DZIŚ JEST:   12   LISTOPADA   2019 r.

Św. Jozafata Kuncewicza, męczennika
 
 
 
 

Lublin: Nie dla homoterroru. Ruszyła akcja „Samorząd wolny od ideologii LGBT”

Lublin: Nie dla homoterroru. Ruszyła akcja „Samorząd wolny od ideologii LGBT”
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com
#GENDER    #LGBT    #HOMOTERROR    #HOMOPROPAGANDA    #SAMORZĄD    #RODZINA    #DZIECI    #OBRONA    #LUBLIN    #ŚWIDNIK

Radni regionu lubelskiego chcą bronić rodzinny i dzieci przed propagandą homoseksualną. Właśnie ruszyła inicjatywa „Samorząd wolny od ideologii LGBT”.

 

Radni, którzy zainicjowali akcję zachęcają kolejnych samorządowców, by stanęli na wysokości zadania i bronili dzieci i rodziny. Celem deklaracji jest uniemożliwienie wchodzenia drogą samorządową ideologii gender uderzającej w godność człowieka i dobro rodzin.

 

 „Dla dobra życia, rodziny i wolności deklarujemy, że samorząd, który reprezentujemy – zgodnie z naszą wielowiekową kulturą życia społecznego – nie będzie ingerować w prywatną sferę życia Polek i Polaków. Nie damy narzucić sobie wyolbrzymianych problemów i sztucznych konfliktów, które niesie ze sobą ideologia LGBT” – podkreślono w dokumencie.

 

Inicjatywa już ma swoich zwolenników. Stanowisko w tej sprawie zająć ma Rada Powiatu w Świdniku. Jeszcze przed posiedzeniem Rady treść stanowiska poparło 11 radnych, czyli większość Rady. W rozmowie z „Naszym Dziennikiem” Andrzej Mańka, przewodniczący świdnickiej rady powiatu podkreślił, że samorządy są zobowiązane podejmować sprawy ważne, którymi żyją i o które pytają mieszkańcy. A pojawiają się postulaty, które „mogą nieść ze sobą szereg problemów i wpłynąć negatywnie na życie społeczne”. - W takich kategoriach odczytujemy próbę narzucenia wojny ideologicznej związanej z promocją LGBT drogą samorządową – ocenił.

 

Źródło: naszdziennik.pl

MA

 

 Zobacz także:

 

W obronie wyższych praw. Dlaczego musimy przeciwstawiać się legalizacji związków homoseksualnych?

 

W obronie wyższych praw


DATA: 2019-04-03 10:21
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

szlaban ? w rodzinie ma się dowiedzieć wszystkiego tylko w odpowiedni sposób ,wtedy z domu wyjdzie silne i z poglądami i żadne gusła nie zrobią na nim wrażenia ,co wy z tymi zakazami i trzymaniem pod kloszem -to nie jest metoda ,wiedza czyni silnym ,niewiedza -bezbronnym
7 miesięcy temu / rety do ma
 
@rety: Czyli dobrze aby w szkołach i w przestrzeni publicznej geje odprawiali swoje gusła? To nawet będzie interesujące jak dziecko w domu dostanie szlaban na oglądanie tego i owego a jak wyjdzie z domu to "love parade". No i latarnicy w szkołach...
7 miesięcy temu / ma
 
Konstytucja gwarantuje ochotę przed deprawacją, wystarczy żeby zablokować szkodliwą ideologię.
7 miesięcy temu / Obywatel
 
Brawa dla świdnika!
7 miesięcy temu / Dolnośląskie
 
radni komisje ,zrzeszeni a-wszyscy na chwytliwym temacie próbują zrobić kariery a dzieci w dobie internetu może ochronić TYLKO RODZINA
7 miesięcy temu / rety
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.