DZIŚ JEST:   10   LIPCA   2020 r.

Św. Kanuta, króla
Św. Antoniego Peczerskiego
 
 
 
 

Maria Peszek: w Polsce prawie nie ma już Żydów, więc nowym Żydem jest gej

Maria Peszek: w Polsce prawie nie ma już Żydów, więc nowym Żydem jest gej
Fotograf: Filip Radwanski / Archiwum: Forum

Mam wrażenie, że przez ten czas, który spędziłam w podróży, ciemność w Polsce zgęstniała. (…) Marzę o czymś takim, o wydarzeniach na granicy legalności, o wspólnym, jednoczącym transie. Szukam antidotum na święte trupy i pogrzeby – mówi w rozmowie z „Wysokimi Obcasami” Maria Peszek, aktorka, piosenkarka, promotorka ideologii feministycznej i LGBT, a od niedawna „ekspert w kwestii depopulacji”.

 

Swój wywód Peszek zaczęła od oświadczenia, że specjalnie zagrała w filmie „Nina”, bo chce promować ideologię LGBT. Jej zdaniem, w Polsce „nowym Żydem jest dzisiaj gej”. – W Polsce mieliśmy Jedwabne i ten antysemityzm co jakiś czas wraca. A że prawie nie ma już u nas Żydów, to nowym Żydem jest dzisiaj gej – wskazywała.

 

Piosenkarka przekonywała także, że na świecie jest… za dużo ludzi, przez co „świat staje się coraz bardziej skomplikowany, cyniczny i zatłoczony”. – Przez to wszystko stają się brutalni. Przez ostatnie dwa lata podróżowałam po świecie i widziałam to wyraźnie – ludzi jest po prostu za dużo. A człowiek, któremu brakuje przestrzeni, pożywienia, nawet tlenu, staje się coraz bardziej agresywny, coraz mocniej gryzie – oświadczyła.

 

W wypowiedzi feministki, która swego czasu zasłynęła z wypowiedzi, że „w jej kraju palą tęczę, jak kiedyś ludzi w stodole” nie zabrakło obelg pod adresem kobiet i rodziców, którzy mają odmienne potrzeby i marzenia niż Maria Peszek oraz Kościół Katolickiego.

 

To wszystko płynie z Kościoła, w polskim wydaniu najstraszliwszego. Sprowadzanie człowieka do funkcji wyłącznie prokreacyjnej strasznie go upośledza i poniża. (…) Przeraża mnie, że chociaż świat jest o krok od zagłady spowodowanej przeludnieniem, w naszej ojczyźnie nagradza się rodziców za każdą nową istotę. Zbyt często ludzie, chcąc nadać sens swojej nieciekawej egzystencji, płodzą ponad miarę – „ubolewała”, dodając, że „całe nasze narodowe jestestwo oparte jest na pogardzie dla jednostki”.

 

Tyle ostatnio mówi się o tym, co się w Kościele złego działo, ale ludzie nie chcą tego widzieć. Są bierni, boją się. Dlatego wciąż można straszyć ich – powiedziała, po czym nazwała zewnętrzny narząd płciowy kobiet siedliskiem zła, w którym „mieszka szatan”.

 

Promocja LGBT i feminizmu oraz szkalowanie Polski i Kościoła to standardowe chwyty „Wysokich Obcasów”. W rozmowie z Marią Peszek redakcja lewicowego magazynu weszła jednak na zupełnie nowy poziom, jakim jest promocja depopulacji. Co będzie następne?

 

Źródło: „Wysokie Obcasy”

TK


DATA: 2019-10-20 14:00
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

czy wszystkim zbiera się na wymioty?
8 miesięcy temu / pytanie
 
Gdyby nie nauka naszego Zbawiciela, to cisło by się na usta że skoro ludzi jest za dużo to może warto by zacząć od siebie? Boże wybacz mi, że przeszła ta myśl przez mój mózg. Lepiej nie czytać takich informacji bo człowiek dostaje grzeszne myśli.
8 miesięcy temu / PrPr
 
Dwa cytaty z tej samej osoby w ramach jednego wywiadu: "w naszej ojczyźnie nagradza się rodziców za każdą nową istotę" oraz "całe nasze narodowe jestestwo oparte jest na pogardzie dla jednostki". No to afirmuje się, czy gardzi? Jak jedno połączyć z drugim? Ktoś jaśnie oświecony może niech mi wytłumaczy, bo to chyba przerasta moją prawicowo usposobioną głowę.
8 miesięcy temu / Czytelniczka
 
Całkowita utrata kobiecości ,tożsamości i na koniec odlot rozumu jako konsekwencja.
8 miesięcy temu / Roni
 
Panna Peszek mówi, że jest za dużo ludzi na świecie. Niech poprze swoje poglądy nt konieczności depopulacji przykładem i się zdepopuluje tfu, ależ brzydkie słowo, jak sama MP, może jej wyznawcy zrobią tak samo. Ludzkość odetchnie.
8 miesięcy temu / Koneser_kumysu
 
Przecież Maria Peszek mówi wiele prawdy,której sens nie rozumieją konserwatyści poglądów społecznych.
8 miesięcy temu / nn
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.