DZIŚ JEST:   22   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Maurycego z Towarzyszami
Św. Tomasza z Villanueva
 
 
 
 

Molestowali dziecko i odsprzedawali je innym pedofilom. Sąd ukarał zwyrodnialców

Molestowali dziecko i odsprzedawali je innym pedofilom. Sąd ukarał zwyrodnialców
Zdjęcia ilustracyjne. By Payam Moein (Own work) [CC BY-SA 4.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)], via Wikimedia Commons
#PEDOFILIA    #DZIECKO    #MOLESTOWANIE    #METOO    #SĄD    #WIĘZIENIE    #DARK NET    #SPRZEDAŻ    #WYROK

Szokujące doniesienia z niemieckiego sądu. Para zwyrodnialców molestowała dziecko i czerpała korzyści z odsprzedawania do innym pedofilom. Niemiecki sąd skazał ich na więzienie. Równocześnie w „postępowych” mediach trwają próby ocieplania wizerunku pedofili. Aż strach pomyśleć ile dzieci przez to ucierpi.

 

Sąd we Freiburgu wysłał za kratki niemiecką parę, która molestowała swoje dziecko i sprzedawała je pedofilom w tzw. dark necie. Mężczyzna był wcześniej karany za pedofilię.

 

Ofiarą 48-letniej Berrin T. i jej 39-letniego partnera Christiana L. był – dziś 10 letni – chłopiec. Para miała w przeszłości molestować także 3-letnią dziewczynkę. Śledczy ustalili, że chłopiec, syn Berrin T. był zmuszany do prostytucji w prawie 60 przypadkach. Para pobierała za to pieniądze. Stawki wahały się od 200 do 10 tys. euro.

 

Oprócz zatrzymanej pary udało się zidentyfikować sześciu mężczyzn, którzy molestowali chłopca. Wśród oprawców byli m.in. niemiecki żołnierz, a także obywatele Hiszpanii i Szwajcarii. Część z nich już została skazana.

 

Przed sądem matka chłopca milczała na temat molestowania. Jej partner relacjonował wszystko ze szczegółami. Kobieta miała zakładać synowi kajdanki.

 

W całej sprawie swoich obowiązków nie wypełniły sądy rodzinne i służby. Zabrakło wymiany informacji i działania, przez co nie udało się uniknąć tragedii dziecka. Tak np. Christian L. choć miał zakaz kontaktu z dziećmi, mieszkał z chłopcem pod jednym dachem. Służby nie monitorowały jego działalności. Swoje obawy przekazywała szkoła chłopca. Bez odzewu.

 

48-letnia Berrin została skazana na 12,5 roku więzienia, a jej partner - na 12 lat. Chłopiec trafił do rodziny zastępczej.

 

Warto przypomnieć, że w tzw. postępowych środowiskach w ostatnim czasie widać zwiększoną aktywność mającą na celu ocieplenie wizerunku pedofili. Padają m.in. hasła o uczuciach a nawet „miłości” pedofilskiej. Takie próby podejmowane są też w Polsce, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Kto weźmie odpowiedzialność za tragedię dzieci?

 

Źródło: rmf24.p

MA


DATA: 2018-08-07 13:15
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

szafuje się słowem miłość jakby to miało coś wspólnego z niekontrolowanym popędem seksualnym. Miłość to uczucie a pociąg do dzieci to odzwierzęcy instynkt.
ponad 1 rok temu / Małgorzata
 
Moim zdaniem ta rodzina winna byc wykluczona ze speczenstwa. Zadne grozby i prosby. Rowniez pozbawienie praw rodzinnych i dom dziecka. Nie ma mowy o zadnych innych karach.
ponad 2 lata temu / Grazyna
 
we wszystkich serialach występuje ocieplanie sodomii by nas uśpić wyciszyć to jest celowe zamierzenie ..... oglądając tasiemce filmowe stajemy się biernymi widzami
ponad 2 lata temu / Adam
 
Tylko Pan Bóg ma prawo dać i zabrać życie. Myślę więc, że w przypadku tej dwójki powinno się och umieścić w niewielkim pomieszczeniu pod ziemią, bez dostępu do światła i trzymać o chlebie i wodzie, szczególnie, jeśli nawet nie umieli żałować za to co zrobili.
ponad 2 lata temu / Pit
 
Zwyrodnialstwo i zboczenia ubierają się w "prawa człowieka". Oczekiwania środowisk LGBTQiH choć są absurdalne to znajduja podatny grunt w środowiskach lewackiego liberalizmu.
ponad 2 lata temu / odszkodowania
 
Powinna być wykonywana kara śmierci.
ponad 2 lata temu / romak
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.