Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   16   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Jadwigi Śląskiej
Św. Gerarda Majelli
 
 
 
 

Matka kochająca i bezwzględna w walce ze złem. Zniszczy homoherezję VIDEO


Odtwórz w YouTube
 

Matka Boża - jak uczą święci - jest pogromczynią wszystkich herezji, także homoherezji, która zrodzona z grzechu rości sobie prawa, by wejść w ramy nauczania Kościoła - o nowym numerze dwumiesięcznika "Polonia Christiana" w rozmowie z Łukaszem Karpielem opowiada Sławomir Skiba, redaktor naczelny tego pisma.

 

Kliknij i przeczytaj spis treści!


DATA: 2019-08-16 13:52:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Bóg kocha wszystkie swoje dzieci... bez względu na orientację
10 miesięcy temu / Aleksandra
 
Religia propagująca miłość do bliźniego
11 miesięcy temu / Ada
 
Czy mamy czekać czy są jakieś zachęty byśmy się włączyli włączyc w to zwycięstwo
11 miesięcy temu / Wierzący
 
Bardzo dobrze, że powstał ten numer i taka okładka. Potrzebujemy przypominać sobie nauki Świętych.
11 miesięcy temu / kwiatek77
 
Apelujmy do naszych biskupów - o zdecydowaną reakcję na homo- i seksualizację polskiego społeczeństwa, zwłaszcza naszych dzieci i młodzieży ! Napisałam taki komentarz pod listem KEP na 100-lecie odzyskania niepodległości "KOCHANI KSIĘŻA BISKUPI, LIST CZYTANY W KOŚCIOŁACH JEST PORUSZAJĄCY - wspomina bohaterstwo naszych przodków w walce o niepodległość. BRAKUJE W NIM JEDNAK NIEZWYKLE WAŻNYCH OSTRZEŻEŃ przed : 1 - HOMOPROPAGANDĄ oraz SEKSUALIZACJĄ DZIECI I MŁODZIEŻY WPROWADZANĄ JUŻ DO POLSKICH SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI (tęczowy piątek, parady "równości", kult śmierci i demonów jako halloween i in.) 2 - ABORCJĄ (w szpitalach zabija się dzieci do 5/6 mies. życia, tabletki ellaone nadużywane przez młodzież), 20 mln Polaków zamordowano w majestacie prawa przez aborcję w l. 1956-93... D L A C Z E G O ? "
11 miesięcy temu / Agnes
 
Dziękujemy ! Post i modlitwa kierowana do Boga przez Niepokalaną - Współodkupicielkę Świata i Pośredniczkę Wszelkich Łask przynosi efekty ! Bóg zapłac za te słowa.
11 miesięcy temu / Agnes
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 114 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.