DZIŚ JEST:   22   LUTY   2020 r.

Katedry św. Piotra Apostoła
Św. Małgorzaty z Kortony
 
 
 
 

Lider „Świątyni Szatana” w USA: ponad połowa naszych członków to osoby LGBT

Lider „Świątyni Szatana” w USA: ponad połowa naszych członków to osoby LGBT

 „Ostrożnym szacunkiem byłoby stwierdzenie, że ponad 50 proc. naszych członków to osoby LGBT” - powiedział Lucien Greaves, szef „Świątyni Szatana”, znanej organizacji satanistycznej, działającej na terenie USA. W wywiadzie mówi również o „odprawianiu Różowej Mszy”.

 

Lucien Greaves powiedział w rozmowie z brytyjskim magazynem „Attitude” o tym, że znacząca część aktywistów satanistycznej organizacji, jest zarazem homoseksualna i wspiera ruch LGBT. „Od samego początku, gdy jedną z naszych wczesnych akcji była Różowa Msza, wiele osób LGBT szukało innej społeczności, która nie postrzegała ich jedynie przez pryzmat orientacji seksualnej” – powiedział.

 

„W Świątyni Szatana wszyscy jesteśmy prawie jednym i tym samym” - kontynuował Greaves. „Wszyscy jesteśmy satanistami i to nie jest tak, że jesteśmy tolerancyjni dla osób transseksualnych, gejów lub osób świadczących usługi seksualne. To po prostu nas nie obchodzi, a wiele osób w tych społecznościach to docenia” – stwierdził lider satanistów.

 

Warto podkreślić, że „Świątynia Szatana” zyskała sławę w związku z prowadzoną kampanią przeciwko prawu do życia, prowadzonej w imię rzekomej „wolności religijnej”. Wspierała wówczas lobby LGBT. „Nasze działania są zawsze związane z paradami równości w Stanach Zjednoczonych, zawsze robimy coś dla społeczności LGBT i zawsze jesteśmy otwarci na włączenie” – powiedział Greaves.

 

Nieżyjący watykański główny egzorcysta, ojciec Gabriele Amorth, napisał w swojej książce „Egzorcysta”, że satanistyczne wpływy mogą „prowadzić do dezorientacji co do płci”, „szczególnie wśród młodych”. „Najczęstszymi słabymi stronami człowieka są od czasu do czasu te same: duma, pieniądze i pożądanie” – napisał.

 

O. Gabriele Amorth podkreślał również, że istnieją dwie formy satanizmu: osobowy oraz bezosobowy, zwany inaczej racjonalistycznym. To właśnie w szczególności ta druga forma, może być interesująca dla osób LGBT, związanych ze „Świątynią Szatana”.

 

„Drugi, bezosobowy lub racjonalistyczny, nie wierzy w osobistą naturę Szatana, to znaczy w sensie metafizycznym; raczej widzą go jako kosmiczną energię, która jest obecna w każdym człowieku i na świecie i która, gdy zostanie wezwana, ujawni się w całej swojej mocy, aby dokonywać najbardziej absurdalnych i okropnych perwersji, zawsze łącząc je z ezoterycznymi obrzędami” – pisał watykański egzorcysta.

 

Co ciekawe, jak podaje portal LifeSiteNews.com, w ostatnich latach w USA coraz częstszym zjawiskiem są czary oraz magia. Biorą w nich udział także aktywistki ruchu feministycznego, które protestują przeciwko prezydentowi Donaldowi Trumpowi.

 

„Liczba czarownic i Amerykanów praktykujących rytuały religijne Wicca dramatycznie wzrosła od lat 90. XX wieku, a kilka ostatnich badań wskazuje, że w całym kraju może być co najmniej 1,5 miliona czarownic” – donosi amerykański Newsweek.

 

 

Źródło: LIfeSiteNews.com

WMa

 


DATA: 2019-08-31 11:38
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
11
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

P.Bog stawia nam wymagania ,zerwać z grzechem,upaść na kolacja przed Bogiem a ludzie podczas Komunii Świętej nie padają na kolana bo biskupi US ztywnili ludziom nogi. dzieje się to jak przed 2000 lat jak szatan mówił doP.Jezusa oddaj mi pokłon a dostaniesz cały świat. I teraz ludzie już nie padają przed P.Bogiem..Jest piękna pieśń Upadnij na kolana ludu czcią przejety,uwielbiam swego Pana Święty,Święty,Święty.P.Jezus powiedział samemu Bogu będziesz służył idź precz przeklęty w ogień wieczny.
5 miesięcy temu / Nadzieja w P.Bo
 
Nic dziwnego, że LGBT w tej społeczności dominuje ,bo Bóg nigdy nie da przyzwolenia na sodomię
5 miesięcy temu / Piotr
 
@Polka. Kult szatana nie jest upadkiem cywilizacji ponieważ demony były czczone już w starożytności np. Świątynia Baala. Degradacja cywilizacji to mordowanie swoich dzieci bez żadnych podstaw etycznych. Obcy morderca co zabija człowieka to jest zło godne potępienia. A co powiedzieć o matce, która jest dla dziecka źródłem bezpieczeństwa a zamiast chronić, zabija i to z pomocą lekarzy którzy przyrzekają bronić życia. To wszystko za aprobatą państwa?
5 miesięcy temu / Witja
 
wpisz sobie w internecie- artykuł- "Załóż sobie kościół"-tam pisze dlaczego to możliwe
5 miesięcy temu / do Polka
 
@Polka w USA mamy wiele takich paradoksów i karykaturalnie pojętej wolności. Są oni podwójnie doświadczeni głupotą. Zaczadzeni ideologią LGBt i sektą satanistyczną. Sataniści miłują zło, są groźni dla otoczenia, powinni być odizolowani od społeczeństwa.
5 miesięcy temu / Michu.
 
Diabeł to nie postać z bajki.Dawniej tak myślałem i nie zakaładałem że może plądrować nasze myśli każdego dnia. Teraz kiedy już mija 7 lat walki o duszę naszego opętanego diabelsko syna mam 100 % pewność co do rzeczywistego jego istnienia nawet w naszym życiu ziemskim. Notorycznie stawia przeszkody w staraniach o uwolnienie naszego już dorosłego dziecka. Przy okazji proszę wszystkich o wsparcie modlitewne nas w tej sprawie. Z góry bardzo dziękuję.
5 miesięcy temu / Mat
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.