DZIŚ JEST:   25   CZERWCA   2019 r.

Św. Wilhelma Opata
Bł. Doroty z Mątowów
 
 
 
 

Murem za Zofią Klepacką! Możesz wesprzeć olimpijkę w bojach z dyktatem LGBT+

Murem za Zofią Klepacką! Możesz wesprzeć olimpijkę w bojach z dyktatem LGBT+
Fot. M. Biedrzycki / Forum

Przykład postawy Zofii Klepackiej pokazuje, że w świecie celebrytów postawy za życiem i rodziną nie znajdują akceptacji. Olimpijka za obronę praw rodziców i dzieci przed presją lobby LGBT+ stała się obiektem ataków i gróźb. Nienawistnicy chcieliby wyrzucić z kadry naszą reprezentantkę. Możesz wstawić się za Zofią Klepacką!

 

Zofia Klepacka, medalistka igrzysk olimpijskich i wielokrotna medalistka mistrzostw świata w windsurfingu już w lutym 2019 roku wyraziła swój sprzeciw wobec stołecznej „Deklaracji LGBT+”. To sprawiło, że olimpijka stała się obiektem lewicowych ataków oraz gróźb. W ostatnich dniach mistrzynię na ulicy zaczepiła Kinga Rusin, a w internecie zaatakował ją Borys Szyc. Pojawił się nawet apel o wykreślenie Klepackiej z kadry narodowej. Oficjalnym powodem – szerzenie mowy nienawiści – czyli w praktyce słów prawdy o LGBT+ oraz obrona rodziny.

 

W związku z atakiem ruszyła akcja wsparcia dla Zofii Klepackiej. „Pokażmy osobom odpowiedzialnym za polskie żeglarstwo, że stanowisko tej utytułowanej zawodniczki jest zdaniem znacznej części społeczeństwa!” – apelują jej inicjatorzy.

 

Adresatem przygotowanego listu są Minister Sportu i Turystyki, Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Prezes Polskiego Związku Żeglarskiego. Zawarto w nim słowa solidarności z postawą olimpijki oraz żądanie stanięcia w obronie Klepackiej. „Wobec pojawiających się w przestrzeni publicznej wezwań do wyrzucenia Zofii Klepackiej z kadry narodowej oraz wyciągnięcia wobec niej konsekwencji dyscyplinarnych, oczekuję że najważniejsze instytucje zajmujące się polskim żeglarstwem nie tylko nie ugną się przed ideologiczną presją, ale publicznie staną w obronie atakowanej sportsmenki i jej konstytucyjnego prawa do swobody wypowiedzi” – czytamy w liście, który można wysłać za pośrednictwem strony Centrum Życia i Rodziny.

 

Wstaw się za Zofią Klepacką! Kliknij TUTAJ i podpisz list.

MA

 


DATA: 2019-05-31 07:23
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
31
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Szyc teraz jest wielkim obrońcą homoseksualistów, a kilka lat temu słyszałam, jak w programie chyba u Wojewódzkiego wyśmiewał się z jednego ze znanych gejów, podał jego nazwisko, nie przebierając w słowach, zdradził, iż widział go w najmożliwiej jednoznacznej sytuacji z innym. Choć nie jestem "postępowa", od tego momentu nie oglądam żadnych filmów z Szycem, bo to, jak się wtedy zachował, było ohydne, oślizłe i podłe.Nie ma znaczenia, czy potraktował tak człowieka homo, czy heteroseksualnego.
6 dni temu / ?
 
"deklaracja lgbt +" więc wyjaśniam: ten 'plus' kpiący z rządowych prorodzinnych projektów to tylko wynik testów na wirusa hiv u jej autorów. Good Luck!
7 dni temu / Gabriel
 
Najważniejsza jest stanowczość i konsekwencja w działaniu. Polscy aktywiści LGBT wycofali się spod klasztoru na Jasnej Górze w Częstochowie :
9 dni temu / Maksymilian
 
A niech się pomocnicy szatana, słudzy bestii wściekają i tak nie zmuszą nas do milczenia. Prawdę trzeba głosić wszędzie, w porę i nie w porę. Bardzo pani dziękuję.
11 dni temu / Anna Pruska Wis
 
Co do norm etycznych MKOl. 1. Kwestia "opcji seksualnych" to mówiąc precyzyjniej m. in. kwestia tzw. parafilii seksualnych, czyli mówiąc prosto rozstrzygnięcia na podstawie naukowych argumentów, które spośród skłonności seksualnych są patologiczne. I tu sama zmienność nauki rozstrzygnięć nakazują ostrożność. Do tego dochodzą błędy i celowe fałszerstwa. No i wreszcie: negatywny wpływ ideologii, wszystkich. Zob. o patologiach w psychologii bliskiej seksuologii: T.Witkowski "Zakazana psychologia" t.1-2. Szerokie i porządnie udokumentowane, może tu znane książczysko B. Wieczorek "Homoseksulizm.. .", szerzej o metodologii i filozofii np. śp. ks. Józef Majka. 2. Jeśli szanując godność KAŻDEGO człowieka, to ochrona osób homoseksualnych skłonności i homoseksualistów czyny to jedno, a propagowanie ideologii LGBT itd. to drugie. Sami homoseksualiści bywają zniesmaczeni, czy wrodzy tej ideologii. Są w Stanach Zjednoczonych homoseksualiści popierajacy prawicę, a nawet tzw. Alt Right, wkurzający
12 dni temu / Pontivus
 
Wielki sportowiec i odważna kobieta. Brawo ! Jestem z Panią !
13 dni temu / ems
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "68614"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.