DZIŚ JEST:   03   GRUDNIA   2020 r.

Św. Franciszka Ksawerego
Św. Kasjana, męczennika
 
 
 
 

Możemy zapomnieć o „tradycyjnym Bożym Narodzeniu”? Minister Zdrowia zabrał głos

Możemy zapomnieć o „tradycyjnym Bożym Narodzeniu”? Minister Zdrowia zabrał głos
fot. Form

Na pewno nie będzie takiej poprawy, byśmy o świętach Bożego Narodzenia mogli myśleć w sposób tradycyjny – powiedział w opublikowanej w poniedziałek rozmowie z „Faktem” minister zdrowia Adam Niedzielski.

 

Polityk odpowiadał na pytanie dotyczące podnoszonego przez opozycję i części środowiska medycznego zarzutu, jakoby rząd „zmarnował trzy miesiące w lecie i nie przygotowano systemu na drugą falę pandemii”. – Mówienie, że to był zmarnowany czas jest nieprawdą. Każdy etap epidemii ma inne priorytety – inne wiosną, inne latem, inne jesienią – stwierdził.

 

Przez wakacje trwało uzupełnianie zapasów do walki z Covid-19. Dzięki temu szpitale tymczasowe nie mają problemów z zaopatrzeniem, jest sprzęt, który w każdej chwili można wysłać do dowolnej części kraju – podkreślił.

 

Jeśli będziemy dalej obserwować wykładnicze tempo wzrostu, będę namawiał premiera do całkowitego lockdownu. Łóżek nie da się dokładać w nieskończoność – stwierdził.

 

Pytany o Boże Narodzenie minister zdrowia mówił, że „na pewno nie będzie takiej poprawy, byśmy o świętach Bożego Narodzenia mogli myśleć w sposób tradycyjny”. – Raczej spędzimy je w ścisłym gronie rodzinnym – dodał.

 

Źródło: „Fakt”, tvp.info

TK

Czytaj także:
DATA: 2020-10-26 08:08
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

30 10 w sobotę planują zamknąć ludzi w domach,Na 15 grudnia globalny stan wojenny,Rządy państw wykonują dyrektywy WHO ONZ I Banksterów odbierają nam wolność do zgromadzeń spotkań w gronie rodezinnym
1 miesiąc temu / Tomasz
 
Boże Narodzenie? Na Wszystkich Świętych sprowadzą nam wojsko na ulice...
1 miesiąc temu / Wojtek
 
Sz p ministrze ? stan wojenny ? czołgi na ulice obozy internowania jak w Białorusi trzeba wreszcie coś zrobić konkretnego ? zeby zlikwidować chrześcijaństwo w Polsce ?z pewnością będą was wychwalać pod niebiosa w UE ? przecież o to wam chodzi byście mogli płynąc w tym głównym ścieku jakim jest UE
1 miesiąc temu / Kazimierz
 
Niech ten facet odczepi się wreszcie od Narodu Polskiego!
1 miesiąc temu / Józia
 
@Ewa, narzekanie na forum tym bardziej nic nie da. Pisząc czy dzwoniąc do biskupów przynajmniej wyrazimy swoją wolę, damy im do zrozumienia czego oczekujemy po swoich pasterzach. Zawsze warto spróbować. W końcu to my ich finansujemy. Jak nie sumienie to może groźba utraty pieniędzy ich ruszy.
1 miesiąc temu / Rose
 
Zapowiedzi tego człowieka przypominają dekrety ogłaszane podczas rewolucji.
1 miesiąc temu / Zgroza
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.