DZIŚ JEST:   31   MAJA   2020 r.

Zesłanie Ducha Świętego
Nawiedzenie NMP
Św. Kamila Baptysta Varano
Św. Petronella
 
 
 
 

Lewica nie odpuszcza! Chcą usunięcia Zofii Klepackiej z polskiej kadry przywołując... Holocaust

Lewica nie odpuszcza! Chcą usunięcia Zofii Klepackiej z polskiej kadry przywołując... Holocaust
źródło: Facebook / Zofia Klepacka

Założony przez Tomasza Lisa portal naTemat.pl wystosował apel do Prezesa Polskiego Związku Żeglarstwa, aby mistrzyni świata Zofia Klepacka nie była brana pod uwagę przy reprezentowaniu Polski na arenie międzynarodowej. „Od nienawiści do osób homoseksualnych zaczął się kiedyś Holokaust” – przekonuje autor apelu Damian Maliszewski, który wzywa czytelników serwisu do podpisywania się pod manifestem.

 

Maliszewski przekonuje, że Klepacka promuje „nienawiść i homofobiczne treści”. Jego zdaniem dowodzą tego dwie wypowiedzi brązowej medalistki olimpijskiej, w których zdecydowanie sprzeciwiała się ona promocji LGBT. Chodzi o słowa: „Wygramy z LGBT” i „Mówię kategoryczne NIE dla promocji środowisk LGBT i będę bronić tradycyjnej Polski”. Według Maliszewskiego słowa te to dowód „nienawiści” promowanej przez Klepacką.

 

„Olimpijka, jako członkini tego związku, członkini kadry narodowej, używając agresywnego tonu, kontrowersyjnego języka, od dawna uderza w osoby homoseksualne, biseksualne i transpłciowe, których w sporcie nie brakuje. W żeglarstwie również. Uderza w sportowców heteroseksualnych posiadających dzieci. Tych sportowców, którzy chcieliby, aby ich dzieci wyrosły na ludzi mądrych, wrażliwych, szanujących wszelkie odmienności” – czytamy w apelu Maliszewskiego.

 

Dziennikarz sugeruje również, że Zofia Klepacka próbuje „wyeliminować osoby LGBT+ z życia społecznego”, o czym świadczyć ma jej sprzeciw wobec podpisania przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego karty LGBT+.

 

Żeby tego było mało autor apelu odwołuje się do... czasów III Rzeszy. „Od nienawiści do osób homoseksualnych zaczął się kiedyś Holokaust” – przekonuje dziennikarz lewicowego serwisu.

 

Zdaniem Maliszewskiego Klepacka łamie par. 8 statutu PZŻ, który mówi o tym, iż związek: „podejmuje wszelkie możliwe i dostępne działania wychowawcze i dyscyplinujące zmierzające do zapobiegania zjawiskom niedozwolonego dopingu, przypadkom rasizmu oraz nawoływania do nienawiści w sporcie”.

 

„W imieniu swoim, a także w imieniu tysięcy Polaków, których godność od wielu miesięcy deptana jest przez Panią Zofię Klepacką, sportowczynię, reprezentantkę Polski, olimpijkę, członkinię PZŻ, zwracam się do Pana publicznie z apelem o odwołanie Pani Zofii Klepackiej z kadry narodowej PZŻ” – napisał.

 

Źródło: natemat.pl / dorzeczy.pl

TK


DATA: 2019-05-29 16:22
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Uważam że powinna być usunięta ponieważ jej zachowanie nie przypomina sportowca tylko kobietę mściwą bez kultury chamską dożądzą do nienawiści i skłóceniu ludzi oraz gardzeniem innych
11 miesięcy temu / Ika
 
@Antymodernista Tobie również dziękuję za odniesienie się do mojego wpisu, choć z pewnym zakłopotaniem. Albowiem bezinteresownie i tracąc bezcenny, obdarzyłeś mnie fachową diagnozą, na której zapis nawet zabrakło Tobie tutaj miejsca. Ośmielam się też zaproponować, abyś w swoim niezwykle wartościowym wpisie, po fragmencie ...Fakty: mówienie ludziom zaburzonym w sferze... pokusił się zamienić słowo płciowej np. na religijnej. Mógłbyś wtedy, po pogłębionej i wszechstronnej analizie spróbować zrozumieć, że człowiek głęboko wierzący w swe ideały, obojętnie świeckie czy religijne, może patrzeć na ludzi mających inne poglądy z życzliwością, bo nie uważa ich za zagrożenie dla swojego świata. W przeciwnym wypadku, gdy ta wiara jest płytka i powierzchowna, pozostaje stawianie pseudodiagnoz, eksperymentowanie z zupą i liczenie klepek. Pozdrawiam.
ponad 1 rok temu / wwm
 
wwm prezentuje poziom zjadliwości nowoczesnej osoby płci żeńskiej wyzwolonej. Nie skupia się na istocie sprawy, tylko wypisuje kocopoły w formie umądrzonej i mającej uchodzić za wytworną, ze to niby wie więcej i lepiej niż taki Volan, gość nieco nerwowy, ale za to z piątą klepką. Fakty: mówienie ludziom zaburzonym w sferze płciowej, ze są zaburzeni lub o nich w sferze publicznej wywołuje ich wściekłość i agresję. Bardzo chcą być uznani za normalnych i robić wszystko to, co normalnym przystoi. Gdyby nie fakt, ze są zaburzeni, nie przejmowaliby się niczym i nie byli tacy nerwowi próbując udowodnić światu, ze nie są. Jak ktoś się uprze, to może sobie zupę wlewać nosem, uchem albo z drugiej strony przewodu pokarmowego. Mało, ze się nie naje, to jeszcze narobi sobie kłopotów. Narządy maja swoje przeznaczenie i udowadnianie innym tupiąc wściekle, ze nie maja albo ze można ich używać dowolnie jest objawem normalności, to błąd. Jako ze zaburzeni są nachalni wobec dzieci, trzeba o tym m
ponad 1 rok temu / Antymodernista
 
Bóg zapłać że Panią Zofię Daj jej Boże siłę by wytrwała imię poddawała się naciskom. Pamietam o Pani w modlitwach Jest Pani WIELKA
ponad 1 rok temu / Grzegorz Pachuc
 
@Volan Dziękuję za odniesienie się do mojego wpisu. Wnioskuję, że tolerujesz tylko tych, którzy mają łeb nabity identycznie jak Twój. Jednakże rezultat jest mało imponujący, o czym świadczą skutki uboczne tego stanu, jak narastająca agresja uzewnętrzniająca się w destrukcji własnej klawiatury uszkodzony CapsLock i nadużywaniu w dyskusji formy per wy - wprawdzie zanikającej w polszczyźnie ale występującej jeszcze w gwarach wiejskich i charakterystycznej w środowiskach partii komunistycznych. Bo nie wierzę, że chodziło Tobie o zastosowanie wobec mnie konstrukcji pluralis maiestatis. Pozdrawiam.
ponad 1 rok temu / wwm
 
@wwm Wbij sobie do łba, że Sprzeciwianie się homomałżeństwom i homoadopcjom to NIE JEST przejaw nietolerancji! To wy jesteście nietolerancyjni, skoro atakujecie ludzi, którzy sprzeciwiają się tego typu postulatom.
ponad 1 rok temu / Volan
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.