Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   SIERPNIA   2019 r.

Św. Róży z Limy
Bł. Władysława Findysza
 
 
 
 

Musimy odkłamać wczoraj i dziś! Marsz Życia Polaków i Polonii w Oświęcimiu


Odtwórz w YouTube
 

Auschwitz - miejsce uświęcone nade wszystko krwią polskich obywateli. W 78. rocznicę narodzin dla Nieba św. Maksymiliana Marii Kolbe ulicami Oświęcimia przeszedł Marsz Życia Polaków i Polonii, w którym wzięło udział kilka tysięcy osób.


DATA: 2019-08-14 20:37:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Do Anna G. Pan Gadowski nie ugiął się "przed kilkoma cieciami". Ten zakaz wnoszenia polskich flag na drzewcach to zarządzenie pana dyrektora Muzeum!! Dlaczego rząd do tej pory nie zrobił nic, by ten pan stracił wreszcie to stanowisko???
7 dni temu / Gniewomira
 
A może my Polacy czegoś nie wiemy. Może teren Auschwitz jest już eksterytorialny w administracji żydowskiej? Coś tu śmierdzi.
7 dni temu / hmm?
 
Na podstawie ahistorycznej-antypolskiej kłamliwej książki Jerzego Kosińskiego oskarżającej Polaków o ludobójczy antysemityzm ,będzie nakręcony film w koprodukcji czesko-słowacko-ukraińskiej;świat dowie się kolejnej kłamliwej historii.Łatwo się domyślec kto za tym stoi - cui bono - czy aby nie chodzi o 447? .Co do "producentów" to przypomnijmy wstydliwy fakt,iż to Słowacja była w koalicji z Hitlerem,a częśc Ukraińców wysługiwała się gorliwie Niemcom w eliminacji m.in Żydów. Atmosfera antypolska w muzeum Auschwitz jest tego m.in pokłosiem.
7 dni temu / t
 
POLSKA UROCZYSTOŚĆ - 14.08.19-a Polacy osaczeni ,bez flag ,bez godła , z opuszczoną głową idą jak barany na rzeż.Dyrektor Muzeum w Oświęcimiu to pan i władca ,on tu rządzi a Polacy milczeć.Za to Zydowscy turyści mogą wnosić ogrom ,wielkich swoich flag oraz bezcześcić to święte miejsce naszych zamęczonych rodaków. !!!! Kilka osób miało flagi i byli szykanowani ,chciano im odebrać a nawet ochroniarz próbował złamać na kolanie drzewce flagi i ją zniszczyć. ........... 15.08.19 drugi dzień-wielka łaskawość bo pozwolono nieść flagi na małym .plastikowym patyczku,rurce- oooo ironio!!!!!!To ma być nasz symbol narodowy?Czas najwyższy aby zajęto się tym co się dzieje w Oświęcimiu A może nasze władze tym się zainteresują.DOŚĆ MILCZENIA !!!!!!!
7 dni temu / toja
 
Marsz z bialo-czerwonymi flagami będzie w czwartek 15.08.
8 dni temu / Polka
 
Jest to bardzo dobra inicjatywa, którą należy rozwijać. Są oczywiste błędy, ale nie można od razu przekreślać całości. Wnioski wyciągniemy jutro. Czekamy na biało-czerwone morze. Potrzeba, aby ta data kojarzyła się jednoznacznie z tym marszem, tak jak 11 listopada z Marszem Niepodległości. Musimy ją rozpropagować wśród znajomych. Szczęść Polsce Boże.
8 dni temu / Marcin
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 109 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.