DZIŚ JEST:   22   LIPCA   2019 r.

Św. Marii Magdaleny
Bł. Nicefora
 
 
 
 

Łódź: homopropaganda wprowadzana tylnymi drzwiami? Organizacje społeczne ostrzegają

Łódź: homopropaganda wprowadzana tylnymi drzwiami? Organizacje społeczne ostrzegają
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com

Czy przez polskie miasta już wkrótce przeleje się fala uchwalanych otwarcie lub wprowadzanych tylnymi drzwiami lokalnych wersji warszawskiej „Karty LGBT+”? Organizacje społeczne ostrzegają przed działaniami łódzkiego samorządu i wystosowały apel do prezydent miasta Hanny Zdanowskiej.

 

Władze Łodzi od dłuższego czasu zlecają realizowanie w szkołach programu „Profilaktyka ciąż wśród nastolatek, chorób przenoszonych drogą płciową, w tym profilaktyka HIV” – pisze prezes Zarządu Fundacji Życie Michał Owczarski.

 

„Realizator tego zadania jest wyłaniany w konkursie, jednak nikt nie ma wątpliwości, że cały ten program został stworzony po to, żeby indoktrynować i seksualizować młodzież. Dziwnym trafem do warunków konkursu pasuje tylko program genderowej Fundacji Nowoczesnej Edukacji SPUNK i… żaden inny!” – czytamy.

 

Jak pisze Owczarski, cztery lata temu w wyniku protestów władze Łodzi zgodziły się zmodyfikować warunki konkursu. W ten sposób swoją propozycję mogły złożyć inne organizacje, w tym Instytut Profilaktyki Zintegrowanej z programem „Archipelag Skarbów”. Profilaktyka zachowań ryzykownych (dotycząca np. zbyt wczesnej inicjacji seksualnej) i sam program „Archipelag Skarbów” zyskały uznanie urzędników. Program „został oceniony zdecydowanie wyżej niż seksualizujące działania fundacji SPUNK i przez kolejne lata wygrywał większość środków finansowych, dostępnych w ramach konkursu” – pisze Michał Owczarski.

 

W tym roku zmieniono jednak zasady. Z jednej strony nowe kryteria wykluczają „Archipelag Skarbów”, z drugiej zaś – zdaniem Owczarskiego – stanowią wprowadzenie „Karty LGBT+” tylnymi drzwiami. Nowych kryteriów nie spełnia żaden sprawdzony program. W opinii prezesa Zarządu Fundacji Życie to działanie celowe, a w całym kraju nie ma organizacji posiadającej program umożliwiający startowanie w konkursie na warunkach przewidzianych w Łodzi „oczywiście prócz seksedukatorów, promujących permisywną edukację seksualną, przekazujących nierzetelną wiedzę o płodności, ośmieszających czystość przedmałżeńską, infantylizujących ciążę etc.” – czytamy.

 

W sprawie zorganizowano apel. Petycję do prezydent Łodzi podpisało w sumie ponad 30 organizacji oraz prawie 2,5 tys. obywateli. Organizatorzy zachęcają do podpisywania listu do Hanny Zdanowskiej.

 

MWł

 

Zobacz także:

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

 

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

 


DATA: 2019-04-03 14:05
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Na petycje dotej Zdanowskiej szkoda czasu i papieru. Nie trzeba było na nią głosować.
3 miesiące temu / Zbigniew
 
Kiedy Pani Prezydent ogłosiła parę lat temu konkurs na "edukację seksualną" w szkołach do konkursu przystąpiło parę "podmiotów". Dwa pierwsze miejsca zajęły Stowarzyszenia Katolickie a SPUNK byłchyba na 3 miejscu. Komisja która oceniała program była wybrana przed "Miasto Łódź". I co zrobiła Pani Adamowska? Kto zgadnie? - unieważniła konkurs i ogłosiła nowy. Tym razem wygrał go SPUNK. Czy trzeba więcej...
3 miesiące temu / Dsrii
 
Szkoda czasu na pisanie do Zdanowskiej.
3 miesiące temu / Zbigniew
 
z przerażeniem stwierdzam jak Polacy ulegają tej indoktrynacji, przeważnie czynią to nieświadomie, ponieważ bombardowani jesteśmy tym tematem niemal 24 godziny na dobę poprzez wszelakie media, w dużej mierze podprogowo, to jest klasyczna metoda gotowania żaby. Już widzę, że to co jeszcze kilka lat temu wydawało się nie do pomyślenia, dzisiaj jest już normą. I jeśli mogę pozwolić sobie na drobną radę to pierwszym, najważniejszym sukcesem na drodze moralnej odnowy będzie uświadomienie sobie istniejącego problemu. Bardzo dobrze robi również całkowite odstawienie telewizora.
3 miesiące temu / tak tylko
 
@Do Trad - można oddać pusty głos zamiast głosować na osobę, która zadłużyła Łódź niczym Detroit, zainwestowała kupę pieniędzy w dworzec, który stoi odłogiem, a trasa W-Z, która miała rozładować korki wcale wiele nie zmieniła i kosztowała tyle, że za te pieniądze można było wybudować 3 takie trasy, o czym informowała chociażby Fundacja Republikańska czy Centrum im. A. Smitha. Przebudowa Piotrkowskiej 3 razy bo jedna zaznajomiona firma wygrała przetarg też była farsą najpierw nowa kostka, rok później rury wodociągowe, na które położono znów tamtą kostkę mimo, że w planach już były płyty granitowe. Świetny gospodarz miasta. M.in. z jej powodu wyniosłem się z tego chorego miasta.
3 miesiące temu / Akwin
 
Wszystko i tak zależy od rodzicow- za PRLu cała klasa była w czerwonym ZHP co i tak nie zrobiło z nas miłośników komunizmu. Dzisiaj to raczej problem z kręgosłupem moralnym rodzicow...
3 miesiące temu / Fajny kośció
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.