jan bury
 
Janusz P...A co w tym nowoczesnego ze choroba psychiczną związana z identyfikacją własnej osobowości wynoszona jest jako cnota???? Sorry- cnota źle kojarzy się dewiantow....Jako normalność. A co z kleptomanami, grużlikami itd?
1 miesiąc temu / Abberacja
 
Tak jasne granice dobra samego sie ujawniają Uczyć dobrych i szlahetnych wzorców i wspierać Boską Matryce naturalnie, ma zasadność, a kult dla choroby jest chorym zachowaniem.
1 miesiąc temu / Pam
 
Jeszcze dużo wody musi upłynąć zanim Polacy będą normalnym narodem A szkoda Mieszkam w kraju gdzie LGBT ma takie same prawa jak ja i nie narzucają żadnej dyktatury Po prostu zyja sobie w spokoju No ale żeby o czymś rozmawiać to trzeba na ten temat mieć wiedzę Ilu z tych 24 tys ludzi ma przyjaciół LGBT? Pewnie nikt bo w Polsce zacofanej musza się niestety ukrywać
1 miesiąc temu / Janusz P.
 
Podpisuje, podpisuje dziesiątki apeli, protestów itp. Czy kiedykolwiek to odniosło wymierny skutek. Bo nawet 800 tyś w obronie życia to dla nich nic. Chyba tylko uspokajamy własne sumienia. :
1 miesiąc temu / Mirrro
 
To całe LGBT ma szczęście że żyją w Polsce w kraju chrześcijan a nie muzułmanów??? Pani Zosiu jesteśmy z Panią
1 miesiąc temu / Irena
 
Uwielbiam jak ludzie pod pretekstem walki z nietolerancją i "mową nienawiści" używają przemocy czy szykanowania osób, których nie tolerują :D Typowa LL - lewa "lokiga" : A swoją drogą musimy stworzyć jakieś swoje pałki, typu "christofobia", "heterofobia" czy "lewokryzja" tudzież "homokryzja". Podobały mi się też wyniki badać w USA, z których wynikało, że więcej tolerancji i poparcia dla wolności słowa wykazują osoby konserwatywne niż liberalne.
1 miesiąc temu / Juras
 
Mają szczęście, że ja nie decyduję gdzie powinno być to środowisko LGBT.
1 miesiąc temu / johnny
 
Zofia masz racje i my wszyscy to wiemy , nie damy się zwariować ! Jesteśmy z Tobą
1 miesiąc temu / Stefan
 
Szacunek dla Pani
1 miesiąc temu / Magda
 
A ilu podpisało apel o jej wyrzucenie? Ta proporcja może wiele powiedzieć o nastrojach społecznych.
1 miesiąc temu / cogito
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.