DZIŚ JEST:   19   LIPCA   2018 r.

Św. Symmacha, papieża
Św. Jana Plessingtona
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Dlaczego Adam Darski NIGDY nie zostanie uznany winnym w sądach trójmiejskich? Ponieważ Darski, będący członkiem i współzałożycielem O.T.O. w Polsce, jest sądzony przez ludzi, którzy są umoczeni w O.T.O. i to bardzo mocno. Nikt z nich nie wyda wyroku na Darskiego, bo boją się tego, że mogłyby wypłynąć materiały, które szybko zaprowadziły by ich tam, gdzie ich miejsce, czyli za kraty. Te powiązania są bardzo silne. Niejaki Krzysztof A. "guru" O.T.O. w Trójmieście ma bardzo dużą wiedzę na ten temat. Mam nadzieję, że wreszcie ktoś się zajmie tymi ludźmi.
3 miesiące temu / greyman
 
A jak sąd to uzasadnił? Wie ktoś?
3 miesiące temu / trooper
 
Coś mu wpełzło pod skroń.
3 miesiące temu / ja
 
Nie ma jak emocje wywoływane i kierowane przez SKANDALISTÓW. Warto jednak zapytać czy NIE LEPIEJ zauważyć i podjąć TEMAT o wiele ważniejszy dla życia duchowego ludzi: Temat zagrożeń życia duchowego - jawnego, PROMOWANEGO OKULTYZMU / satanizmu bagatelizowanego przez modernistycznych duszpasterzy nowego kościoła, którzy do znudzenia opowiadają o >miłości< w świecie w którym wszystko jest na sprzedaż i gdzie króluje komercja. Przecież te występy na scenie i w sądzie TO tylko taka zabawa, wygłupy artystyczne ateistów aby być ZAUWAŻONYM. Przydomek >satanista< jako dodatek do pseudonimu artystycznego jak widać bardzo pomaga panu Darskiemu co rozumieją księża z nim zaprzyjaźnieni i z uśmiechem przyjmujący jego popisy. Jeśli już przypomina nam PCH o >satanistycznych występach< , zespołach , ludziach w czasie, gdy w Kościele jest to temat ZAKAZANY (- bo wielu ma nadzieje na puste piekło) to dobrze jest przypomnieć kim jest szatan ,a czym satanizm i okultyzm.
3 miesiące temu / iskierka
 
Uniewinniony....?Przecież ten biedaczyna już dawno sam się skazał na zagładę.Módlmy się za niego wbrew temu co czujemy,bo i za niego umarł Chrystus okrutną śmiercią krzyżową.
3 miesiące temu / Edward
 
Gdański...
3 miesiące temu / To
 
Gościu jest nietykalny. To tylko pokazuje jak ogromne wpływy mają sekty satanistyczne w strukturach władzy... Św Michale Archaniele wspomagaj nas w walce...
3 miesiące temu / IzajaszGB
 
Nie te kolory, tarcza... Czyli jeśli kukła któregoś z polityków nie jest przykładem sztuki hiperrealizmu, to można ją spokojnie spalić? Do tego ten argument o braku korony. A może właśnie brak korony w tym pseudogodle również stanowił pewien element nazwijmy to "artystycznej wypowiedzi"? Chyba nie trzeba przywoływać zresztą momentów z historii, w których nasz orzeł tę koronę tracił. Jak to tutaj bardzo słusznie napisano, gdyby na tym pożal się Boże obrazku widniała flaga LGBTQIAP, to nikt by nie sprawdzał po palecie, czy aby odcienie się zgadzają... Jak jednak widać, to społeczeństwo (na czele z sądem) wyżej sobie ceni tę flagę niż nasze barwy biało-czerwone. Pewnym chichotem jest również to, że wyrok ten zapadł "w imieniu RP", a na sali znajdowało się nasze godło. Ze swej strony dodam też, jako jakby nie patrzeć były kolega po fachu pana Adama, że część metalowego środowiska mu w tej kwestii nie popuści.
3 miesiące temu / incuss
 
Pohańbieniem wielkim było spalenie kukły we Wrocławiu?
3 miesiące temu / nic
 
Gdyby na piersi orła był przekreślony półksiężyc, albo gdyby orzeł rozrywał szponami tęczową flagę, lub co gorzej gwiazdę Dawida, tożto była by afera! Nargal poszedłby siedzieć na pół roku, jak ten jegomość, co spalił kukłę Sorosa.
3 miesiące temu / klioes vel pislamista
 
YEESSS!! przeciez to było widać gołym okiem ,że to nie godło....nie te kolory , tarcza i brak korony.
3 miesiące temu / [email protected]
 
Czas najwyższy swołocz wywalić z sądów - komuna nadal aktywna! Nazwisko sędziego powinno być upublicznione.
3 miesiące temu / Nick
 
Czy sędziowie są niespełna rozumu, skorumpowani czy złośliwi? Myślę, że wszystko na raz.
3 miesiące temu / DNA
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.