DZIŚ JEST:   31   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Alfonsa Rodrigueza
Św. Wolfganga, biskupa
 
 
 
 

Na nic umizgi do narodowców? Organizacja LGBT zachęca do głosowania hasłem „geje z Trzaskowskim”

Na nic umizgi do narodowców? Organizacja LGBT zachęca do głosowania hasłem „geje z Trzaskowskim”
Rafał Trzaskowski. Fotograf: Andrzej Hulimka/Archiwum: Forum

Prohomoseksualna organizacja Stonewall zachęca do głosowania w wyborach prezydenckich na kandydata PO. Na frontowej szybie poznańskiego lokalu należącego do stowarzyszenia pojawiły się napisy „Geje z Trzaskowskim”. Podobna „kampania wyborcza” trwa również na profilach internetowych.

 

Arkadiusz Kluk – członek zarządu Stowarzyszenia Stonewall oraz szef poznańskiego lokalu tej organizacji – twierdzi, że prezydent Andrzej Duda prowadzi „nagonkę” na osoby homoseksualne. Dlatego Stonewall jest „za” Rafałem Trzaskowskim, który środowiska LGBT wspiera.

 

„Rafał Trzaskowski jako pierwszy prezydent stolicy otwierał w ubiegłym roku Paradę Równości. Brał w niej udział.  Podpisał Kartę LGBT. Nasz wybór jest więc oczywisty” – powiedział Arkadiusz Kluk dziennikarzowi Radia Poznań.

 

Swoje poparcie dla kandydata PO startującego w wyborach na prezydenta RP członkowie Stonewall prezentują też na profilu Facebook organizacji. „12 lipca głosujemy na Trzaskowskiego. Innego wyboru nie ma. To nie jest kandydat naszych marzeń, ale odsunięcie urzędującego prezydenta od władzy jest w interesie wszystkich osób LGBT+. Dlatego apelujemy: nie rezygnujcie z udziału w drugiej turze wyborów. 12 lipca idźcie do urn i zagłosujcie na Rafała Trzaskowskiego” – czytamy na „czołówce” profilu Stonewall.

 

Grupa Stonewall to formacja LGBT+, która działa na terenie Wielkopolski. Zajmuje się organizacją homoparad, krzewi ideologie LGBT, zaś od września tego roku ma prowadzić w poznańskich szkołach tzw. zajęcia równościowe.

 

Niedawno Radio Poznań opublikowało materiał dotyczący skandalicznego wywiadu, jakiego Arkadiusz Kluk, założyciel i były prezes Stonewall, udzielił jednemu z internetowych portali. Aktywista mówi w nim, że w środowisku Stonewall dużo osób wysyła sobie nagie zdjęcia, uczestniczy w seksie grupowym i współżyje pod wpływem narkotyków i alkoholu. W wywiadzie  przyznał też, że założył profil na pornograficznym portalu, na którym użytkownicy wymieniają się odpłatnie zdjęciami.

 

 

Źródło: radiopoznan.fm

AB

 

 

Czytaj także:
DATA: 2020-07-03 09:08
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Trzeba tu dodać że zdobycie głosu każdym sposobem i nieliczenie się z tym głosem to domena obydwoch obecnych stron tylko każda robi to na swój sposób.
3 miesiące temu / old
 
pedem do teenczy!
3 miesiące temu / wiooo
 
Jeśli obiecuje się coś srodowiskom sobie przeciwnym to w czasie rządzenia trzeba jednak zawsze obrać jakąś linię, kogoś zniechęcić. Nie można tylko tego robić radykalnie od razu ale czas kadencji to wystarczająco długi czas a zdobycie głosu każdym sposobem na wagę złota.
3 miesiące temu / oldm
 
Obecna rywalizacja z Trzaskowskim to efekt pobłażanie i braku zdecydowanej reakcji ze strony rządzących na wszelkie patologie w każdej dziedzinie życia społecznego i na każdym jego szczeblu, poczynając do gmin, a kończąc na samych wierzchołkach naszego państwa. Odpowiedzialni za to czuli się i czują się nadal nietykalni będąc pod patronatem tzw. "poprawności politycznej"
3 miesiące temu / W-Sawa
 
Swoją drogą te całe Stonewall to polityczna piaskownica. Gdy ich kandydat dwoi się i troi, żeby wmówić prawicy, że nie jest taki zły, ci udzielają mu poparcia pod hasłem "geje za Trzaskowskim". To już mogli wprost napisać: narodowcy, to nie jest kandydat dla Was tylko dla nas, wyborcy Bosaka - nie głosujcie na Rafała. Jeszcze kilka takich akcji to z rywalizacji 51 do 49 zrobi się 60 do 40 dla Dudy. Lewica ciągle się nie nauczyła, że w Polsce nie wygrywa się na postępowej światopoglądówce
3 miesiące temu / M
 
Chyba żaden narodowiec nie przypuszcza, że geje mogliby zagłosować na Dudę, skoro ten używa wobec ich ruchów i wobec nich samych agresywnego języka i jest przeciwny zmianom prawnym, na którym im zależy. Poglądy obu kandydatów na tę sprawę to nie była jakaś tajemnica i jeżeli Narodowcy wybiorą Trzaskowskiego zamiast Dudy, to zrobią to z zupełnie innych względów. Warto zauważyć, że prezydent prawa zmienić sam nie może, choćby bardzo chciał.
3 miesiące temu / ...
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.