Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   31   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Alfonsa Rodrigueza
Św. Wolfganga, biskupa
 
 
 
 

Marek Miśko demaskuje obłudę PiS ws. hodowli na futra


Odtwórz w YouTube
 

PiS chce jednym ruchem zlikwidować dochodową branżę rolnictwa, hodowlę zwierząt futerkowych. Wszystko pod pozorem troski o dobrostan zwierząt. W istocie idzie o zamach na wolność gospodarki. O szczegółach tej skandalicznej sprawy mówił Marek Miśko w rozmowie z Pawłem Chmielewskim.

Czytaj także:
DATA: 2020-10-07 14:01:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Musząc wybrać i wprowadzić którąś z tych dwóch opcji, co byście wybrali? "Piątkę dla zwierząt" czy "Bezkarność Plus"? Wiedząc, że ta druga = brat przeciwko bratu, tu i teraz. Ta pierwsza to głód lecz za chwilę, więc to zyskanie odrobiny czasu. Policja musi wykonywać rozkazy. Rolnicy są silni i zjednoczeni. Trzeba będzie robić zapasy lecz Polska już to przeżyła w PRL-u.
1 miesiąc temu / kwiatek77
 
Mam słowo dla ludu. "Zachęcam czytających tę księgę, aby nie przerazili się z powodu tych nieszczęść, lecz raczej zważali na to, że celem kary nie jest zniszczenie naszego narodu, ale jego wychowanie. Jest bowiem znakiem wielkiego dobrodziejstwa, gdy bezbożni nie są długo pozostawieni bez kary, lecz są nią natychmiast dotknięci. Wobec innych narodów cierpliwy Władca oczekuje z karą, aż przebiorą miarę w grzechach. Wobec nas postanowił inaczej, aby nie karać nas dopiero wtedy, kiedy osiągniemy szczyt w naszych grzechach. Dlatego nigdy nie cofa nam miłosierdzia, ale wychowując przez przeciwności, nie opuszcza swojego ludu. Tylko tyle niech będzie powiedziane dla przypomnienia." 2 Machabejska, rozdz.6 Pomyślcie, czyż to co się dzieje nie jest wyrokiem dopuszczonym z Bożego miłosierdzia? Musząc wybrać i wprowadzić którąś z tych dwóch opcji, co byście wybrali? "Piątkę dla zwierząt" czy "Bezkarność Plus"?
1 miesiąc temu / kwiatek77
 
Przede wszystkim powinno się zakazać uboju rytualnego, no ale zadzwoni Schudrich do NYC NYC do Morawieckiego, poprze Mośbacher i nici z zakazów.
1 miesiąc temu / Edekzkrainykred
 
ZSL był u władzy z PZPR od II wojny świat, następca PSL był u władzy 25 lat co zrobił by rolnictwo kwitło a rolnik żył godnie z gospodarstwa- hodowli bydła i upraw?? Co zrobił od 2015r. Minister Ard...i komu służy? Czy to projekt zaplanowany i przygotowany perfekcyjnie ? Młody dziennikarz amerykański zaczął rozmowę z nami w Yosemitee Park prosząc o zrobienie mu zdjęcia. Zapytał skąd jesteśmy. Po odpowiedzi - z Polski powiedział o... katastrofa smoleńska.... i dalej ..Prezydent Polski został zamordowany za życia przez media i opozycje..poniżając, ubliżajac bez przerwy..aż scrable... powie, nic się nie stało,że zginał to przecież .....ć Czy to też plan?
1 miesiąc temu / Roman
 
wiadomo o co chodzi w tej sprawie...zlikwidujesz w Polsce to zarabiac beda Niemcy i Dania,tak sie konkurencje likwiduje.Taki nr zrobili z polskimi swiniami.Niby przyszedl z Ukrainy afrykanski pomor swin????.Choc mieso sie nadawalo do spozycia to kazali zutylizowac swinie. jaki jest efekt?Polska sprowadza z Niemiec i Holandii...W Niemczech ponoc sie pojawil pomor swin,to pisza ze poprostu mieso potanieje.
1 miesiąc temu / marek
 
Obłuda prezesa Kaczyńskiego polega nie na tym, o czym jest mowa powyżej, ale na tym, że stosuje podwójną miarę do ochrony dzieci nienarodzonych i do ochrony zwierząt. Projekt "stop aborcji" czeka już ponad 1000 dni, a projekt zwany DZIWACZNIE "piątką dla zwierząt" przywództwo PiS chce przeforsować w ciągu najbliższej jesieni. Już wiosną br., manipulując terminem wyborów, przeczyli sami sobie - najpierw, że zachodzi, potem, że nie zachodzi ryzyko większej ilości zarażeń koronawirusem. Uruchomiono nie pierwszy raz; to nie jest specjalność polityków PiS nocne obrady i nocne głosowania w parlamencie. Ustawę nazywaną "tarczą" poprawiali w ciągu tej samej wiosny chyba trzykrotnie. Jak durny i potencjalnie szkodliwy jest sposób obradowania nocami, opisał niejednokrotnie p. Andrzej Gwiazda z myślą o krajowym zjeździe "Solidarności" w 1981 r. Ale prezes "wie lepiej", to jest arogancja wobec obywateli, wobec wyborców nie tylko cudzych, ale także swoich!
1 miesiąc temu / K.J.Turzyński
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 115 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.