DZIŚ JEST:   14   LIPCA   2020 r.

Św. Kamila de Lellis
Bł. Hroznaty, męczennika
 
 
 
 

Łódź: film „Nieplanowane” rozwścieczył lewicę. Feministki protestowały pod kinem

Łódź: film „Nieplanowane” rozwścieczył lewicę. Feministki protestowały pod kinem
Źródło: unplannedfilm.com

Łódzka sekcja powstałej na fali „czarnych marszów” grupy „dziewuchy dziewuchom” pokazała, że trudno pogodzić się z brutalną prawdą o swoim głównym postulacie – legalizacji aborcji. Feministki protestowały pod kinem, gdzie w środę wyświetlono film „Nieplanowane”.

 

Proaborcyjne aktywistki skierowały swoją wściekłość zarówno przeciw filmowi opisującemu historię Abby Johnson, jak i  profesorowi Chazanowi. Ginekologa określiły mianem „wroga kobiet” i protestowały przeciwko… wpuszczeniu go do Łodzi. Jednocześnie – mimo takich iście totalitarnych pomysłów dotyczących zakazu wjazdu do miasta dla wybranych osób – na banerach lewackich działaczek można było przeczytać: „chcemy wyboru, nie terroru”.

 

Z relacji łódzkiej „Gazety Wyborczej” wynika ponadto, że doszło do szarpaniny, gdy jedna z kobiet towarzyszących prof. Chazanowi wyrwała feministycznej aktywistce baner. Sam lekarz miał wchodzić do kina w asyście policji, a gdy udało mu się dostać do kina, jedna z organizatorek projekcji filmu zaproponowała modlitwę za proaborcyjne działaczki.

 

Film „Nieplanowane” wzbudza furię środowisk lewicowych w Polsce. Dzieło, zamiast z recenzjami – nawet krytycznymi – spotyka się z ideologicznymi manifestami. Podobnie było na Zachodzie. W USA oraz Kanadzie obraz natrafiał na poważne problemy z dystrybucją w kinach. Mimo tego odniósł wielki sukces. Wiele wskazuje na to, że tak samo będzie i u nas, co bardzo boli środowiska lewicowe.

 

 

Źródło: lodz.wyborcza.pl / tysol.pl / PCh24.pl

MWł

 

 

Polecamy również przegląd prasy portalu PCh24:

Bojkot filmu „Nieplanowane”, współczesny Rejtan i kłamstwo ideologii gender

 

  


DATA: 2019-11-07 13:36
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
11
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Sama oparłam się pokusie aborcji wiele lat temu. Zostałam porzucona w ciąży. W czasie projekcji filmu w mojej głowie kołatała tylko jedna myśl: Boże, dziękuję, że mnie przed tym ustrzegłeś.
8 miesięcy temu / Gość
 
Feministki walczą o prawo do tego żeby nikt za nich nie decydował a same poprzez próby zalegalizowania prawa do aborcji chcą decydować za innego człowieka i to w sprawie najważniejszej , w sprawie być albo nie być , w sprawie życia i śmierci - otóż panie feministki to czysta HIPOKRZYJA .
8 miesięcy temu / Hombre
 
Zgadzam się ze feministki to patologia. Z kobietami nie mają one nic wspólnego.
8 miesięcy temu / Monia
 
Szkoda że zwierzęta są bardziej chronione niż dzieci. To nie zlepek komórek to CZŁOWIEK. BEZBRONNY CZŁOWIEK. a te brdury to usprawiedliwianie siebie i tyle. Dlaczego nikt nie protestował jak był film o Kościele, Polityce. Gdy ktoś pokazał prawdę to koli w oczy. Żałośni... Jest antykoncepcja tak dla przypomnienia a nie zabijanie i głupie usprawiedliwianie
8 miesięcy temu / [email protected]@
 
Feministki to niezła patologia! Wstyd TO pokazywać młodzieży !
8 miesięcy temu / Polak
 
Akurat to że zarodek jest człowiekiem nie jest kwestią poglądów, lecz elementarnej wiedzy. A poglądy w tego rodzaju sprawach mieli np. hitlerowcy, uważając że osobnicy Homo Sapiens płci męskiej bez napletka nie są ludźmi. Masz coś przeciw głoszeniu takich poglądów, czy uważasz że powinny być głoszone bez skrępowania?
8 miesięcy temu / @Karol
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.